بازی لقب..لقب نمیذارین؟!
Tongue 
سلام دوستان
اینم یه بازی دیگه...تو این ا هر کی واسه ی نفرای بعدی لقب میذاره

برای مثال

زهرا گلهTongueخخخخخخخخخخخخ

خوب یک-دو-سه
شروووووووووووووووووووووووووووع شد از همین الان تا 5 روزه دیگه
میتونین انتقاد کنین یا نظره خودتونو در باره خودتون بگین
لقب بذارینا فقط لقبmara

سرت را بالا بگیر اینجا آسمان است و تا نبض تومیزند فرود هیچ پرنده ای اضطراری نیست...

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129084
واسه کی باید لقب بذاریم؟؟؟
سپاس شده توسط:
(۱۶-۰۴-۹۳، ۰۷:۳۶ ب.ظ)snow queen نوشته: واسه کی باید لقب بذاریم؟؟؟

فاطی جون تو الان واسه من میذاری یکی دیگم واسه تو میذاره و همین طور ادامه داره

سرت را بالا بگیر اینجا آسمان است و تا نبض تومیزند فرود هیچ پرنده ای اضطراری نیست...

سپاس شده توسط:
خوشگل نانازmara
. خداوندا

من از احساس بیهوده بودن، من از چون حباب آب بودن

من از ماندن چو مرداب میترسم

خداوندا

من از مرگ محبت ،من از اعدام احساس به دست دوستان دور یا نزدیك میترسم

سپاس شده توسط:
نانازجیگرTongue
عزیزان شما باید واسه ی دیگران لقب بزارین دیگران برا شما

سپاس شده توسط:
لوس Tongue
سپاس شده توسط:
(۱۶-۰۴-۹۳، ۰۹:۰۴ ب.ظ)zahra16 نوشته:
(۱۶-۰۴-۹۳، ۰۷:۳۶ ب.ظ)snow queen نوشته: واسه کی باید لقب بذاریم؟؟؟

فاطی جون تو الان واسه من میذاری یکی دیگم واسه تو میذاره و همین طور ادامه داره
اهاShy
سپاس شده توسط:
(۱۶-۰۴-۹۳، ۱۰:۴۱ ب.ظ)mahiye ghermez نوشته: لوس Tongue
عزیز
سپاس شده توسط:
میترا:عزیز سایت
سپاس شده توسط:
فاطی خواهرieir

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue اواتار بازی hadis hpf 10 647 ۲۹-۰۲-۹۹، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ملکه برفی
  بازی اسم وفامیل جدید Ice Prance 1,557 45,662 ۰۱-۰۱-۹۶، ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۱ ق.ظ)، لیلی (۱۶-۰۲-۹۶, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، sadaf (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ)، آرزو (۱۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، بانوی جنوب (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، v.a.y (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ)، N!rvana (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، ......... (۰۲-۰۴-۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، Tasnim (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، zahra16 (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۲ ق.ظ)، hadis hpf (۲۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، نويد (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، Katayoon (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، Ar.chly (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، Mahdiye (۱۵-۰۱-۹۶, ۱۲:۳۳ ب.ظ)، SilentCity (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، hedy (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۴ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، • Niha • (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، maede khanoom (۲۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۹ ق.ظ)، ****Dayan**** (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، ghazaleh (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، نیاز (۲۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، Neda0077 (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۵ ب.ظ)، دختر ایران (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، asma123 (۲۳-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۵ ق.ظ)، raha..79 (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۸:۵۸ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۳۵ ق.ظ)، heliia (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، eris (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، nobody (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، elaheh.p (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، آشوب (۱۴-۰۱-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۳:۳۴ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، hannaneh (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، مارکیز (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، Death (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، f-samiee-g (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، MaryaM_sh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، fatemeh ghasemi (۳۰-۰۷-۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، 2fan2314 (۰۴-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۳:۴۶ ق.ظ)، Feryal* (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، T a R a N e (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، مایا (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، مرضیه 3 (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، RASHNOU (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، parysa7 (۲۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۴ ق.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، nza3380 (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، revota1999 (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، سدنا (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، sarika (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۹-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، nasim30 (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، barooni (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، armiti (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، aydil (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۹ ب.ظ)، لیلا خفن (۱۹-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، صنم بانو (۱۸-۰۲-۰, ۱۰:۵۱ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، shadon (۲۵-۰۱-۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۷-۰۴-۰, ۰۲:۳۱ ب.ظ)، نفس2015 (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، sahar* (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، آق جمشید (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۲:۵۵ ب.ظ)، hanane (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۷ ب.ظ)، زمرد (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ)، محبوب (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، mahlabolandi79 (۲۱-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۲ ق.ظ)، ӄoCholOo (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ)، برف سیاه (۲۲-۱۰-۹۵, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، nafas:) (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، naznazi (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۲ ب.ظ)، .Arman. (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۰:۵۶ ق.ظ)، Miranda (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۳:۲۱ ق.ظ)، bahari (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، saharjaa (۱۴-۰۲-۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۱ ق.ظ)، عسل6 (۲۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، faeze.1999 (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۱۹ ب.ظ)، مشیانه راد (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۸ ق.ظ)، Kianoosh (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۹:۰۱ ق.ظ)، M@rzi (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۰ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان