امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بافت آفریقایی مو
#1
[عکس: african-hair-texture-1.jpg]
بافت آفریقایی مو
 
بافت موی آفریقایی امروزه توجه اغلب خانم‌ها را به طرف خویش جلب نموده است و چنانچه شما تمایل دارید به موهایتان وضعیت و فرم بی نظیری را ببخشید بهتر است از این مدل بافت موی تزیینی استفاده نمایید. توجه داشته باشید که زدن این بافت روی موها به آسانی مقدور است و شما میتوانید با مشاهده مرحله های بافت آفریقایی به صورت تصویری و تمرین و تکرار زیاد تبحر لازم را به دست آورید.
اموزش بافت آفریقایی
برای آغاز کار باید موهایتان را از وسط به دو نیم تقسیم کنید. توجه داشته باشید که فرق سر باید دقیقا در وسط موهایتان باشد. موازي با فرق سرتان، از قسمت چپ یا راست فرق دیگری باز کنید، این کار سبب می شود که یک مستطیل از جلوی سر تا انتهای آن بسازید. توجه داشته باشید که هرچقدر که این مستطیل باریک تر باشد بافت شما زیباتر دیده می شود.
 
اگر در بافت مو تازه کار هستید و اعتماد به نفس لازم را برای این کار ندارید؛ می توانید برای آغاز از شخص دیگری کمک بگیرید، این شخص میتواند قسمت های جداشده را نگه دارد، تا با هم تداخل پیدا نکنند. در غیر اینصورت میتوانید از گیره های مخصوص مو برای فیکس کردن موهایتان استفاده کنید.
 
در قدم بعدی مربع کوچکی را از قسمت جلوی مستطیل ایجاد شده جدا نموده و مربع را به سه دسته تقسیم کنید و یک بافت ساده روی موهایتان ایجاد کنید.
 
گام بعدی این است که مقدار قدری از موهای زیر بافت را بردارید و به رشته ی وسط بیفزایید و دوباره یک بافت ساده روی موهایتان بزنید.
 
بار دوم دوباره میزان بیشتری از مو را به لایه ی وسط اضافه نموده و ببافید. این کار را تا هنگامی که به مرکز سر و انتهای مستطیل نرسیده اید، ادامه بدهید.
 
زمانی که به بخش پاياني مستطیل تان رسیدید میتوانید قسمت بلندي مو را بافته و انتهای آنرا محکم ببندید.
 
علاوه بر این میتوانید بافت را تا قسمت گردن ادامه داده یا روی گردن تان رها کنید.
 
زمانی که این کار را در یک سمت سرتان به آخر رساندید، همین کار را در سمت مخالف تکرار کنید. موهای دورتا دور سرتان را با فرق هایی که ایجاد نموده اید ببافید.
 
به جای شکل مستطیل میتوانید بافت را به صورت زیگزاگ با اریب هم ادامه بدهید.
انواع بافت موی آفریقایی
 
       
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf
#2
با وجود اینکه طرفدار زیاد داره ولی من نمیپسندم
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه


 
پاسخ
سپاس شده توسط: hadis hpf ، hadis hpf


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
3 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۰۲-۰۳-۹۹, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، hadis hpf (۰۲-۰۳-۹۹, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، شاهدخت. (۲۴-۰۶-۹۹, ۰۳:۲۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان