انجمن ايران رمان

آخرین رمانی که خوندید چی بود؟
زمان کنونی: ۰۱-۰۳-۹۷، ۱۲:۴۵ ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arezoo
آخرین ارسال: Unknown:)
پاسخ 52
بازدید 5578

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین رمانی که خوندید چی بود؟
با سلام خدمت دوستان عزیز .
از اسم تاپیک معلومه که سوالم چیه ، خب .
آخرین رمانی که خوندید چی بود .
لطفا یه توضیحی هم از کتاب بنویسید و موضوعش رو مشخص کنید و بگید که چطور کتابی بوده تا بقیه هم باهاش آشنا شن
من ... رویایی دارم ، رویای آزادی! ... رویای یک رقص ِ بی وقفه از شادی !
پاسخ
سپاس شده توسط: saghi ، taranomi
تکیه گاهم باش 2 که ادامه ی یکش بود.خوب بود

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
کتاب خارجی :
الان دارم بلندی های بادگیر و میخونم موضوعش تقریبا عاشقانه س خیلی قشنگه نویسنده شم که امیلی برونته
کتاب ایرانی :تقلب تازه اولشم موضوعش عاشقانه ست
بچه فال فروشی را پرسیدم چه میکنی؟
گفت به ان هایی که در امروز خود مانده اند فردا می فروشم.

[عکس: treeswing.gif]
پاسخ
قرار نبود
که البته فکر کنم همه دیگه خوندنش نیاز به خلاصه نداره
پاسخ
آره قرار نبود عالیه
من ... رویایی دارم ، رویای آزادی! ... رویای یک رقص ِ بی وقفه از شادی !
پاسخ
سپاس شده توسط: .RaHa. ، saghi ، taranomi

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قشنگ ترین اسم رمانی که شنیدین ... *Azin* 24 1,367 ۳۰-۰۸-۹۶، ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر ستاره
Rainbow زیباترین رمانی که خوندیدو پیشنهاد میکنید به دوستان خود کدام رمان بوده؟ بانو 152 52,080 ۳۰-۰۸-۹۶، ۱۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر ستاره
   رمانی که میخونید رو بر چه اساسی انتخاب میکنید انیس جن گیر 43 1,969 ۰۱-۰۴-۹۶، ۰۹:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: ♥صنم♥
  بدترین رمانی که تا حالاخوندین چه رمانی بوده؟ hannaneh 40 2,213 ۰۱-۰۴-۹۶، ۰۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: avapars
  خنده دار ترین رمانی که خوندین چی بوده؟ armiti 28 12,985 ۳۱-۰۳-۹۶، ۰۵:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: salina
  اولین رمانی که خوندید چی بود؟ و چند سالتون بود ؟ tanin93 72 3,053 ۲۵-۰۳-۹۶، ۰۹:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  آخرین رمانی که خوندی چی بود ؟؟؟ نظر یا نقدتم بگو...... بانو 72 3,847 ۲۹-۰۷-۹۵، ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hasti22
  اگه قرار باشه اخر رمانیو تغییر بدید چه رمانی؟ mikina 33 1,957 ۱۳-۰۵-۹۵، ۰۴:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: _AYNAZ_

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
49 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
زینب سلطان (۰۱-۰۹-۹۶, ۰۲:۴۶ ب.ظ)، .ستایش. (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، zahra97(baran) (۱۰-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، SilentCity (۲۶-۰۴-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۶-۰۴-۹۴, ۱۰:۲۲ ب.ظ)، Kimia.02 (۲۶-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، eris (۲۷-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۵۸ ق.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، hannaneh (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، deli67 (۲۷-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، armiti (۰۸-۰۳-۹۵, ۰۹:۵۲ ق.ظ)، ♥صنم♥ (۰۱-۰۹-۹۶, ۱۲:۱۳ ب.ظ)، برف سیاه (۰۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۲۳ ق.ظ)، sepideh53 (۲۹-۰۵-۹۵, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، عسل6 (۰۲-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۲-۰۳-۹۵, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، بهار خلیلی (۰۸-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، tara3079 (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۴ ق.ظ)، M@rzi (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، Masi s (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، الهام سپهر (۱۹-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، مریم 1985 (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، Reyha (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۱ ق.ظ)، maryamix (۱۰-۰۵-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، hasti22 (۰۸-۰۹-۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، tabarakrayaneh (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۷ ق.ظ)، ft.samadi (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، hananee (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۵:۰۱ ب.ظ)، nazanin213 (۰۱-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، مرادی 2 (۱۰-۰۵-۹۵, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، hasti803 (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۵۱ ب.ظ)، الف.الف (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۲:۲۴ ب.ظ)، happyramina (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، آسیل (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، نگارین (۱۲-۰۷-۹۵, ۰۴:۴۸ ب.ظ)، vida_shamari (۲۵-۰۶-۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، دخترعلی (۰۱-۰۹-۹۶, ۱۱:۲۳ ق.ظ)، .a.f.s.u.n. (۰۲-۰۹-۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، Fhhha (۰۳-۰۹-۹۵, ۰۲:۰۳ ق.ظ)، Bitanaz (۲۱-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۵ ق.ظ)، taranomi (۰۱-۰۹-۹۶, ۱۰:۰۹ ق.ظ)، نیاز۲ (۰۲-۰۹-۹۶, ۰۸:۳۴ ق.ظ)، Unknown:) (۰۱-۰۹-۹۶, ۰۴:۱۸ ق.ظ)، دختر ستاره (۰۱-۰۹-۹۶, ۰۹:۴۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان