امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرزو
Question 
‌سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام همگی  dfga ‌میخوام اولین پستمو بزارم ، ووییی  ieir ‌لطفا همه شرکت کنن.
خب هولم نکنید اینم از سوال:
" اگه بهتون بگن همین الان یکی از آرزوهاتون برآورده میشه چه آرزویی میکنید؟ mnb ‌"
اگه دوست ندارید حالا نمیخواد بزرگترین و مهم ترینشو بگین  asna ‌ ولی خب اونجوری جذاب تره بهرحال شرکت کنید دیگه xcvb
Ɓє αƖωαуѕ нαρρу:)
پاسخ
سپاس شده توسط:
دوست دارم  یه نفرو ببینم.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
اون رشته ای که میخوام قبول شم xcvl
عشق آن است،که یوسف بخورد شلاقی،
       درد تا مغزه سرُ جانِ زلیخا برود!
پاسخ
سپاس شده توسط:
بابا همه شرکت کنین خب zaps:-2-42-:
Ɓє αƖωαуѕ нαρρу:)
پاسخ
سپاس شده توسط:
میتونستم به بعضیا کمک کنم
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه ارزوی دیگه:
شرایط اقتصادی و فرهنگی  ملتم خوب بشه.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۲-۱۲-۹۶، ۱۱:۵۷ ب.ظ)نگـnegarـار نوشته: ‌سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام همگی  dfga ‌میخوام اولین پستمو بزارم ، ووییی  ieir ‌لطفا همه شرکت کنن.
خب هولم نکنید اینم از سوال:
" اگه بهتون بگن همین الان یکی از آرزوهاتون برآورده میشه چه آرزویی میکنید؟ mnb ‌"
اگه دوست ندارید حالا نمیخواد بزرگترین و مهم ترینشو بگین  asna ‌ ولی خب اونجوری جذاب تره بهرحال شرکت کنید دیگه xcvb

آرزو میکنم آرزو های دیگه ام قبول بشه ...  zapsieir
زن ها پیچیده ترین موجودات ساده جهان هستند. به اندازه یک آمیب تک سلولی ساده که برای کشف و رصدش اقیانوس ها را در چند قرن گذشته باید کاوید و کاوید ... 
پاسخ
سپاس شده توسط:
همین الان شادی مردم کشورم چون شادی خودمه
به امید اون روز
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
14 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۰۳-۱۲-۹۶, ۰۸:۰۶ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۱۱-۱, ۱۰:۳۷ ق.ظ)، Tasnim (۰۳-۱۲-۹۶, ۰۹:۴۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۰-۰۲-۹۷, ۰۱:۱۳ ق.ظ)، d.ali (۲۰-۰۲-۹۷, ۰۸:۱۷ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۰۳-۱۲-۹۶, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، بارانا80 (۰۳-۱۲-۹۶, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، taranomi (۰۳-۱۲-۹۶, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، author (۰۹-۱۲-۹۶, ۰۲:۳۶ ق.ظ)، ♥sokot♥ (۰۳-۱۲-۹۶, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، نگـnegarـار (۲۵-۰۲-۹۷, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، نیـایــش (۰۴-۰۳-۹۷, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، minaa (۳۱-۰۲-۹۹, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، Salma. (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۶:۲۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان