امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسمتی از اهنگی رو که دوس داری برامون بنویس...
یه بارم من‌ باهات
میکنم اینکارو یه روزی
پا میشم و میرم میزارم تنهات
بخوابم تنها
بهتر از سه ساعت دعواست
هی ببارن اشکات
یه بارم‌ من جات
میکنم قضاوت میگم
الا من بدن همه آدما
همه جا بد فاز هر لحظه
با شکام بحث بده با من باش
یه بارم من جات
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
سپاس شده توسط:
غریبه ام با این خیابونا
من از تمام شهر بیزارم
از هرچی رابطه اس میترسم
از هر چی عشق من طلبکارم
همین که قلب تو مردد شد
در دل من خاطره ای رد شد
از وقتی عاشقش شدم ترسیدم
از وقتی عاشقش شدم بد شد
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
سپاس شده توسط:
تو همانی که رگ خواب مرا میدانی
تو همانی که به درد دل من درمانی 
باورت کردم و گفتیی تا ابد میمانی 
دیدی اخر که تو رفتی و من اینجا ماندم 
دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم
پاسخ
سپاس شده توسط:
من یه خونه روی آب 
طرد وسرد وبی گناه
من یه مقصدم ولی
همیشه اشتباه
اندر دل من
درون وبیرون
همه اوست...
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Music همین الان داری به چه آهنگی گوش میدی؟! خانوم معلم 23 1,186 ۲۸-۰۴-۹۸، ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: نیـایــش

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
55 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۴-۰۳-۹۸, ۱۲:۱۰ ب.ظ)، sadaf (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۷-۰۵-۹۸, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۵۳ ق.ظ)، adonis (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۶-۱۱-۹۷, ۱۲:۲۹ ق.ظ)، elena.r (۱۷-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، نويد (۰۱-۰۶-۹۸, ۱۱:۱۴ ق.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، SilentCity (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۶ ب.ظ)، hedy (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۱ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۵-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، • Niha • (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۰ ب.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۷-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، mercede (۲۶-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۰ ق.ظ)، "MJ" (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ)، ghazaleh (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، Rahele (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۵۹ ق.ظ)، Neda0077 (۰۹-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، elham zelzele (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، دختر ایران (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، heliia (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۵ ب.ظ)، آرام18 (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۱ ق.ظ)، eris (۰۴-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۵ ق.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، آشوب (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، hannaneh (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، آسیه (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ)، morgana (۰۱-۰۷-۹۴, ۰۹:۴۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، خیات (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، mania (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، ساغر بانو (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، *hasti* (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، صنم بانو (۲۱-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، برف سیاه (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، عسل6 (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۶:۲۲ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، maryamix (۰۲-۰۷-۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ)، ft.samadi (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ)، farnaz83 (۱۱-۰۷-۹۵, ۰۴:۴۸ ب.ظ)، d.ali (۱۷-۰۶-۹۷, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، Land star (۰۷-۰۵-۹۸, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، نیـایــش (۰۷-۰۵-۹۸, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، minaa (۲۶-۱۱-۹۷, ۰۲:۴۰ ق.ظ)، دختر ماه (۱۵-۰۱-۹۹, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، نیلوفرآبی (۰۱-۰۹-۹۹, ۰۱:۴۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان