امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصادف خودرو مالباخته با موتور سارقان هنگام فرار باعث بازداشت به ا?
قتل دزد گوشی

ساعت 1 و 30 دقیقه بامداد دوم مرداد امسال ماموران پلیس در جریان تصادف یک دستگاه خودرو 206 و موتورسیکلتی قرار گرفتند. با حضور ماموران و اورژانس مشخص شد راکب موتورسیکلت به علت شدت جراحات جانش را از دست داده و ترک نشین او نیز به دلیل شدت جراحات به بیمارستان منتقل شد.

در تحقیقات اولیه راننده 24 ساله خودروی پژو در مورد علت تصادف گفت: همراه مادر و خواهرم به بیمارستان فیروزگر آمده بودیم. خواهرم در صندلی عقب خودرو نشسته بود که دو موتور سوار به ماشین نزدیک شده و گوشی همراه او را از دستش سرقت کردند. من هم برای ثبت پلاک موتور و پس گرفتن گوشی به تعقیب آنها پرداختم. در خیابان «به آفرین» موتورسیکلت تعادلش را از دست داد و پس از برخورد به خودروی من و دو خودروی دیگر، واژگون شد.

در ادامه با ارجاع پرونده به دادسرای امور جنایی، تحقیقات از سارق مجروح آغاز شد. او با قبول اتهام سرقت ادعا کرد همراه دوستم «رسول» مشغول پرسه زنی بودیم که متوجه خودروی پژو و گوشی دختر جوان شدیم. در یک لحظه گوشی را قاپیدیم اما راننده به تعقیبمان پرداخت و بعد از دقایقی محکم با خودرو به موتور کوبید که تعادل موتور را از دست دادیم و به زمین خوردیم.

در ادامه با دستور بازپرس جنایی، از شاهدان حادثه تحقیق شد که یکی از آنها مدعی شد متوجه سر و صدا در خیابان شدم. وقتی به خیابان آمدم، خودروی پژو را در تعقیب موتورسیکلت دیدم. دو زن در خودرو فریاد می زدند «دزد دزد» و بعد خودرو در انتهای خیابان با موتورسیکلت برخورد کرد. سرانجام با تحقیقات تخصصی راننده پژو با دستور سجاد منافی آذر به اتهام قتل عمد بازداشت شد تا تحقیقات بیشتر در این باره توسط کارآگاهان پلیس آگاهی انجام شود.

جام جم

94/5/27
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط: