امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارمیا قاسمی(مدلینگ ایرانی)
‌با دیدن سریال جدید شبکه دو(کوبار) که ارمیا قاسمی مدل جذاب ایرانی در ان ایفاگر نقش است بهانه ای شد تا مصاحبه با او را پیدا کنم و اینجا قرار دهم.
[عکس: jeremiah-ghasemi-most-attractive-guy-and...g-ira2.jpg]

مروری کوتاه از شخصیت و زندگی ارمیا قاسمی از زبان خودش

ارمیا قاسمی هستم.. متولد ۱۳۶۸/۷/۲۵

من ۲ ساله وارد این کار شدم ولی کار اصلیم نیست و گاهی اگه کار خوبی باشه انجام میدم.کارهای دیگه هم از برندهای خوب کت و شلوار بهم پیشنهاد شد که متاسفانه بخاطر یسری مدل تو ایران که بدون دریافت هزینه کار میکنن و برای اینکه عکسشون روی ژورنال باشه و معروف بشن حتی خودشون هم هزینه میکنن،من قبول نکردم چون توقع دارند یا بدون دریافت هزینه کار انجام بدم یا استفاده از بن.چند تا کار تیزر کردم که دیگه اونم انجام ندادم و مشغول فعالیت جدیدم هستم

من رفتم پیشه یکی از دوستان واسه عکاسی دو سال پیش،عکسمو چندتاشو گذاشتم فیس بوک و دیدم دوستان لطف کردن با عکسها لایک بالا میگرفت،از چند روز بعدش بهم تو آتلیه ها پیشنهاد میشد واسه عکاسی که بعضیهاشو میرفتم.

بعد چند وقت هم بهم پیشنهاد کارهای مدلینگ واسه لباس شد که خودم زیاد دوست ندارم این کار حرفه ام باشه.

راستش نمیخوام از خودم تعریف بکنم ولی من از ۱۵ سالگی تا الان نشده که نمازمو نخونم و همیشه شکر گذار خدا هستم

ارمیا قاسمی 
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
زندگینامه کامل ارمیا قاسمی

ارمیا قاسمی بازیگر و مدلینگ است.
ارمیا قاسمی در سال ۲۵ مهر ۱۳۶۸ هجری شمسی در تهران به دنیا آمد.
ارمیا قاسمی مدرکش دانشجوی انصرافی ترم ۵ رشته عمران دانشگاه سراسری و انصرافی ترم ۲ معدن می باشد.
ارمیا قاسمی با بازی در سریال آسپرین به کارگردانی فرهاد نجفی شهرت دو چندانی پیدا کرده است همچنین در فیلم سینم ایی عین شین قاف به ایفا نقش پرداخته است.
ارمیا قاسمی فعالیت من در مدلینگ از سال ۱۳۹۰ شروع شد.
به گفته ارمیا قاسمی من رفتم پیش یکی از دوستان واسه عکاسی چند سال پیش،عکسمو چندتاشو گذاشتم فیس بوک و دیدم دوستان لطف کردن با عکسها لایک بالا میگرفت،از چند روز بعدش بهم تو آتلیه ها پیشنهاد میشد واسه عکاسی که بعضیهاشو میرفتم.بعد چند وقت هم بهم پیشنهاد کارهای مدلینگ واسه لباس شد که خودم زیاد دوست ندارم این کار حرفه ام باشه.

به گفته ارمیا قاسمی چند ساله وارد این کار شدم ولی کار اصلیم نیست و گاهی اگه کار خوبی باشه انجام میدم.کارهای دیگه هم از برندهای خوب کت و شلوار بهم پیشنهاد شد که متاسفانه بخاطر یه سری مدل تو ایران که بدون دریافت هزینه کار میکنن و برای اینکه عکسشون روی ژورنال باشه و معروف بشن حتی خودشون هم هزینه میکنن،من قبول نکردم چون توقع دارند یا بدون دریافت هزینه کار انجام بدم یا استفاده از بن.چند تا کار تیزر کردم که دیگه اونم انجام ندادم و مشغول فعالیت جدیدم هستم.

به گفته ارمیا قاسمی راستش نمیخوام از خودم تعریف بکنم ولی من از ۱۵ سالگی تا الان نشده که نمازمو نخونم و همیشه شکر گذار خدا هستم.
ارمیا قاسمی مدتی پیش شایعه ای مبنی ازدواجش با الیکا خواهر الناز شاکردوست در فضای مجازی منتشر شد که شدیدا تکذیب کرد و گفت: این خانم دوست خوبمه و مدتی با هم همکاری کردیم و این باعث سوء تفاهم شده است.
ارمیا قاسمی فعلا ازدواج نکرده و مجرد میباشد.
در برخی از سایت های اینترنتی ذکر شده است که ارمیا قاسمی عموی ارسلان قاسمی است که این مورد درست نیست و این دو هیچ راطه فامیلی با هم ندارند.
به گفته ارمیا قاسمی از سال ۱۳۸۷ تا سال ۹۲ کارم فروش عینک آفتابی بود ولی بخاطر مسائل ارزی تصمیم گرفتم این کارو دنبال نکنم.
به گفته ارمیا قاسمی به مدت یک سال و شش ماه در کانون فیلمسازان جوان دوره بازیگری را پشت سر گذاشتم، پس از پایان دوره از طریق دستیار قاسم جعفری برای بازی در فیلم عین شین قاف سال ۹۳ معرفی شدم.
اولین کارم در بازیگری در ۵ – ۶ سکانس این فیلم شروع شد.

خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: %D8%A8%DB%8C%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%...B%8C-2.jpg]

[عکس: %D8%A8%DB%8C%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%...B%8C-1.jpg]
سریال خانگی
دومین تجربه و شناخته شدن ارمیا با سریال نمایش خانگی آسپرین شروع شد که البته اقبال عمومی نسبت به این سریال ۱۷ قسمتی در بین مردم رخ نداد.

ورود به تلویزیون
چهره و استعداد بازی اش در سریال آسپرین مورد توجه عوامل سریال کوبار شد، ارمیا اولین تجربه خود در تلویزیون را با نقش اولی سریال کوبار تجربه کرد که در فروردین ۹۷ از شبکه ۲ پخش می شود.

مدیریت باشگاه
ارمیا مدتهاست مدیر باشگاه تکنیک برتر vip می باشد، مادرش را عشقش میدونه و میگفت خیلی باهاش رفیق بودم، متاسفانه در مرداد سال ۹۵ بخاطر بیماری مادرم رو از دست دادم

علایق
خواننده مورد علاقه : فرزاد فرزین
رنگ مورد علاقه : سبز
غذا : کلا برایم زیاد فرق نمی کند
اهل کتاب : بله، روانشناسی و رمان می خوانم
ورزش : به غیر از بدنسازی فوتبال و کوهنوردی

خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: %D8%A8%DB%8C%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%...B%8C-3.jpg][عکس: Jeremiah-Ghasemi-s-most-attractive-guy-a...tures4.jpg]
[عکس: Jeremiah-Ghasemi-s-most-attractive-guy-a...ures10.jpg]

به امید موفقیت بیشتر ارمیا قاسمی در هنر و زندگی.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
چال گونه ش با نمکش کرده
اینایی که خوشگلن خوش اخلاق هم باشن خوبه ، در غیر اینصورت ماه شب چهارده هم باشن ارزشی نداره
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلامت باشه و پیروز mara
چال گونه بش اومده xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیلی معروف شده  xcvl
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
بیچاره دختری که زنش شه نباید بزاره شوهرش هیچوقت بخنده چون  خیلی جذاب میشه و همیشه چشم بقیه دنبالشه
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰-۰۱-۹۷، ۰۱:۳۴ ق.ظ)زینب سلطان نوشته: بیچاره دختری که زنش شه نباید بزاره شوهرش هیچوقت بخنده چون  خیلی جذاب میشه و همیشه چشم بقیه دنبالشه
مگه اینها ازدواج هم میکنن
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰-۰۱-۹۷، ۱۱:۳۸ ق.ظ)admin نوشته:
(۲۰-۰۱-۹۷، ۰۱:۳۴ ق.ظ)زینب سلطان نوشته: بیچاره دختری که زنش شه نباید بزاره شوهرش هیچوقت بخنده چون  خیلی جذاب میشه و همیشه چشم بقیه دنبالشه
مگه اینها ازدواج هم میکنن

خلاصه که باید ازدواج کنن تا کی مجردی!
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط: