امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«کاترین اشتون» لباس ایرانی می‌پوشد
13 اردیبهشت 93

یک طراح لباس ایرانی برای «کاترین اشتون» لباسی طراحی و تهیه کرده است که در آن از طرح‌های لباس‌های تاریخی ایرانی مایه گرفته شده است. گفته می‌شود که قرار است اشتون این لباس را در یکی از جلسات دیپلماتیک خود به تن کند.

خبرگزاری ایسنا
: یک طراح لباس ایرانی برای «کاترین اشتون» لباسی طراحی و تهیه کرده است که در آن از طرح‌های لباس‌های تاریخی ایرانی مایه گرفته شده است. گفته می‌شود که قرار است اشتون این لباس را در یکی از جلسات دیپلماتیک خود به تن کند.

میترا تمجیدی - طراح لباس - اظهار کرد: به تازگی برای کاترین اشتون، نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست خارجی و امور امنیتی، لباسی طراحی و تهیه کرد‌ه‌ام که این لباس به دست او رسیده و از آن نیز بسیار استقبال کرده‌ است و به دنبال آن مسوول دفتر او هم از ما خواسته که برایش لباسی طراحی و تهیه کنیم.

این هنرمند درباره‌ طرح‌ این لباس توضیح داد: اسلوب همه‌ طرح‌های من ایرانی است. به این صورت‌ که آن‌ها را از لباس‌های تاریخی ایرانی اقتباس کرده و با طرح‌های روز دنیا، هماهنگ می‌کنم. این سبک را در لباسی که برای کاترین اشتون طراحی کردم نیز لحاظ کردم. این لباس، نواردوزی مخصوصی دارد که با به هم دوختن تکه‌ نوارهای مختلف، تهیه شده است.

تمجیدی با تقدیر از دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس برای فراهم کردن شرایط کار برای طراحان لباس ایرانی اظهار کرد: آرزو دارم که برای سایر طراحان کشورم نیز اتفاقات خوبی بیافتد، من طراحان دیگر را به چشم رقیبان خود نمی‌بینم و صمیمانه برایشان موفقیت آرزو می‌کنم.

به گزارش ایسنا، میترا تمجیدی متولد 1353است. او پیش از این برای چهره‌های مراسم رسمی و جشنواره‌ها نیز لباس طراحی و تهیه کرده‌است؛ از جمله این موارد می‌توان به لباس سونیا پوریامین، مجری برنامه‌ی اختتامیه‌ی ششمین جشنواره‌ی هنرهای تجسمی فجر اشاره کرد. او همچنین سه مرتبه از طرف بنیاد ملی مد و لباس ایرانی و اسلامی در آبان 1391، اسفند 1391 و اسفند 1392 به عنوان طراح برتر انتخاب شده‌ است.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
هر وقت پوشید عکسشو بذاره ما ببینیمasnaasna
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: