امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«خاطرات مبهم» رضا یزدانی مجوز گرفت
به گزارش سه نسل، اين خواننده صاحب سبك همچنين افزود: ، قطعات آلبوم «خاطرات مبهم» را كارن همايونفر ساخته و تنظيم كرده است. ترانه هاي آن نيز توسط احسان گودرزی، اندیشه فولادوند، علیرضا باران و علیرضا کمارجی‌نژاد سروده شده است.
وي افزود: ملودی 4 قطعه را نيز خودم ساخته ام. «خاطرات مبهم» شامل 10 قطعه است كه «بلاتکلیف»، «حرف‌های بی مخاطب»، «کجا گمت کردم»، «شک می کنم»، «حرف آخر» عنوان برخي از اين قطعات است.
وي با اشاره به حضور همايونفر در آلبوم جديد خود يادآور شد: حضور اين هنرمند چهره متفاوتي از حضور من در عرصه موسيقي را رقم زده است . چون در اين آلبوم، موسيقي تلفيقي داریم و سعي كرده ام در آن از انواع مختلف موسيقي بهره بگيرم.
گفتني است «خاطرات مبهم» به تهیه کنندگی علی اوجی بعداز ايام محرم و صفر روانه بازار موسيقي خواهد شد.این بعداز آلبوم هاي «شهر دل» 1380، «پرنده بی پرنده» 1382، «هیس»1386، «ساعت 25 شب» 1389 و «ساعت فراموشی» 1390 است ، ششمین آلبوم این خواننده پاپ-راک است.
گفت و گو: ليلا رضايی - موسیقی ما
پاسخ
سپاس شده توسط: