به امضا نفر قبلی گیر سه پیچ بده...
twolتو امضا هم به فكر انجمنى،بابا بى خيال
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
موافقم چه گیری
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
سپاس شده توسط:
قشنگه
این روزها همه عقده ای و حسود هستن
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
هست کسی؟؟؟؟؟؟
به فکر یه اتصالم
سپاس شده توسط:
فقط وقتی ما واقعا بخونیمش دستمونو میگیره و سقوط نمیکنیم
مگر نه هر وقت بخوایم خدا هست
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
الان حتما کلى هم خوشحا لى بابت اين امضات. کلا تو 4 کلمه خواستى همه چيو بگى. واه واه اينم شد امضا. بايد کلى به مخمون فشار بياريم تا منظورتو بفهميم.آخه چرا اينقدر از مخ نازنين آدم کار مى کشين. خو من اگه مى خوااستم اينقدر به مخم فشار بيارم که مى رفتم دانشمند مى شدم.عه. azsx
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
سپاس شده توسط:
اصلا باهاش موافق نیستم......... خیلی هم طولانیه کی حوصله داره بخونتش؟
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
سپاس شده توسط:
(۱۹-۱۲-۹۵، ۰۶:۴۳ ب.ظ)*صنم* نوشته: الان حتما کلى هم خوشحا لى بابت اين امضاى مسخرت. کلا تو 4 کلمه خواستى همه چيو بگى. واه واه اينم شد امضا. بايد کلى به مخمون فشار بياريم تا منظورتو بفهميم.آخه چرا اينقدر از مخ نازنين آدم کار مى کشين. خو من اگه مى خوااستم اينقدر به مخم فشار بيارم که مى رفتم دانشمند مى شدم.عه. azsx
حالا تو خودتو حرص نده TongueTongue
سپاس شده توسط:
خیلی قشنگه
سپاس شده توسط:
چی؟؟؟dfgh
به فکر یه اتصالم
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 914 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 870 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,890 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
94 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، N!rvana (۲۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، Tasnim (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۵-۱۲-۹۵, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، سفیدبرفی (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، نويد (۱۷-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Katayoon (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، Ar.chly (۲۲-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، mercede (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، ghazaleh (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۰:۵۵ ق.ظ)، elham zelzele (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ)، دختر ایران (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، heliia (۲۷-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، eris (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، آشوب (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، فاطمه27 (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۴ ق.ظ)، hannaneh (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، مارکیز (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، Death (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، dakhtare-darya (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ)، T a R a N e (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، parisa1367 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، nza3380 (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، revota1999 (۱۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ)، sarika (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، barooni (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۴:۲۱ ق.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، aydil (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، صنم بانو (۰۱-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، sahar* (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ)، آق جمشید (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، hanane (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، محبوب (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، برف سیاه (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، nafas:) (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، bahari (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، عسل6 (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ)، seyed (۲۶-۰۲-۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۹ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، شیوا- shadi (۱۷-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، AsαNα (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، hananee (۰۴-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ)، .AtenA. (۱۰-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۰ ق.ظ)، دختربهار (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، •Vida• (۱۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، :)nafas (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، salina (۰۷-۰۴-۹۶, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، "Ava" (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، ساسی (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، استار فایر (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۴ ق.ظ)، hedeyh2002 (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۸:۵۴ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان