امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اقدام شجاعانه "خانم معلم" لرستانی برای نجات جان دانش‌آموزان

به گزارش روز پلاس، مسئولیت شناسی یک بانوی الیگودرزی سبب شد تا برای رفع مشکل ساختمان مدرسه و جلوگیری از بروز حادثه احتمالی برای دانش‌آموزان، خود کمر همت ببندد تا با تبحری که در رشته صخره‌نوردی دارد مشکل را هرچه سریع‌تر برطرف کند.

خانم "گیتی فیلی" مدیر مدرسه روستای شاپورآباد کسی است که با شجاعت و ایثار اقدام به رول پلاک کردن ساختمان مدرسه کرد تا از ریزش ساختمان و آسیب دیدن دانش آموزان جلوگیری کند.

گیتی فیلی اظهار داشت: مدرسه ابتدایی شهید هاشمی نژاد که در روستای شاپورآباد (20 کیلومتری شهرستان الیگودرز) واقع‌شده دارای 200 دانش‌آموز دختر و پسر است و بنده امسال به‌عنوان مدیر در آنجا خدمت می‌کنم.

وی به لزوم تعمیر مدرسه شاپورآباد اشاره کرد و افزود: سنگ‌های ساختمان این مدرسه در حال ریزش بود و ازآنجاکه مکاتبات ما به ادارات مختلف بی‌فایده بود و می‌گفتند بودجه نداریم و باید دست نگه‌دارید تا بودجه برسد، خودمان اقدام به تعمیر کردیم چون ممکن بود تا بودجه‌ای برسد اتفاق بدی برای دانش‌آموزی رخ دهد.

مدیر مدرسه روستای شاپورآباد عنوان کرد: من و همسرم برای تعمیر ساختمان مدرسه تصمیم گرفتیم خودمان اقدام کنیم که خوشبختانه اکنون 70 درصد کار پیش رفته است.

وی بیان کرد: ابتدا با هزینه خودمان کار را شروع کردیم اما وقتی‌که اولیای دانش‌آموزان تصاویر مدرسه در حال تعمیر را از فضای مجازی مشاهده کرده بودند خودشان برای پرداخت کمک مالی پیش‌قدم شدند و اکنون مشغول کار هستیم.

فیلی تصریح کرد: چون کارگر بدون داربست این کار را انجام نمی‌داد و هزینه داربست و حمل آن به روستا هزینه‌بر بود تصمیم گرفتیم که خودمان برای این کار اقدام کنیم بنابراین راهی را انتخاب کردیم که هزینه کمتر شود.

وی به علاقه خود به رشته صخره نوری اشاره کرد خاطرنشان کرد: همسرم 20 ساله صخره‌نورد است و من نیز چندین سال است که در کنارش به‌صورت تفریحی کار می‌کنیم.

مدیر مدرسه روستای شاپورآباد اظهار داشت: یکی از دوستان همسرم به نام مجید نعمت‌اللهی که هیمالیا نورد است از ابتدای کار تعمیر این مدرسه با ما همراه شد تا این کار را به سرانجام برسانیم.

وی افزود: از مجید نعمت‌اللهی هیمالیا نوردان بااخلاق شهرمان و امان الله جوکار همسر و استاد بنده که در این کار مرا صمیمانه یاری کردند سپاسگزاری می‌کنم.

[عکس: 17780_333.jpg]

[عکس: 17781_764.jpg]

[عکس: 17782_292.jpg]

[عکس: 17783_210.jpg]

[عکس: 17784_952.jpg]

[عکس: 17785_304.jpg]

[عکس: 17787_500.jpg]
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
بدا به حال اموزش وپرورش كشور ما وكمبودهايش.افرين به اينچنين افرادى