امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصاویرِ اعتراض کم‌سابقه دانشجویانِ دانشگاه تهران
پایگاه اطلاع رسانی جماران جزئیات نشست پرسش و پاسخ در دانشگاه تهران که با حضور رییس و مسئولان ارشد دانشگاه و جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شد را روایت کرده است.
[عکس: %D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%...%D9%86.jpg]
گزیده ای از سخنان اعتراضی دانشجویان دانشگاه تهران در پی می آید:
*دانشجو قلمش در دستش است بعد یک نیروی متوحش می آید در دانشگاه با باتوم و ساچمه و شوکر او را می زند بعد شما از نفی خشونت صحبت می کنید؟
*من برایتان متاسفم که اول دانشجو را زده اید بعد آمده اید اینجا می گویید تعقل کنیم که چه کنیم؟ الان که زده اید می خواهید تعقل کنید؟ نیروی حراست کارت دانشجو را از دستش کشیده و او را برده در حراست و او را لگد زده است! مادر یک دانشجوی دختر آمده جلوی در دانشکده و گفته دخترم اینجاست، حراست مادر او را هل داده است.
*حراست در را باز کرده و دانشجوها را برده اند.
*به کدام دانشجو مجوز نشان داده اید؟ شما باید پاسخگو باشید، نه اینکه به انکار متوسل شوید!
*می گوید دانشجو گلاویز می شوند! من با این قد و قواره چطور می خواهم با یک نیروی انتظامات درگیر شوم؟!
*وجهی، معاون دانشجویی دانشگاه تهران در واکنش به انتقادات گفت: در هر کاری وقتی فشار زیاد باشد خطاهایی صورت می گیرد، هم از طرف ما، هم از طرف شما، هم از طرف حراست؛ چیزی نیست که قابل دفاع باشد؛ منطقی است که من عذرخواهی کنم.

[عکس: %D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9...%D9%88.png]
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: