امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با انجمن مشكل داريد ؟
صبر کنید یه فکری راجع بهشون کرده میشه .
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
لطفا یه راهنما بزارید برای افراد تازه وارد اخه من وقتی تازه وارد انجمن شده بودم کلی مشکل داشتم هنوزم دارم
نیستی تا ببینی
که از همه چی
خسته شدم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام خسته نباشین...
برای گذاشتن رمان گروهی لازمه که هردو طرف در انجمن عوض باشن؟؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
الان رمانا کدوم گور رفتن

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
بچه ها مطمئن باشيد مدير ها بيشتر از شما به فكر رمانها و انجمن هستن
شايد صلاح ديدن يك مدت انجمن رمان رو ببندند يكم صبر داشته باشيد
چه خبره اين تاپيك رو كرديد پر از رمانا كو رمانا كوazsx
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۴-۰۵-۹۵، ۱۱:۱۲ ب.ظ)Zra_dlpunzdah نوشته: سلام خسته نباشین...
برای گذاشتن رمان گروهی لازمه که هردو طرف در انجمن عوض باشن؟؟
سلام
ممنون
معمولا اینطوری هست که هر دو نفر عضو هستن و باهم هماهنگی میکنن و هر کدوم پست خودشو میذاره
ولی خب میتونه یکیشون عضو نباشه ولی حتما باید یکی از دونفر عضو باشه تا بتونه متن رمان رو در سایت قرار بده

(۰۴-۰۵-۹۵، ۱۰:۴۰ ب.ظ)طلسم شده نوشته: لطفا یه راهنما بزارید برای افراد تازه وارد اخه من وقتی تازه وارد انجمن شده بودم کلی مشکل داشتم هنوزم دارم

هر مشگلی دارین میتونین همون لحظه از مدیری که آنلاین هست بپرسین
غیر از مدیر کاربر های ویژه هم در صورت آنلاین بودن جوابگو هستن
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
من موقع ارسال فایلی نمیتونم لینکش بدم چرا؟
فقط برا ارسال اولیه اینطوریه
---------------
موقع پیام دادن در پروفایل شکلکا برام فعال نیست
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلامxcvk
من مشکلم اینه که نمیشه پیام های پروفایل رو پاک کردazsx
و موقع ایجاد تایپیک اون پست اولیه رو نمیشه روش هیچ تغییری انجام داد نه رنگ و اندازه نه حتی میشه لینکش داد
به خاطر همین مجبورم 2تا پست بزارم
فعلا همینا یادم بودxcvb
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۹-۰۵-۹۵، ۰۶:۰۳ ب.ظ)عسل6 نوشته: سلام
---------------

(۲۰-۰۵-۹۵، ۰۳:۰۱ ب.ظ)عسل6 نوشته: سلامxcvk
و موقع ایجاد تایپیک اون پست اولیه رو نمیشه روش هیچ تغییری انجام داد نه رنگ و اندازه نه حتی میشه لینکش داد
فعلا همینا یادم بودxcvb
سلام
همه اینهایی که میگی برای مرورگرته
مرورگرت رو عوض کنی درست میشه
اگه با موزیلا هستی با گوگل کروم یا اکس پلورر بیای مشگلاتت حل میشه
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰-۰۵-۹۵، ۰۴:۳۸ ب.ظ)sadaf نوشته:
(۱۹-۰۵-۹۵، ۰۶:۰۳ ب.ظ)عسل6 نوشته: سلام
---------------

(۲۰-۰۵-۹۵، ۰۳:۰۱ ب.ظ)عسل6 نوشته: سلامxcvk
فعلا همینا یادم بودxcvb
سلام
همه اینهایی که میگی برای مرورگرته
مرورگرت رو عوض کنی درست میشه
اگه با موزیلا هستی با گوگل کروم یا اکس پلورر بیای مشگلاتت حل میشه
امتحان کردم نشد
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۴-۰, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، nafas (۲۹-۰۲-۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، لیلی (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، sadaf (۱۸-۰۸-۹۸, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۲-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۹-۰۴-۹۹, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، Afsaneh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، maedeh (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، Safsaf (۲۶-۰۴-۹۷, ۰۷:۵۹ ق.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، نیایش88 (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، Tasnim (۲۷-۱۱-۹۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۳۱-۰۳-۰, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، مامان زهرا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۲ ق.ظ)، نويد (۳۰-۰۸-۹۹, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، Ar.chly (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، SilentCity (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، hedy (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۳ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۶ ق.ظ)، s@mir@ (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، mercede (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، "MJ" (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، نیاز (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، paniz1989 (۰۶-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، Aiden22 (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۶-۰۸-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، *آسمان آبی* (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، €ستايش€ (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، سرنای را (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، eris (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۲ ق.ظ)، آشوب (۱۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، HACKER80 (۲۷-۰۶-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، asi_0098 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، za79 (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، hannaneh (۲۲-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، رادوین (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، Death (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، deli67 (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، f-samiee-g (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۰ ق.ظ)، Reyhaneh.Z (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، Mobina zarei (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۸ ق.ظ)، fatemeh ghasemi (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۰-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ)، رزبیتا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، خیات (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، mania (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، امید (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، sarika (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، gelavizh (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، Saffa (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، pani1989 (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۱-۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، بهار۲۳ (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، aydil (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، صنم بانو (۳۰-۰۳-۰, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، نفس2015 (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، hanane (۳۱-۰۲-۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، elijoon267 (۲۴-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، برف سیاه (۱۸-۰۹-۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ)، .Arman. (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ)، عسل6 (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، bahana61 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، نفس76 (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ)، noura (۲۰-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، Sh@mim (۱۶-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، طلایی (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، malihe95 (۱۹-۰۲-۹۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ)، پریا14 (۱۹-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، نازنين (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، ثـمین (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، maryamix (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، shaparak75 (۰۲-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، sarin (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، دخترشب (۳۰-۰۳-۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، Sezar (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، Saramah (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۹ ق.ظ)، AsαNα (۲۰-۰۹-۹۶, ۰۳:۳۲ ق.ظ)، ft.samadi (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان