امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این چرا این شکلی کرده خودشو؟!!!
[عکس: 500x493_1440925199874245.jpg]
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
من مامانم و موخوام الان منو موخوره گگگگگگگگگگگگ
پاسخ
سپاس شده توسط:
ایدا این چندشا چیه امروز میزاری نمیگی اول صبحی قبض روح میشیم....

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
اصن با چه اعتماد به نفسی عکسای این شکلی از خودشون میگیرن؟Huh
پاسخ
سپاس شده توسط:
اعتماد به سقفی که داره من اگه داشتم میفرستم با دمپایی به عربستان حمله می کردم راه برای حاجی هامون باز بشه . asnaasnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
من اگه امشب خوابم ببره..........
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
پاسخ
سپاس شده توسط:
اين اعتماد به نفسي كه اين داره اگه خر داشت الان سلطان جنگل بود
پاسخ
سپاس شده توسط:
مدل ابروهاش منو کشته Undecided
وحشتناک ..
پاسخ
سپاس شده توسط:
وای چه ترسناکه‌.aacpaacptwoltwol
پاسخ
سپاس شده توسط:
فقط طلب شفاااااااااااا
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با این شوخی، با اون شوخی، با «جیمز وب» هم شوخی؟ صنم بانو 2 580 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Wink دهه ۶۰ این تابلو با تابلوی مونالیزا برابری می کرد !! صنم بانو 2 143 ۰۳-۱۱-۱، ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Tongue این مد شده ؟ صنم بانو 1 221 ۲۵-۰۹-۰، ۱۰:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
27 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، sadaf (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۸-۱۲-۹۵, ۰۷:۵۳ ب.ظ)، نويد (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، • Niha • (۰۲-۰۹-۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، revota1999 (۲۹-۰۷-۹۵, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، avapars (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، صنم بانو (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۱ ب.ظ)، برف سیاه (۲۲-۱۰-۹۵, ۰۲:۵۹ ق.ظ)، ثـمین (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، maryamix (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، دخترشب (۱۰-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، AsαNα (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، hananee (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، maral:) (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۶:۴۴ ق.ظ)، d.ali (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، .AtenA. (۲۲-۱۰-۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ)، ایانا (۰۲-۰۹-۹۵, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، دختربهار (۰۳-۰۹-۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، Land star (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، Eman14 (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۳ ب.ظ)، :)nafas (۲۲-۱۰-۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، !!Tina!! (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۱:۰۷ ب.ظ)، taranomi (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۵:۲۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان