امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترفند جالب پرستو صالحی برای اینکه اثبات کند گونه هاش پروتزی نیستن?
پرستو صالحی بازیگر کشور مان عکس جدیدی از خودش منتشر کرده است تا ثابت کند که گونه هایش پروتز نیستند!
این بازیگر 38 ساله کشورمان درمورد گونه های پروتزی نوشت:
با دوستان هنرمند و مهربان بانوان معصومه كریمی، لاله اسكندری، گلاره عباسی
پی نوشت : دیگه تو عكسا نمی خندم بلكه بعضی دوستان تشخیص بدن گونه ی طبیعی و از غیر طبیعی رو..
گونه ی طبیعی فقط در حالت خنده برجستگیش زیاد میشه چون جزیی از عضلات صورته ولی پروتز اخم هم كنی اون برجستگی وجود داره...
جهت اطلاع گفتم كه بهتون فیك نندازن اورجینالش بهتره!!
[عکس: o80qd7yvzgtoh17icnfy.jpg]
اعترافات اخیر پرستو صالحی از عمل زیبایی اش تا ممنوع الکاری
پرستو صالحی در صفحه شخصی خود به سوال های هواداران خود اینگونه جواب داد .
چند تا سوال هست كه تو كامنت ها تكرار میشه خواستم چون فرصت جوابگویی به تك تك دوستان نیست یكجا جواب بدم
١- متاسفانه من و آقای مجید صالحی با هم هیچ نسبت خانوادگی نداریم
٢- من ٩ آبان ١٣٥٦ در تهران به دنیا اومدم بیمارستان شهدای تجریش كنونی[align=CENTER][عکس: 6064udrc0deoxewyghc.jpg]

٣-متاسفانه نمی تونم دوستان رو فالو كنم چون شما فكر كنید این تعداد زیاد هر روز پست جدید میگذارند و كنترل صفحه ی خودم از دستم خارج میشه و نظارت سخت درك بفرمایید و عذرم رو بپذیرید ولی كامنت هاتونو با عشق تك به تك می خونم
٤- من عمل جراحی زیبایی نكردم گونه هم نگذاشتم كه اگر می كردم هم باكی از گفتنش نداشتم چون خدا زیباست و زیبایی رو دوست داره فقط و فقط تزریق ژل در لب داشتم ١٠ سال پیش اونم پشیمونم مثله....
[عکس: uzqs77ebgeiiubry37aa.jpg]
پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی (متولد ۹ ابان ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر ایرانی است.

مادرش خانه‌دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که ۹ فروردین ۱۳۸۷ درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ‌شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می‌کند.
[align=CENTER][عکس: wwsd9gx02fa33e41ee3s.jpg]
اسطوره‌هایش محمدعلی فردین، ناصر حجازی، داریوش اقبالی، بهرام بیضایی و ... هستند و عاشق گل نرگس، دریا، ماه، شعر و البته سینم ا است. فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با کار تئاتر آغاز نموده و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرده‌است. مُعرِفش به آن کار، استاد گریمش زنده‌یاد فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده‌است.
او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.[align=CENTER][عکس: 3kdfvh7erxab0h4umcih.jpg]

[عکس: 9y5llzr0qhpr058jit.jpg]

[عکس: p2xht309ltk5oin95w2.jpg]

[عکس: vsmrd2kp8sdc0lvh5al5.jpg]
[align=RIGHT]صفحه شخصی پرستو صالحی - ویکی پدیا[align=RIGHT]گرداوری و تنظیم : پرشین وی
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط: