اطلاعیه رمان

[*] برخی از جدید ترین رمانهای انجمن ایران رمان
[*] رمان گل سر شکسته|دختر علی کاربر انجمن ایران رمان
[*] رمان ییلاق دلپذیر | اسماء کرمی پور کاربر انجمن ایران رمان
[*] رمان فرنگیس | ژاله صفری کاربر انجمن ایران رمان
[*] رمان سراب رد پای تو|maryamalikaniکاربر انجمن ایران رمان
[*] برای خواندن رمان مد نظرتون : پس از عضویت در انجمن به یکی از مدیرا پیام بدین و اسم رمان رو عنوان کنید تا رمان بررسی بشه
[*] برای ثبت نام کلیک کنید:لینک ثبت نام

آشنایی با نویسندگان انجمن ایران رمان و آثار آنان (جدید)
زمان کنونی: ۰۵-۰۱-۹۸، ۰۷:۱۰ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ثـمین
آخرین ارسال: daryaeearam
پاسخ 3
بازدید 364

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشنایی با نویسندگان انجمن ایران رمان و آثار آنان (جدید)
با سلام خدمت دوستان عزیز

برای آشنایی بیشتر با نویسندگان انجمن و شناختن کتابهایی که در اینجا قرار دادند از تک تکشون میخوایم در این تاپیک خودشون رو معرفی کنن و همچنین کتاب و رمانی رو که در اینجا قرار دادند رو ضمیمه کنند.
اگه بتونین لینک رمان رو قرار بدین خیلی عالی میشه.

پس لطفا به این صورت عمل کنید:

1- نویسنده خودش رو معرفی میکنه .
2-کتاب و رمانی که توی سایت قرار داده (داستان کوتاه و بلند)معرفی کنه واسم رمان رو بنویسه.
3-لطفا لینک رمان قرار داده بشه.
4-لطفا موارد فوق در یک پست قرار داده بشه یعنی : (در این تاپیک هر نویسنده ای یک پست داشته باشه که شامل معرفی خودش و آثارش باشه).
5-هر بار که کتاب جدیدی رو در انجمن ایجاد میکنید یعنی به تعداد کتاب هاتون که اضافه میشه ، لطفا پست جدا ایجاد نکنید ، از دکمه ویرایش استفاده کنید و کتاب جدید رو به همون پست قبلی اضافه کنید .

با تشکر از تک تک شما دوستان خوب و عزیز و مهربونم[عکس: mara.gif]
پاسخ
من محمدرضا عباس زاده .خیلی دوست دارم بنویسم .ده پونزده ساله که می نویسم .حدود صد داستان کوتاه و دهها مقاله در مجلات معتبر ایران از من چاپ شده .راستش می تونستم داستان های خودم را به صورت کتاب چاپ کنم ..اما به خاطر وجود مسایلی نکردم ...الان هم دو کتاب در استانه چاپ دارم که ناشرش ورشکسته شدهxcvl ...چاپ کتاب برام مهم نیست .مهم نوشتنه .برای همین خاطر شش هفت سالی میشه تو سایت های داستانی می نویسم . با چند انحمن تا حالا کار کرده ام و حالا هم در این انحمن در خدمت دوستان گل هستم .

رمان های من در این انجمن:

در عشق زنده باش .............در حال تایپ

بازگشت خون آشام ...جلد چهارم و اخرین جلد خون آشام ایرونی در حال تایپ

خون اشام ایرونی ...جلد اول ...تمام شده .

هم خونه خون اشام ....جلد دوم خون اشام ایرونی....تمام شده

خون اشام شب ......جلد سوم خون اشام ایرونی....تمام شده

تشنه آزادی .........تمام شده

فری آلبالو.......تمام سده

دختری روی پل ....کار گروهی ....تمام شده

یک رمان تمام شده دیگر هم دارم ...عشق با طعم گلوله ... ....اون رو هم کم کم تو انجمن می گذارم

داستان های کوتاه رو هم در یه فرصت دیگه همینجا با لینک خواهم گذاشت

mara
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی ، sadaf ، ثـمین ، daryaeearam ، hadis hpf ، barooni ، میلا
با سلام .
من هم دریایی آرام هستم .30 سالمه .به علت اینکه علاقه دارم مینویسم و متاسفانه چون شاغل هم هستم هیچوقت زمانشو نداشتم که در دوره های آموزشی این علم و هنر به صورت رسمی شرکت کنم.اینکه در این انجمن افراد با تجربه ای هستن که با نقدشون کمک میکنن به پیشرفت بقیه جای تشکر داره.(چون واقعا وقت میگذارند).

نوشتن رو از راهنمایی جسته گریخته داشتم .گاهی برای خودم مینوشتم چند صفحه ای!!!
یکبار به مناسبت تولد دوستی براش نوشتم حدود نیم صفحه که خیلی دوست داشت و تا 4 سال منو مجبور کرد هر سال دقیقا یک دفتر صد برگ دست نوشته بهش کادو بدم!!!این رسمی ترین نوشته های من بوده .که الان هم دست ایشون هست azsxو فقط گهگاهی برام بعضی قسمت هاشو میخونن البته کلی هم منت سرم میزارنasna
نوشتن مجازی رو دوست دارم و حتی اگر زمانی نویسنده خوبی هم بشم تمام نوشته هام رو با همین نام در دنیای مجازی منتشر خواهم کرد!!!!
معمولا وقتهایی که از سر کار میام وخسته ام تا حدی که از خستگی توان هیچ کاری ندارم ،شروع میکنم به نوشتن.
از افرادی که این انجمن رو پایه گذاری کردن ممنونم.
دیگه نمیدونم چی بگم.
موفق باشیدmara
پاسخ