امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با انجمن مشكل داريد ؟
سلام
مشکلات سایت رو واضح اینجا عنوان کنید تا بررسي بشه
لطفا قبل از ايجاد سوال ،‌ اين تاپيك رو مرور كنيد ،‌شايد پاسخ داده شده باشه
پاسخ
ممنون ادمین عزیز

1- اگه ممکنه یه ادیتور پیشرفته برای ارسال مطالبمون بزارین

2- آخرین ارسالها در صفحه اصلی سایت دیده نمیشن .
پاسخ
[quote='لیلی' pid='489' dateline='1350286275']
ممنون ادمین عزیز

مشکل ارسالی ها چیه ؟
2- آخرین ارسالها در صفحه اصلی سایت دیده نمیشن .
آخرین ارسالی ها رو دیروز نشون میداد ونمیدونم چرا امروز نشون نمیده !
ولی فعلا زیاد مهم نیست و مشکل ساز نیست
فعلا اونهایی که فوریت داره رو براشون وقت بذارم تا انجمن به مشکل بر نخوره
پاسخ
مشکل ارسالی ها چیه ؟

خب وقتی میخواهیم چند عکس با هم بزاریم همگی با هم کپی - پیست نمیشن باید لینک عکسها رو تک تک بیاریم و بزاریم .
مثل انجمن که چند روز پیش مشکلشو حل کرده بودی ..
پاسخ
منم یه چیزی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این که نمیشه دوتا پست پشت سر هم بزنیم خیلی بده هی میگه باید چند ثانیه صبر کنیم
بچه فال فروشی را پرسیدم چه میکنی؟
گفت به ان هایی که در امروز خود مانده اند فردا می فروشم.

[عکس: treeswing.gif]
پاسخ
(۲۴-۰۷-۹۱، ۱۲:۲۲ ب.ظ)لیلی نوشته: 1- اگه ممکنه یه ادیتور پیشرفته برای ارسال مطالبمون بزارین
مشکل ارسالی ها چیه ؟

خب وقتی میخواهیم چند عکس با هم بزاریم همگی با هم کپی - پیست نمیشن باید لینک عکسها رو تک تک بیاریم و بزاریم .
مثل انجمن که چند روز پیش مشکلشو حل کرده بودی ..
سعی میکنم این مشکل رو همین روزها حلش کنم ، اگه تو پنل حل نشد برنامشو گیر میارم و درستش میکنم
پاسخ
(۲۴-۰۷-۹۱، ۱۲:۳۱ ب.ظ)shazdekuchulu نوشته: منم یه چیزی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این که نمیشه دوتا پست پشت سر هم بزنیم خیلی بده هی میگه باید چند ثانیه صبر کنیم
یه کم واضح تر توضیح بده
پاسخ
ببین من یه پست میزارم درباره ی یه موضوع بعد بلا فاصله میرم سراغ موضوع بعدی که راجع به اونم نظر بدم وقتی میخوام نظرمو ارسال کنم میگه نمیشه چون دوتا پست پشت سر هم بودن باید چند ثانیه صبر کنی
دیگه واضح تر نمیتونم

پاسخ
(۲۴-۰۷-۹۱، ۱۲:۴۴ ب.ظ)shazdekuchulu نوشته: ببین من یه پست میزارم درباره ی یه موضوع بعد بلا فاصله میرم سراغ موضوع بعدی که راجع به اونم نظر بدم وقتی میخوام نظرمو ارسال کنم میگه نمیشه چون دوتا پست پشت سر هم بودن باید چند ثانیه صبر کنی
دیگه واضح تر نمیتونم
حالا ببین مشکل حل شد !
ظاهرا پستها پشت سر هم میدادین هم با هم ادغام میشد ، اونو هم درست کردم
لطفا هر دوتا مشکل رو چک کن و بهم بگو
پاسخ
بله درست شد
بی نهایت ممنون

پاسخ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۴-۰, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، nafas (۲۹-۰۲-۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، لیلی (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، sadaf (۱۸-۰۸-۹۸, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۲-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۹-۰۴-۹۹, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، Afsaneh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، maedeh (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، Safsaf (۲۶-۰۴-۹۷, ۰۷:۵۹ ق.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، نیایش88 (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، Tasnim (۲۷-۱۱-۹۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۳۱-۰۳-۰, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، مامان زهرا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۲ ق.ظ)، نويد (۳۰-۰۸-۹۹, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، Ar.chly (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، SilentCity (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، hedy (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۳ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۶ ق.ظ)، s@mir@ (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، mercede (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، "MJ" (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، نیاز (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، paniz1989 (۰۶-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، Aiden22 (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۶-۰۸-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، *آسمان آبی* (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، €ستايش€ (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، سرنای را (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، eris (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۲ ق.ظ)، آشوب (۱۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، HACKER80 (۲۷-۰۶-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، asi_0098 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، za79 (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، hannaneh (۲۲-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، رادوین (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، Death (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، deli67 (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، f-samiee-g (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۰ ق.ظ)، Reyhaneh.Z (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، Mobina zarei (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۸ ق.ظ)، fatemeh ghasemi (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۰-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ)، رزبیتا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، خیات (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، mania (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، امید (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، sarika (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، gelavizh (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، Saffa (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، pani1989 (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۱-۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، بهار۲۳ (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، aydil (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، صنم بانو (۳۰-۰۳-۰, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، نفس2015 (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، hanane (۳۱-۰۲-۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، elijoon267 (۲۴-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، برف سیاه (۱۸-۰۹-۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ)، .Arman. (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ)، عسل6 (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، bahana61 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، نفس76 (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ)، noura (۲۰-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، Sh@mim (۱۶-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، طلایی (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، malihe95 (۱۹-۰۲-۹۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ)، پریا14 (۱۹-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، نازنين (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، ثـمین (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، maryamix (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، shaparak75 (۰۲-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، sarin (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، دخترشب (۳۰-۰۳-۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، Sezar (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، Saramah (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۹ ق.ظ)، AsαNα (۲۰-۰۹-۹۶, ۰۳:۳۲ ق.ظ)، ft.samadi (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان