امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای کمک به فرزاد پیشنهاد بلغار‌ها را قبول کردم
سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو ایران گفت: حضورم به عنوان مدیرفنی تیم ملی بلغارستان با پیشنهاد رئیس فدراسیون این کشور بود که با هدف کمک به پسرم آن را قبول کردم.
حسن ذوالقدر با بیان مطلب فوق افزود: همانطور که از قبل گفته بودم، قصد فعالیت مربیگری در خارج از ایران ندارم و می‌خواهم تجربیات خود را در کلاس‌های آموزشی به جوان کشور خودم منتقل کنم و حضورم در بلغارستان نیز به صورت مقطعی خواهد بود.
وی افزود: شاید اگر فرزاد در این کشور عضو تیم ملی و یا سرمربی نبود، چنین مسئولیتی را قبول نمی‌کردم. فرزاد پتانسیل بالایی دارد و به عنوان یک پدر وظیفه دارم برای موفقیت در آینده به او کمک کنم.
سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو کشورمان در مورد مدت و مبلغ قرارداد هم گفت: در مورد مبلغ که هیچ صحبتی نداشته‌ام و این موضوع را به فدراسیون بلغارستان واگذار کرده‌ام، چرا که همانطور که گفتم هدف فقط کمک به فرزاد است. در خصوص مدت هم که فعلاً تا پایان المپیک کار می‌کنیم، ولی برنامه‌ای که تدوین کرده‌ایم چهار ساله است.
ذوالقدر در پایان گفت: بلغارستان بضاعت بالایی در تکواندو ندارد و هدف ما نیز در برنامه چهار ساله پشتوانه سازی برای تیم ملی است و به همین دلیل در همه رده سنی برنامه‌های خود را اجرایی خواهیم کرد.
ما ز یاران چشم یاری داشتیم؛ خود غلط بود آن چه می‌پنداشتیم
پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، minaa ، minaa ، صنم بانو