امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احمدی‌نژاد، ۱۴۰۰ مردم را به پای صندوق رای می‌آورد
#1
جمعیت خدمتگزاران انقلاب اعلام کرد: احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰شرکت و تایید صلاحیت می‌شود
وب سایت مدارا: احمد خورشیدی آزاد، پدر داماد احمدی نژاد و دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب اعلام کرد: احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰شرکت و تایید صلاحیت می‌شود.
[عکس: 2510016_115.jpg]
احمد خورشیدی:
* انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تفاوت هایی با انتخابات های ریاست جمهوری قبل دارد که مهم ترین تفاوت آن مسئله «مشارکت» است.
* به دلیل انباشتگی مشکلات معیشتی و اقتصادی به نظر می رسد نرخ مشارکت در انتخابات کاهش پیدا می کند، به طوری که در بررسی های ما عنصر «رای نمی دهم» در نظرسنجی ها از سایر گزینه ها خیلی بالاتر است.
* یعنی وقتی در سئوالی مطرح می شود که اگر در انتخابات ۱۴۰۰ افرد زیر تایید صلاحیت شوند به کدام یک رای خواهید داد، گزینه «رای نمی دهم» ضریب بیشتری نسبت به سایر گزینه ها دارد که در انتخابات های ریاست جمهوری قبل چنین واقعیتی کمتر دیده می شد.
* در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نماینده یا نمایندگانی از اصلاح طلبان، نماینده یا نمایندگانی از اصولگرایان و آقای احمدی نژاد حضور خواهند داشت.
* آقای احمدی نژاد هم گرچه اعلام کرده اند دراین خصوص «موضعی نگرفته اند» اما به اعتقاد بنده بخاطر اینکه اکثریت مردم خواهان او هستند و حضور ایشان مشارکت حداکثری را ایجاد می کند و او می تواند دولت کارآمد و پرتلاش و جوان و پرنشاط تشکیل دهد که مشکلات کشور را حل کند، در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰شرکت می کند و هم تایید صلاحیت می شود.
* دلیل بنده برای تایید صلاحیت آقای احمدی نژاد از سوی شورای نگهبان این است که مقام معظم رهبری قبل از اینکه به این بی اندیشند که نام چه کسی از داخل صندوق رای بیرون خواهد آمد به مشارکت حداکثری توجه دارند.
* در سال ۸۴ آقای احمدی نژاد اصلا در منوی نظام جمهوری اسلامی نبود و آنها بر روی آقای قالیباف کار می کردند اما وقتی تصمیم گیران مشاهده کردند حضور آقای احمدی نژاد باعث افزایش مشارکت بود ایشان را تایید کردند که در نهایت رقابت نهایی بین آقای احمدی نژاد و آقای هاشمی رفسنجانی شکل گرفت.
* خیلی روشن است که اولویت نظام در انتخابات به ویژه انتخابات ریاست جمهوری که برد بین المللی دارد و نشان دهنده مشروعیت است، مشارکت حداکثری می باشد.
* آقای احمدی نژاد یک کنشگر سیاسی اجتماعی است که ۸ سال سابقه ریاست جمهوری موفق دارد و از طرفی ۸ سال اخیر را نیز تلاش های مطالعاتی کارشناسی فراوانی به روی «چه باید کردهای» کشور انجام داده تا کشور اسیر آزمون و خطا نشود.
* احمدی نژاد برای حل مشکلات کشور هم گفتمان دارد و هم راهبرد و هم راهکار و شما نمی توانید این مزیت را در جای دیگری ببینید، این را حالا جامعه نخبگانی و توده ها می دانند که احمدی نژاد شخصیت بی برنامه ای نیست.
* نمی توان به طور قاطع گفت که تغییر دبیرکل جبهه پایداری در راستای کمک به آقای احمدی نژاد در انتخابات ۱۴۰۰ بوده اما می توان گفت که نتیجه این تغییر به نفع آقای احمدی نژاد شده است.
* به نظر من فرمول سال ۸۴ در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نیز تکرارخواهد شد و ما شاهد تکثر کاندیداها خواهیم بود که معمولا بعد از هر ۸ سال هر دولت رخ می دهد.
 
 
دنیا...
سوت پایان را بزن
صداقت من حریف دروغ این زمانه نمی شود
پاسخ
سپاس شده توسط:


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  میتینگ سیاسی احمدی‌نژاد در ساحل بندر دیر صنم بانو 0 8 ۱۱-۰۲-۰، ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  فائزه هاشمی: رای ندادن یعنی اینکه اعتراض داریم صنم بانو 0 12 ۱۱-۰۲-۰، ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  جهانگیری: رای بدهیم تا شهر دست مافیا نیفتد صنم بانو 0 5 ۱۱-۰۲-۰، ۰۷:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
2 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
صنم بانو (۰۸-۱۰-۹۹, ۰۶:۳۶ ق.ظ)، narjjes88 (۰۸-۱۰-۹۹, ۰۸:۴۲ ق.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان