به سلامتیــــــــ...
به سلامتی سلامتی که اگه نباشه زندگی خوش نمیشه
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: varesh ، nafas ، آرنوشا ، بانوی جنوب ، v.a.y ، asemoon ، maedeh ، hamideh ، taranomi
به سلامتی پدر بزرگـا و مادر بزرگا که یه بار هم خوجل و جیگر و عسیسم نگفتن . . .
ولی با یارشون ۵۰ سال عاشقانه زندگـــی کردن . . .vt
پاسخ
سپاس شده توسط: nafas ، sadaf ، آرنوشا ، بانوی جنوب ، v.a.y ، asemoon ، maedeh ، city hunter ، hamideh ، taranomi
بسلامتی کسایی که دلشون پر از غمه وبغض دارن اما میگن ...من خوبم
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
سپاس شده توسط: varesh ، sadaf ، آرنوشا ، بانوی جنوب ، v.a.y ، asemoon ، maedeh ، hamideh ، taranomi
mara...به سلامتی کسایی که تو دریای مردونگی غرق میشن ولی از پل نامردی رد نمیشن...mara
باران بهانه بود، که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی ...
ای کاش نه کوچه انتها داشت و نه باران بند می آمد ...
پاسخ
سپاس شده توسط: nafas ، بانوی جنوب ، varesh ، v.a.y ، asemoon ، maedeh ، hamideh ، taranomi
به سلامتی مگس...
که یادمون دادزیاد که دور کسی بچرخی میزنه تو سرت!dfgh
پاسخ
سپاس شده توسط: v.a.y ، asemoon ، maedeh ، city hunter ، hamideh ، taranomi
به سلامتی اونا که نامـــــردیای زمـــــونه نامـــــردشون نکرد Undecided
پاسخ

به سلامتی دیگ که خودشو سیاه میکنه تا مردمو سیر کنه
نه اون کسی که مردمو سیاه میکنه تا خودشو سیر کنه …
cb
پاسخ
.سلامتی رفیقی که وقتی بهش میگی دلم گرفته بیا بریم بیرون ،
فقط یک کلمه میگه “ساعت چند ؟؟”

xcvb
پاسخ
سپاس شده توسط: nafas ، v.a.y ، asemoon ، maedeh ، city hunter ، hamideh ، taranomi
سلامتی اون کسی که داشت میرفت

گفتم نرو نمیتونی فراموشم کنی

برگشت نگام کرد

گفتم دیدی نمیتونی …

گفت: ببخشید شما ؟
asna
پاسخ
سپاس شده توسط: nafas ، v.a.y ، asemoon ، maedeh ، city hunter ، hamideh ، taranomi
سلامتی کسی که این همــــــه حـــرف رو کـیـبـوردش هست
اما نــمیتونه حـــــــرف دلــــــش رو تـــایــپ کــنــه ...!
وقتی ازش میپرسن: خوبی؟
بغض گلوش رو میگیره ...
5 خط تایپ میكنه، ولی به جای enter ...
همه رو پاک میكنه و
مینویسه : خوبم مرسی تو خوبی ؟! "
gla
پاسخ
سپاس شده توسط: بانوی جنوب ، nafas ، v.a.y ، asemoon ، maedeh ، city hunter ، hamideh ، taranomi

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
44 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۱۲-۰۸-۹۶, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، v.a.y (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، N!rvana (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، نويد (۰۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، Ar.chly (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، SilentCity (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، hedy (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، • Niha • (۰۴-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ)، s@mir@ (۲۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، الهه ی شب (۱۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، eris (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، آشوب (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۰ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، vid@ (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، hannaneh (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۳۳ ب.ظ)، *گیسو* (۰۳-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۳ ق.ظ)، رهـا (۰۴-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، nza3380 (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، *hasti* (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ)، barooni (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۵:۱۶ ق.ظ)، armiti (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، mar°_°mar (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، maryamo_O (۱۸-۰۸-۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، صنم بانو (۲۲-۰۸-۹۶, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۵ ب.ظ)، برف سیاه (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۷ ق.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، M@rzi (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، دخترشب (۱۵-۱۰-۹۶, ۰۱:۲۱ ق.ظ)، ft.samadi (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۴-۰۶-۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، d.ali (۲۲-۰۸-۹۶, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، farideh.k (۳۰-۰۶-۹۹, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، :)nafas (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۶ ق.ظ)، taranomi (۲۲-۰۸-۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، دختر ستاره (۲۲-۰۸-۹۶, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، author (۱۸-۱۱-۹۶, ۰۱:۳۸ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان