به سلامتیــــــــ...
[عکس: images-i2775bjx6n9.jpg]
اگه گفتی به سلامتی کیا......mara
هر کی مامانشو دوست داره بزنه سپاسو ببینیم چندتا میشه
آنقدر بغــض هایم را فرو دادم و خندیدم که
خدا هم باورش شد که چیزی نیستــــ
پاسخ
سپاس شده توسط: ~Green Angel~ ، sadaf ، .RaHa. ، maedeh ، hamideh
به سلامتی همه مادرااااااااااااااااmaramaramaramaramarazaps

✿✿گوش كن نبض دلم زمزمه اش چیست....✿✿
پاسخ
سپاس شده توسط: NedA II ، sadaf ، maedeh ، hamideh
به سلامتی خدا..
چقدر مارو میبینه ودم نمیزنه..
به سلامتی خدا..
به خاطر صبرش..
zaps
پاسخ
سپاس شده توسط: maedeh ، city hunter ، hamideh
فقط۱ایرانی میتونه تا استاد روشوبرمیگردونه با سرعت نور به دوستهبغل دستیش برسونه........ سلامتی همه ایرونیا
پاسخ
سپاس شده توسط: varesh ، maedeh ، hamideh
به سلامتی یخ که اگه بهش گرما بدی ذوب می شه ولی آبی که توش هست رو صفر درجه نگه میداره.
پاسخ
به سلامتیه دختری که دوست پسـ ـرشو با یکی دیگه دید, نرفت داد و بیداد راه بندازه آبروی پسره بره قشنگ رفت سوار ماشینش شد و جُفتشون رو زیر کرد... خیلی هم شیکو مجلسی...! خخخخخ
asna
پاسخ
یه انگلیسی به یه ایرانی میگه:

چرا خانوماتون با مردا دست نمیدن؟ یعنی انقد مرداتون شهوت پرستن؟!

ایرانیه :چراهر کسی نمیتونه دست ملکه شمارو لمس کنه؟

انگلیسیه :ملکه فردعادی نیست فقط باافراد خاص دست میده!

ایرانیه :خانومای ماهمه ملکه اند...

سلامتی همه ایرانیا
ieir
پاسخ
سپاس شده توسط: varesh ، maedeh ، *Tamanna*
تلویزیون میگه اگر در هفته ۱۹ ساعت از نت استفاده کنید معتاد هستید

به سلامتى خودمو خودت که دست معتادارو از پشت بستیم
پاسخ
من نه موهامو بلوند میکنم نه پاشنه ۱۵ سانتی پام میکنم نه ساعت ۱۲ شب میرم بیرون نه عزیزم، من نیستم من موهام مشکیه تیپم سادست اخلاقم اینه

کفشامم همه اسپرت ساعت ۹ شب هم باید خونه باشم من اینم

♥به سلامتی همه دخترای ساده ♥
ieir
پاسخ
سپاس شده توسط: varesh ، maedeh ، *Tamanna* ، hamideh
♥به سلامتی دختری:

که وقتی عشقشو می بینه دلش پر میکشه بپره تو بغلشولی نجابتش نمیذاره...

به سلامتی پسری:

که حتی یه بارم به خودش اجازه نداددستش به عشقش بخوره...

ولی پاش بیفته دستاشو واسه عشقش میده ♥
پاسخ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
44 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۱۲-۰۸-۹۶, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، v.a.y (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، N!rvana (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، نويد (۰۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، Ar.chly (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، SilentCity (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، hedy (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، • Niha • (۰۴-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ)، s@mir@ (۲۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، الهه ی شب (۱۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، eris (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، آشوب (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۰ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، vid@ (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، hannaneh (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۳۳ ب.ظ)، *گیسو* (۰۳-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۳ ق.ظ)، رهـا (۰۴-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، nza3380 (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، *hasti* (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ)، barooni (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۵:۱۶ ق.ظ)، armiti (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، mar°_°mar (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، maryamo_O (۱۸-۰۸-۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، صنم بانو (۲۲-۰۸-۹۶, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۵ ب.ظ)، برف سیاه (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۷ ق.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، M@rzi (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، دخترشب (۱۵-۱۰-۹۶, ۰۱:۲۱ ق.ظ)، ft.samadi (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۴-۰۶-۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، d.ali (۲۲-۰۸-۹۶, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، farideh.k (۳۰-۰۶-۹۹, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، :)nafas (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۶ ق.ظ)، taranomi (۲۲-۰۸-۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، دختر ستاره (۲۲-۰۸-۹۶, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، author (۱۸-۱۱-۹۶, ۰۱:۳۸ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان