امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصلاح‌طلبان می‌دانند سیدحسن تایید نمی‌شود
#1
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۳
 
اصلاح‌طلبان می‌دانند سیدحسن تایید نمی‌شود
در حالی که برخی گمانه زنی‌ها حکایت از آمادگی سید حسن خمینی برای کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰ دارد، روزنامه کیهان در یادداشتی تامل‌برانگیز پیش‌بینی کرد در صورت نامزدی نوه امام در انتخابات ریاست جمهوری وی ردصلاحیت خواهد شد!
برترین‌ها: در حالی که برخی گمانه زنی‌ها حکایت از آمادگی سید حسن خمینی برای کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰ دارد، روزنامه کیهان در یادداشتی تامل‌برانگیز پیش‌بینی کرد در صورت نامزدی نوه امام در انتخابات ریاست جمهوری وی ردصلاحیت خواهد شد!
رایزنی‌ها با سید حسن خمینی جدی‌تر شده است
فرید مدرسی، فعال رسانه‌ای در حساب توئیتری خود از شدت گرفتن رایزنی ها با سید حسن خمینی برای کاندیداتوری در انتخابات 1400 خبر داده است.
وی در توئیتر خود نوشت: 
[عکس: 2523208_867.jpg]
سیدحسن خمینی تایید صلاحیت نمی‌شود
روزنامه کیهان با پیش‌بینی رد صلاحیت نوه امام در انتخابات ریاست جمهوری نوشت: 
* بازی رسانه‌ای نشریات اصلاح‌طلب با نام سید حسن خمینی به عنوان نامزد اصلاح‌طلبان در حالی است که وی فاقد کمترین سابقه اجرایی به عنوان شرط ضروری برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری است.
* جریان اصلاحات و سیدحسن خمینی رابطه خوبی دارند. هر چند یادگار امام رسما عضو هیچ گروه و حزبی نیست، اما روابط نزدیکش با شخصیت‌های برجسته جریان اصلاحات به‌ویژه سیدمحمد خاتمی باعث شده تا بسیاری او را از جمله اصلاح‌طلبان بشناسند. نام سیدحسن خمینی اما حالا در شرایطی مطرح می‌شود که به نظر می‌رسد احزاب اصلاح‌طلب برای رسیدن به کاندیدای واحد چالش‌هایی جدی پیش‌رو دارند.
* صرف‌نظر از میزان انطباق یا عدم انطباق سیدحسن خمینی با بخش عمده‌ای از این شرایط، محرز است که وی فاقد کمترین سابقه اجرایی (حتی در حد اداره یک شهر و اداره کوچک) برای احراز شرط مدیر و مدبر بودن است. تنها فعالیت او تولیت آستان امام خمینی(ره) و مؤسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام(ره) می‌باشد. سید حسن خمینی پیش از این با وجود ثبت‌نام برای انتخابات مجلس خبرگان، از حضور در آزمون علمی نامزدهای این انتخابات منصرف شد.
* یادآور می‌شود طبق اصل 115 قانون اساسی، «رئیس‌جمهور باید از میان رجال مذهبی و سیاسی که واجد شرایط زیر باشند، انتخاب گردد: ایرانی‌الاصل، تابع ایران، مدیر و مدبر، دارای حسن سابقه و امانت و تقوا، مؤمن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و مذهب رسمی کشور».
       ا‏میدوارم برای حال خوبتون محتاجِ بودن هیچ آدمی نباشید
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
1 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
♥صنم♥ (۲۵-۱۰-۹۹, ۰۸:۵۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان