امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اقدام وحشتناک کارگر انگلیسی به دلیل بسته بودن دندانپزشکی +عکس
یک کارگر انگلیسیکار‌هایی برای بی حس کردن دندان خود انجام داد تا درد کشیدن دندانش را احساس نکند. او به دلیل وجود ویروس کرونا موفق به ملاقات با دندانپزشک نشد و، چون شغلش را از دست داده بود، پول رفتن به دندان پزشک را نداشت. همین امر باعث شد خودش برای کشیدن دندانش دست به کار شود.
روزنامه انگلیسی دیلی میل گزارش داد که کریس ساویج ۴۲ ساله دو دندان خود را در اتاق خواب خود کشید، زیرا نمی‌توانست به دندانپزشک مراجعه کند و یا قرار ملاقات اضطراری را رزرو کند و این عمل را "وحشتناک‌ترین کاری که او تاکنون انجام داده" توصیف کرد.

[عکس: 1471744_741.jpeg]

او گفت که او روز‌ها "درد" داشته و اعتراف کرد که لمس دندان با انبر زنگ زده باعث ایجاد امواج درد می‌شود. این کارگر که در پورتسموث، همپشایر زندگی می‌کند، گفت: از داروی مسکن برای کم کردن درد قبل از برداشتن دندان او استفاده کرده و قبل از کشیدن دندان دوم یک روز صبر کرده است، او گفته است: "من پنس را روی دندان‌هایم قرار دادم، و دندانم را کشیدم، البته با اینکه خون زیادی وجود ندارد، اما "به اندازه کافی ترسناک است و خطر آسیب دیدگی زیادی را دارد. "

[عکس: 1471719_639.jpeg]

وی توضیح داد: "من آرامش نداشتم و این فقط بیرون آوردن دندان از حالت استراحت بود که ارزش آن را داشت، زیرا درد مانند بیرون آمدن سر و صدای زیادی بود که در سر من می‌پیچید. "داستان وی توسط NHS بالا گرفت، که گفته بود "به شدت از خدمات پزشکی شهر ناامید شده است" و سخنگوی خدمات پزشکی انگلستان نیز گفت: "اگر یک بیمار از نظر بالینی ارزیابی شود که نیاز به درمان فوری دارد و توسط کلینیک دندانپزشکی محلی قابل انجام نیست، می‌تواند به یک مرکز فوری مراقبت از دندان ارجاع داده شود تا دندان درد او سریع‌تر از بین برود. "
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: دخترشب