انجمن ايران رمان

آخرین رمانی که خوندید چی بود؟
زمان کنونی: ۰۴-۱۲-۹۶، ۰۹:۳۰ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arezoo
آخرین ارسال: Unknown:)
پاسخ 52
بازدید 5465

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین رمانی که خوندید چی بود؟
با سلام خدمت دوستان عزیز .
از اسم تاپیک معلومه که سوالم چیه ، خب .
آخرین رمانی که خوندید چی بود .
لطفا یه توضیحی هم از کتاب بنویسید و موضوعش رو مشخص کنید و بگید که چطور کتابی بوده تا بقیه هم باهاش آشنا شن
من ... رویایی دارم ، رویای آزادی! ... رویای یک رقص ِ بی وقفه از شادی !
پاسخ
سپاس شده توسط: saghi ، taranomi
تکیه گاهم باش 2 که ادامه ی یکش بود.خوب بود

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
کتاب خارجی :
الان دارم بلندی های بادگیر و میخونم موضوعش تقریبا عاشقانه س خیلی قشنگه نویسنده شم که امیلی برونته
کتاب ایرانی :تقلب تازه اولشم موضوعش عاشقانه ست
بچه فال فروشی را پرسیدم چه میکنی؟
گفت به ان هایی که در امروز خود مانده اند فردا می فروشم.

[عکس: treeswing.gif]
پاسخ
قرار نبود
که البته فکر کنم همه دیگه خوندنش نیاز به خلاصه نداره
پاسخ
آره قرار نبود عالیه
من ... رویایی دارم ، رویای آزادی! ... رویای یک رقص ِ بی وقفه از شادی !
پاسخ
سپاس شده توسط: .RaHa. ، saghi ، taranomi
اره منم خوندم

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
ان نیمه ی دیگر و حکم دل رو دارم میخونم دوتاش عااااااالین بخونین حتما
پاسخ
عشق و احساس من که جلد دوش میشه آبی به رنگ احساس من ، خیلی قشنگه حتما بخونید اکسیر عشقم قشنگه
پاسخ
عشق و احساس من با جلد دومش آبی به رنگ احساس من محشره
پاسخ
تقلب...
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قشنگ ترین اسم رمانی که شنیدین ... *Azin* 24 1,299 ۳۰-۰۸-۹۶، ۱۰:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر ستاره
Rainbow زیباترین رمانی که خوندیدو پیشنهاد میکنید به دوستان خود کدام رمان بوده؟ بانو 152 50,514 ۳۰-۰۸-۹۶، ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر ستاره
   رمانی که میخونید رو بر چه اساسی انتخاب میکنید انیس جن گیر 43 1,885 ۰۱-۰۴-۹۶، ۰۸:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: ♥صنم♥
  بدترین رمانی که تا حالاخوندین چه رمانی بوده؟ hannaneh 40 2,120 ۰۱-۰۴-۹۶، ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: avapars
  خنده دار ترین رمانی که خوندین چی بوده؟ armiti 28 10,148 ۳۱-۰۳-۹۶، ۰۴:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: salina
  اولین رمانی که خوندید چی بود؟ و چند سالتون بود ؟ tanin93 72 2,965 ۲۵-۰۳-۹۶، ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  آخرین رمانی که خوندی چی بود ؟؟؟ نظر یا نقدتم بگو...... بانو 72 3,804 ۲۹-۰۷-۹۵، ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hasti22
  اگه قرار باشه اخر رمانیو تغییر بدید چه رمانی؟ mikina 33 1,939 ۱۳-۰۵-۹۵، ۰۳:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: _AYNAZ_

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
49 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
زینب سلطان (۰۱-۰۹-۹۶, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، .ستایش. (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۳ ب.ظ)، zahra97(baran) (۱۰-۰۵-۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، SilentCity (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۲ ب.ظ)، Kimia.02 (۲۶-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، eris (۲۶-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۴:۵۸ ق.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، hannaneh (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، deli67 (۲۶-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، armiti (۰۸-۰۳-۹۵, ۰۸:۵۲ ق.ظ)، ♥صنم♥ (۰۱-۰۹-۹۶, ۱۱:۱۳ ق.ظ)، برف سیاه (۰۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، sepideh53 (۲۹-۰۵-۹۵, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، عسل6 (۰۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۲-۰۳-۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، بهار خلیلی (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ)، tara3079 (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۰:۱۴ ق.ظ)، M@rzi (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، Masi s (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، الهام سپهر (۱۹-۰۳-۹۵, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، مریم 1985 (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، Reyha (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۱ ق.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، maryamix (۱۰-۰۵-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، hasti22 (۰۷-۰۹-۹۵, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، tabarakrayaneh (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۷ ق.ظ)، ft.samadi (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، hananee (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، nazanin213 (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، مرادی 2 (۱۰-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، hasti803 (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، الف.الف (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۱:۲۴ ب.ظ)، happyramina (۲۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، آسیل (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، نگارین (۱۲-۰۷-۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، vida_shamari (۲۵-۰۶-۹۵, ۰۸:۲۳ ب.ظ)، دخترعلی (۰۱-۰۹-۹۶, ۱۰:۲۳ ق.ظ)، .a.f.s.u.n. (۰۲-۰۹-۹۵, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، Fhhha (۰۳-۰۹-۹۵, ۰۱:۰۳ ق.ظ)، Bitanaz (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۹:۴۵ ق.ظ)، taranomi (۰۱-۰۹-۹۶, ۰۹:۰۹ ق.ظ)، نیاز۲ (۰۲-۰۹-۹۶, ۰۷:۳۴ ق.ظ)، Unknown:) (۰۱-۰۹-۹۶, ۰۳:۱۸ ق.ظ)، دختر ستاره (۰۱-۰۹-۹۶, ۰۸:۴۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان