انجمن ايران رمان

اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى )
زمان کنونی: ۲۸-۱۰-۹۶، ۰۵:۴۸ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دخترعلی
آخرین ارسال: دخترشب
پاسخ 16886
بازدید 61206

اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى )
احتمالش 1در 2&3هزار نفره asnaasna
اد افتاد به من
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترشب
خاک تو چشت عجیب
مال من ترکید
تموم شد رفت
کاش...
پاسخ
سپاس شده توسط: taranomi
asna ‌برداشتن یعنی؟
برا من دکترام تعجب کردن
بعد میگفتن نمیخوای عمل کنی؟گفتم ن بابا انقد دعا کردم ب عمل نرسم مرض دارم مگه

سکوت و زمان
پاسخ
اهوم
عجیبی دیگه کاریت نمیشه کرد
کاش...
پاسخ
سپاس شده توسط: taranomi
asna ‌ذاتیه

سکوت و زمان
پاسخ
دیوونه asna
کاش...
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رمان نویسی گروهی Nina7878 5 306 ۲۳-۱۰-۹۶، ۱۰:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ♥صنم♥
  جاى چى تو ايران رمان خاليه؟ دخترعلی 17 542 ۱۸-۰۸-۹۶، ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ♥صنم♥
  دلخورى نويسندگان انجمن ايران رمان از كاربران عزيز دخترعلی 20 728 ۰۶-۰۵-۹۶، ۰۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Katayoon
  تکنیک شما برای نوشتن رمان؟ rozvahshi 1 160 ۳۰-۰۴-۹۶، ۱۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rozvahshi
  اتاق گپ بچه های ایران رمان - 1 لیلی 1,260 62,855 ۰۲-۰۴-۹۶، ۱۱:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۰۹-۹۶, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، nafas (دیروز, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، لیلی (۲۱-۰۵-۹۶, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، sadaf (۱۵-۱۰-۹۶, ۰۹:۴۱ ق.ظ)، زینب سلطان (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۱:۱۷ ق.ظ)، v.a.y (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، R a n A (۱۴-۰۸-۹۶, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، مرتضی35 (۲۱-۰۴-۹۶, ۱۰:۱۸ ق.ظ)، .ShahrzaD. (دیروز, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۳-۱۰-۹۶, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، نويد (۱۹-۰۶-۹۶, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، Katayoon (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، Aiden22 (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، heliia (امروز, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، مارکیز (۰۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، Death (دیروز, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، *گیسو* (۲۹-۰۸-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۴-۹۶, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، avapars (۱۷-۱۰-۹۶, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، barooni (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، Natali (۲۵-۰۷-۹۶, ۰۱:۰۳ ق.ظ)، aydil (۰۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۴۶ ق.ظ)، ♥صنم♥ (۱۵-۱۰-۹۶, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۴-۱۰-۹۶, ۰۲:۳۰ ق.ظ)، برف سیاه (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، عسل6 (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، zahra_ayyar (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۴:۱۷ ب.ظ)، ثـمین (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۱۳ ق.ظ)، zo68 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، دخترشب (امروز, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، AsαNα (۲۳-۱۰-۹۶, ۱۰:۱۴ ق.ظ)، nazanin_prsh (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، Living Corpse (۱۰-۰۴-۹۶, ۱۰:۴۱ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، الف.الف (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، nil2001 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، دخترعلی (دیروز, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، li.li.pot (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، annna (۰۴-۰۶-۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، daryaeearam (۱۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، .AtenA. (۱۳-۱۰-۹۶, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، ایانا (۲۵-۱۰-۹۶, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، دختربهار (امروز, ۰۱:۰۷ ق.ظ)، Land star (۲۵-۱۰-۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، •Vida• (۰۳-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۲ ب.ظ)، دانا (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۷-۰۷-۹۶, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، salina (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۲:۲۸ ق.ظ)، ساسی (۱۷-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۴:۱۱ ب.ظ)، نیلو55 (۳۰-۰۵-۹۶, ۰۹:۴۸ ق.ظ)، ♥هستی♥ (دیروز, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، Elesa (۲۰-۰۷-۹۶, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، بارانا80 (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، رویای خیس (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۳:۰۷ ب.ظ)، Atoosa Rad (۰۴-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، P.A✔ (۰۴-۰۷-۹۶, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، alirezaa_shah (۳۰-۰۷-۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، taranomi (امروز, ۰۱:۳۴ ق.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۸ ب.ظ)، نیاز۲ (۲۱-۰۹-۹۶, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، هاجر (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۹ ق.ظ)، بهار قربانی (۳۱-۰۶-۹۶, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، مهرسا1383 (۰۱-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، Mahsa.s (۱۱-۰۷-۹۶, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، "فاطیما79" (۲۶-۰۴-۹۶, ۰۷:۲۸ ب.ظ)، بهار نارنج (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۲۰-۰۷-۹۶, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، AsaL_k (۰۸-۰۴-۹۶, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، maria omid (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، hedeyh2002 (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۸:۱۲ ق.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۶:۲۲ ب.ظ)، امیرارین (۳۰-۰۴-۹۶, ۱۲:۴۳ ق.ظ)، fariba") (۱۴-۰۴-۹۶, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، Asal.b (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۴ ق.ظ)، *MahLa* (۲۰-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، مریم1234 (۲۹-۰۴-۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، Amirali.ajam (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۰:۰۷ ق.ظ)، *فاطمه* (۲۶-۱۰-۹۶, ۰۶:۲۰ ب.ظ)، rozvahshi (۳۰-۰۴-۹۶, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۲۳-۰۵-۹۶, ۰۹:۱۰ ق.ظ)، Biblo (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، ._.hadis._. (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۴:۲۵ ق.ظ)، Justin_Bieber (۲۲-۰۵-۹۶, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، ×آرش× (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، فهیمه خردمند (۱۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۴۹ ب.ظ)، Tofighi (۱۸-۰۵-۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، meli770 (۱۸-۰۵-۹۶, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، N-A-F-A-S (۲۲-۰۷-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، Mm.ss (۲۱-۰۶-۹۶, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، ادمین (۱۰-۰۶-۹۶, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، Christine Reade (۱۱-۰۶-۹۶, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، hamyar127 (۱۶-۰۶-۹۶, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، alireza1371 (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، foroghkafi (۱۹-۰۶-۹۶, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، مهدا امیری (۱۵-۰۷-۹۶, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، zeinabb (۲۷-۰۶-۹۶, ۰۹:۰۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان