امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز تدوین «زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند»
خبرگزاری مهر: محمدرضا شرف الدین تهیه‌کننده «زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند» از آغاز تدوین توسط حسن حسن‌دوست خبر داد و درباره قصه این فیلم نیز توضیح داد.

[عکس: 1434101_682.jpg]
محمدرضا شرف الدین تهیه کننده سینم ا در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت فیلم سینم ایی «زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند» به کارگردانی امیراطهر سهیلی گفت: در حال حاضر فیلمبرداری این اثر سینم ایی در مشهد انجام می شود و فکر می کنم تا ۲۰ روز دیگر در همین جا به پایان برسد البته باید عنوان کنم که در حال حاضر با مشکل نقدینگی رو به رو هستیم و به نهادهایی مربوطه این موضوع را گفته ایم از همین رو امیدوارم بودجه لازم تامین شود تا فیلم تعلیق نشود.

وی افزود: تمام لوکیشن های فیلمبرداری این فیلم زنانه در مشهد است و ما سعی می کنیم آن را برای نمایش در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده کنیم. درباره موضوع «زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند» هم باید بگویم که این فیلم روایتگر زندگی زن جوانی است که با لباس مبدل به جبهه می رود اما هنگامی که متوجه می شود باردار است در یک سنگر پناه می گیرد در همین هنگام این سنگر منفجر و این زن در در آن محبوس می شود و...

شرف الدین اظهار کرد: تدوین «زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند» توسط حسن حسن‌دوست آغاز شده اما برای ساخت موسیقی هنوز با کسی صحبت نکرده ایم ضمن اینکه قرار است صداگذاری آن زیرنظر امیرحسین سحرخیز انجام شود.

این تهیه کننده درباره ساخت «زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند» بیان کرد: تخصص من تولید فیلم های دفاع مقدسی است از همین رو تصمیم به ساخت این فیلم گرفتم البته پیشتر قصد داشتم یک طنز سیاسی با نام «اپوزیسون» را کارگردانی کنم که نتوانستم برای آن سرمایه مالی تامین کنم همچنین قرار بود فیلم دیگری در حوزه نقد اجتماعی بسازم که به مشکل برخوردم و در این مسیر وانستم مقداری از سرمایه ساخت «زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند» را تامین کنم.

شرف الدین در پایان اظهار کرد: ساخت فیلم هایی با موضوع دفاع مقدس ریسک بالایی دارد با این حال من به بازگشت سرمایه «زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند» بسیار امیدوارم زیرا معتقدم هرچند این اثر، فیلم بدیعی در این حوزه نیست ولی یک اثر متفاوت است.

امیر اطهر سهیلی و حسام سامری زاده فیلمنامه این اثر دفاع مقدسی را نوشته اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
زنا خودشون شيرن، با گرگا نمي دوند.خخخ
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
چشمای خانومه چه خوشگله xcvl
حالا بزارن گرگا با زنا می دوند asnaasna
برای هر دردی دو درمان است: