امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسیب دیدن الناز شاکر دوست
خبرگزاری میزان: ابراهیم ابراهیمیان کارگردان فیلم سینم ایی «دو طبقه روی پیلوت» در خصوص اخبار منتشر شده درباره ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست در صحنه فیلمبرداری این اثر گفت: هیچ اتفاق بزرگی نیفتاده است و من خبر ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست را تکذیب می کنم.

[عکس: 1558306_195.jpg]
او در همین راستا ادامه داد: اتفاق کوچکی افتاده اما رفع شده و اصلاً آنطور نیست که به این بزرگش کرده اند.

ابراهیمیان با نقد رسانه منتشر کننده این خبر خاطرنشان کرد: متاسفم که چنین اخباری به این صورت منتشر می شود. من اصلاً نمی دانم که این خبر را از کجا آورده اند.
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
سحر قریشی از انتشار شایعاتی درباره ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست انتقاد کرد.
سینم اسینم ا: سحر قریشی با انتشار عکسی از الناز شاکردوست در بیمارستان، به شایعاتی که درباره ضربه مغزی شدن این بازیگر مطرح شد واکنش نشان داد.

این بازیگر نوشت: «الناز عزیزم بانوى زیبا انشاالله که خیلى زود حالت خوب بشه ىِه جاهایى ىِه وقتایى باید دست برداشت از حرف هاى مفت ….قلب ىِه مادر رو لرزوندن نَه خنده داره نَ لایکش مزه داره.»

[عکس: 1560315_399.jpg]

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
سینم ا دیلی: در حالی که بعد از آسیب دیدگی الناز شاکردوست سر صحنه «دو طبقه روی پیلوت» از آسیب دیدگی جزیی او خبر داده می شد، عباس یاری دبیر تحریریه مجله فیلم شب گذشته فایل صوتی از این بازیگر منتشر کرده که نشان از آسیب دیدگی جدی او در این حادثه دارد. الناز شاکردوست درباره وضعیت فعلی اش گفته:«من از پشت از ارتفاع یک متر و خرده ای از یک تخت قدیمی بیمارستان پرت شدم روی سنگ. چون بچه ها سر فیلم از دو طرف یکهو هول دادند به سمت جلو و من با ستون فقرات آمدم زمین. نتیجه ای که در ام آر ای گرفتند این بود که دیسک کمرم به صورت حاد از بین مهره های تی11 و تی 12 زده بیرون و چون نزدیک مرکز نخاع هست دردناک ترین جای بدن هم هست و عذابی را دارم تحمل می کنم که ماندم حکمتش چیه. مرسی که به یادم بودید دعا کنید که بتوانم از پس این روزها بر بیایم»

در این شرایط به نظر می رسد سازندگان فیلم «دو طبقه روی پیلوت» باید درباره علت وقوع این حادثه صحبت و شفاف سازی کنند. اتفاقاتی که مشابهش هم پیش از این در شرایط غیر استاندارد تولید در سینم ای ایران بارها تکرار شده است و به نظر می رسد مسئولان سازمان سینم ایی و خانه سینم ا لازم است کمی روی شرایط تولید فیلم های سینم ایی و سلامتی عوامل سینم ا هم نظارت داشته باشد.

[عکس: 1560842_161.jpg]

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: