اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى )
(۲۵-۰۸-۹۷، ۱۲:۵۳ ق.ظ)دخترشب نوشته: -همیشه دیدگاه نقادانه داشته باش.هیچ چیزیو به راحتی قبول نکن. تا وقتی ک یه دلیل و استدلال منطقی نتونه جواب سوالتو بده ولش نکن.
اینجوری حتی میتونی معلمو به چالش بکشونی.
-به چیزای کم و ساده اکتفا نکن در عین حال چیزایی هم نخواه ک غیر ممکن باشن.واقع بین باش.

اینکارو زیاد میکنم.تهشم جلو معلم بخاطر بحثای پیش اومده میزنم زیر خنده،چون 3 ساعت وقت کلاسو میگیرم.معمولا بچه ها سرشونو میزارن رو میز و میگن مینا ببند.
ولی بعضی از معلما کلا سوالو جواب نمیدنو میپیچونن.بهشون میگم جوابش چیشد؟میگن اخر زنگ میگم،اخر زنگ دوباره سوالو میپرسم،میگن ساکت شو دارم حرف میزنم،میگم حرفتون تموم شد ،میگن میخوام ادامه بدم.هم وقتو میگیرن هم سوالو جواب نمیدن،حتی نمیگن نمیدونیم تا خودم برم تحقیق.
بعد منم دیگه تو کلاس هاشون سوال نپرسیدم،نه فقط من همه بچه ها دیگه میشینیم و سوال نمیپرسیم،چون جواب نمیدن .بعد میان میگن کلاس فعال نیست.پرسش و پاسخ نداره.
خب کلاس ما میپرسه و جوابی دریافت نمیکنه.ما باید چیکار کنیم؟

غم اگر به کوه گویم بگریزد و بریزد

که دگر بدین گرانی نتوان کشید باری

ابتهاج جان
پاسخ
سپاس شده توسط:
اصلا به هیچ وجه ولشون نکن.اگه هم جواب ندادن به دفتر مدرسه شکایت کن .وظیفه معلم صرفا درس دادن نیست .وظیفشونه به سوال دانش آموز جواب بدن.اصلا نترس و ازشون انتقاد کن چرا جوابمو نمیدید همینجوری که اینجا داری به من میگی به اونا هم بگو
​​​به دوستات و همکلاسی هات هم اهمیت نده بگو من سوال دارم جواب میخوام به کسی هم ربطی نداره.
سعی کن سوالاتو واضح و کوتاه بگی​​​​​​.
من خودم یه بار هر چی یه سوالو از معلم فیزیکم میپرسیدم جوابمو نمیداد،دیگه اعصابم خورد شد بهش گفتم آقا دارم باهات حرف میزنما dfgh
دیگه همیشه جواب سوالامو میده asna
حتی از معلم زیست هم در مورد بعضی چیزا انتقاد میکنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
مرسی.
فردا با گام های بلننند
جوری که زمین بلرزه...
میرم مدرسه.
درو با پا باز میکنم...
میگم نففس کششش ،من اومدمممم...
بعدش از معلم همش سوال میپرسم.انقدر بپرسم روانی شه بگه گمشو از جلو چشام
منم بگم چی داداش؟با منی؟
اونم بگه اره دیگه!.
منم بگم با منی؟
اون بگه برو بیرون
بعد برم بیرون برم دفتر مدرسه
بگم اهای مدیر ...
این معلمه جواب منو نمیده
مدیر میگه چی پرسیدی؟
منم میگم پرسیدم با منی؟
اون جواب نداده. asnaasnaasna

ابتهاج جان
پاسخ
سپاس شده توسط:
تو روحت asna
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام سلام xcvl
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
سپاس شده توسط:
پس از مدت ها اینورا افتابی شدم Tongue
سلام علکم جماعت xcvk
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام سلام،همگی سلام xcvb
چطور مطورین؟
چه خطرا؟
شنیدم دلتون واسم تنگ شده.اخی بالاخره عزیزه دلتونم دیگه ،ادمی که تو قلب همه جاداره این بدبختیارو هم داره.
حالا غصه نخورین.من اومدممم

ابتهاج جان
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلوم نیا xcvk ‌خوبی؟
کاکتوس کجا بودی؟هن؟خوبی؟خوشی؟
مینا تو برو ریاضیتو بخون asna
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام دخترشب
سلام مینا 
سلام ترنم
خوبید؟ خوشید؟ خوش میگذره؟
منم خوبم مرسی 
مینا یک فکری هم به حال سقف اتاق بکن ریخت Tongue
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنون نیا
تو خوبی؟
ولش کن خودش باید تمیز کنه asna
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue چالش خانواده ایران رمان minaa 272 9,914 ۲۲-۰۹-۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
Wink صدای ایران رمان minaa 20 926 ۲۶-۰۷-۰، ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Heart صدای بچه باحال های ایران رمان صنم بانو 17 722 ۲۰-۰۳-۰، ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۵-۰۷-۰, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، nafas (۱۶-۰۳-۰, ۰۸:۵۸ ق.ظ)، لیلی (۰۹-۱۱-۹۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۹-۰۲-۹۷, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، rainy girl (۱۱-۰۶-۹۹, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، R a n A (۲۵-۰۸-۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، مرتضی35 (۲۱-۰۴-۹۶, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۷-۰۷-۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، Tasnim (۱۱-۰۶-۹۸, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۱-۱۱-۹۷, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، hadis hpf (۳۱-۰۲-۹۹, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، نويد (۲۴-۰۲-۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ)، Katayoon (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۸-۱۰-۹۷, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، Aiden22 (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۱۴ ب.ظ)، دختر ایران (۰۱-۰۳-۹۸, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، heliia (۱۵-۱۱-۹۹, ۰۴:۱۱ ب.ظ)، مارکیز (۰۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، Death (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، *گیسو* (۰۵-۰۱-۹۸, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۲-۹۹, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۴-۹۶, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، avapars (۱۷-۱۰-۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، barooni (۲۳-۱۲-۹۶, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، Natali (۲۵-۰۷-۹۶, ۰۲:۰۳ ق.ظ)، aydil (۲۵-۰۸-۹۷, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۲-۰۴-۰, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۴-۱۰-۹۶, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۱-۰۴-۰, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، برف سیاه (۲۲-۱۱-۹۶, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، gandom (۰۲-۰۶-۹۷, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، عسل6 (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، zahra_ayyar (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، Nasim_hgh (۰۱-۰۶-۹۷, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، ثـمین (۲۳-۰۶-۹۷, ۰۸:۵۰ ق.ظ)، zo68 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، دخترشب (۰۷-۰۷-۰, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۱۱-۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، nazanin_prsh (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، bahare24 (۱۳-۰۹-۹۷, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، Living Corpse (۱۰-۰۴-۹۶, ۱۱:۴۱ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، الف.الف (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، nil2001 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، d.ali (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، li.li.pot (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، annna (۰۵-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، Apameh Banoo (۰۷-۰۳-۰, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، سانی (۲۳-۱۱-۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، daryaeearam (۱۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، .AtenA. (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، ایانا (۲۸-۱۰-۹۸, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، دختربهار (۰۵-۰۷-۰, ۰۱:۱۸ ب.ظ)، Land star (۰۲-۱۱-۹۸, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، •Vida• (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۶:۲۹ ب.ظ)، دانا (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۷-۰۷-۹۶, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، salina (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۳:۲۸ ق.ظ)، ساسی (۱۷-۰۴-۹۶, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، نیلو55 (۳۰-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۲-۰, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، Elesa (۲۱-۰۷-۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، بارانا80 (۰۸-۰۲-۹۷, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، رویای خیس (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، Atoosa Rad (۰۵-۰۵-۹۶, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، P.A✔ (۰۴-۰۷-۹۶, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، alirezaa_shah (۰۷-۰۱-۹۸, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، taranomi (۲۷-۰۸-۹۷, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، نیاز۲ (۲۱-۰۹-۹۶, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، هاجر (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۹:۴۹ ق.ظ)، بهار قربانی (۳۱-۰۶-۹۶, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، مهرسا1383 (۰۲-۰۵-۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، Reza74 (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، Mahsa.s (۱۱-۰۷-۹۶, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، "فاطیما79" (۲۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، بهار نارنج (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۲۰-۰۷-۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، AsaL_k (۰۸-۰۴-۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، maria omid (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۵ ق.ظ)، hedeyh2002 (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۹:۱۲ ق.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، امیرارین (۳۰-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، fariba") (۱۵-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، Asal.b (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۴ ق.ظ)، *MahLa* (۲۰-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۷ ب.ظ)، مریم1234 (۲۹-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، Amirali.ajam (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۳۱-۰۵-۹۸, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، rozvahshi (۳۰-۰۴-۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، Biblo (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، ._.hadis._. (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۲۵ ق.ظ)، Justin_Bieber (۲۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، ×آرش× (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۲۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان