امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج یک بازیگر زن با خواننده پاپ + عکس
به گزارش سه نسل به نقل از شبکه ایران، بالاخره و بعد از حدود پنج سال آشنایی، «جسیکا بل» بازیگر زن سینم ای هالیوود با «جاستین تیمبرلیک» خواننده پاپ ازدواج کرده و این خبر را به طور رسمی در اختیار مجله PEOPLE قرار داد. این زوج هنری در یک گفتگوی کوتاه و کاملا اختصاصی با PEOPLE از برگزاری مراسم ازدواج خود خبر داده و گفته اند:«این یک ازدواج عالی بود. مراسم ازدواج به گونه ای زیبا و با حضور خانواده و جمعی از دوستان ما برگزار شد.

جالب اینجاست که این زوج برای آن که حواشی پیرامون ازدواج خود را به حداقل برسانند درباره محل برگزاری مراسم ازدواج به هیچ رسانه ای اطلاعات ارائه نکرده و نقطه ای نامعلوم را به عنوان محل مراسم اعلام کرده بودند. این زوج تا آخرین دقایق به مهمانان هم صرفا یک سری اطلاعات مبهم ارائه داده بودند اما گویا این مراسم در نقطه ای واقع در جنوب ایتالیا انجام شده است.

تیمبرلیک و جسیکا بِل از دسامبر سال قبل نامزد کرده بودند و از آن هنگام تاکنون نیز در اغلب مراسم رسمی در کنار یکدیگر حاضر بودند. تیمبرلیک درباره همسر خویش گفته است:«او یک انسان خیلی خیلی خیلی ویژه است.»

مراسم ازدواج این دو نفر پنجشنبه گذشته برگزار شد ضمن اینکه یک شب قبل از آن هم این دو نفر مهمانان خویش را به یک مهمانی با موسیقی زنده و شام در کنار ساحل دعوت کرده بودند.

[عکس: 1.jpg?w=200&height=200&q=high]
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، nafas
مبارکشون باشه...

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
سپاس شده توسط:
به سلامتی
خوش بخت بشن
پاسخ
سپاس شده توسط:
به سلامتی به ای هم پیر شن
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
سپاس شده توسط: