به نظرت نفر قبلی با کی ازدواج میکنه ؟
خودم میگیرمشasna
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
با مردی منطقی.. اروم.. صبور.. چون خودش نمیتونه کسای که این شخصیتو ندارن تحمل کنه..Shy
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

سپاس شده توسط:
یه رازهTongue
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
با هموني كه به خاستگاریش میره O_O

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
سپاس شده توسط:
مگه من فضولم که بدونم. tyuiazxc
asnaasnaasna
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
-هنوز کوچولوس
سپاس شده توسط:
با عشقش.Tongue
سپاس شده توسط:
یه مذهبی....
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
سپاس شده توسط:
با یه دکتر.
سپاس شده توسط:
خودم می گیرمش
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 914 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 875 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,891 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
38 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۳۰-۱۱-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، hadis hpf (۲۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، نويد (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۵:۱۴ ب.ظ)، barooni (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۸:۰۶ ب.ظ)، صنم بانو (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ)، برف سیاه (۰۱-۱۲-۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، دخترشب (۱۵-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، سحر 1377 (۲۲-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، AsαNα (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، ft.samadi (۰۸-۱۲-۹۵, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، hananee (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۱-۱۲-۹۵, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۶:۴۵ ب.ظ)، .AtenA. (۲۶-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، دختربهار (۲۲-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، Land star (۰۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۵۴ ب.ظ)، •Vida• (۳۰-۰۲-۹۶, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، raini (۲۲-۱۱-۹۵, ۰۹:۱۲ ق.ظ)، :)nafas (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۶:۳۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، salina (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، "Ava" (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، L....Sh (۲۲-۱۱-۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ)، ساسی (۱۵-۱۲-۹۵, ۰۹:۲۷ ب.ظ)، ebrahime (۲۱-۱۲-۹۵, ۰۱:۳۱ ق.ظ)، باران۴۹ (۱۹-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۸:۴۹ ب.ظ)، Elesa (۱۹-۰۳-۹۶, ۱۲:۳۶ ب.ظ)، h.gh.d1995 (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۲:۵۲ ق.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۵۴ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، Cactus._ (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۰۰ ق.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۵۴ ب.ظ)، N-A-F-A-S (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۴:۰۶ ب.ظ)، دختر ماه (۲۶-۰۸-۹۹, ۱۱:۳۲ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان