امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین وضعیت جسمانی «پرویز بهرام»
خبرگزاری مهر: همسر پرویز بهرام دوبلور پیشکسوت از شرایط فعلی همسرش که باید همچنان در استراحت مطلق باشد و همچنین اینکه طاقت شیمی درمانی را ندارد، سخن گفت.

ایران شاداب همسر پرویز بهرام درباره وضعیت فعلی این دوبلور و گوینده پیشکسوت بیان کرد: پرویز بهرام همچنان در حال استراحت است و تا 6 ماه باید به علت شیمی درمانی استراحت مطلق داشته باشد و مراحل درمانی خود را بگذراند.

وی با اشاره به وضعیت این دوبلور صداهای ماندگار اظهار کرد: بدن پرویز بهرام به دلیل سرطان خون ضعیف شده است و توانایی شیمی درمانی را ندارد. این روزها هم خیلی حالش خوب نیست و کمتر از خودش مراقبت و نگهداری میکند.

شاداب با اشاره به وعده هایی که مسئولان برای درمان دوبلور مستند «جاده ابریشم» داده اند، گفت: همسر من 60 سال برای سازمان صداوسیما کار کرد و حالا اینگونه باید جواب زحمت هایش را ببیند. مسئولان خودشان وعده میدهند و خودشان هم جا می زنند وگرنه من به عنوان همسر پرویز بهرام از هیچ کس تقاضای کمک ندارم.

وی ادامه داد: این خود مسئولان هستند که باید احساس وظیفه کنند و اگر قرار نیست به وظایفشان عمل کنند پس وعده هم ندهند. این افراد باید بدانند که امثال پرویز بهرام بودند که تلویزیون را درست کردند اما مردم ما تا وقتی که کسی زنده باشد قدر زحماتش را نمی دانند.

همسر پرویز بهرام با اشاره به فوت مرتضی پاشایی بر اثر بیماری خاطرنشان کرد: خود من مرتضی پاشایی را نمی شناختم و حالا شما ببینید که مردم برایش چه انجام می دهند. چرا وقتی که بیمارستان بود به دیدارش نرفتند حالا دیگر کارهایی که برای او می شود چه فایده ای دارد؟

شاداب در پایان با اشاره به اینکه نماینده ای از طرف هاشمی رفسنجانی از این دوبلور پیشکسوت دیدار داشته است، بیان کرد: من بسیار متشکرم از آقای رفسنجانی که در خاطرش بوده و نماینده ای را فرستاده است
پاسخ
سپاس شده توسط: