امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر چهره دختر ژاپنی همه را متحیر کرد! +تصاویر
#1
تغییر چهره محسوس یک دختر جوان ژاپنی پس از انجام جراحی پلاستیک توجه کاربران شبکه‌ای اجتماعی در آسیا را به خود جلب کرده است. تغییر چهره «میکیشی» ۲۵ ساله پس از انجام یک جراحی زیبایی مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
این دختر ژاپنی با انتشار تصاویری از خود اعتراف کرد که تغییر چهره محسوس او به خاطر عمل‌های زیبایی بوده که در ماه مارس امسال انجام داده است. او گفت که برای این عمل‌های زیبایی مبلغ ۴ میلیون ین ژاپن (۴۰۰۰۰ دلار) به جراحان پرداخت کرده است. با این حال میکیشی با وجود پرداخت این هزینه سنگین بابت جراحی‌های زیبایی روی صورتش گفت که از چهره جدید خود کاملا راضی و خوشحال است و موجب شده تا شادی واقعی را در زندگی اش تجربه کند.

میکیشی در گفتگو با مجله SPA ژاپن گفت که از دوران دبیرستان قصد داشته تا صورتش را تحت عمل جراحی زیبایی قرار دهد. او با آنکه از چهره قبلی اش راضی بود، اما گاهی مورد تمسخر اطرافیان و دوستانش قرار می‌گرفت. تمسخر اطرافیان میکیشی تا انجا ادامه یافت که موجب شد تا این دختر از چهره اش متنفر شود.


[عکس: resized_1460736_983.png]
[عکس: resized_1460737_809.png]
[عکس: resized_1460738_131.png]
[عکس: resized_1460739_850.png]
میکیشی در این باره گفت: چنان از صورتم متنفر شده بودم که نمی‌خواستم کسی صورتم را ببیند. برای پیاده روی بیرون نمی‌رفتم و قطار سوار نمی‌شدم. تمام تمرکزم را از دست داده بودم و در کلاس گاهی به گریه می‌افتادم. به مادرم گفتم پس از فارغ التحصیل شدن حتما صورتم را تحت عمل جراحی قرار خواهم داد.
میکیشی با وجود آنکه بخاطر تامین هزینه‌های عمل‌های جراحی صورتش مقروض شد، اما آن را به رنجی که بابت از دست دادن اعتماد به نفسش تحمل می‌کرد ترجیح داد. او پس از انجام جراحی پلاستیک و انتشار تصاویرش پیام‌های زیادی از طرف افرادی که با مشکل مشابه او دسته و پنجه نرم می‌کنند دریافت کرده است.
این دختر ۲۵ ساله اکنون افرادی را که واقعا نیاز به جراحی پلاستیک دارند تشویق به این کار می‌کند و به افرادی که دارای صورتی نرمال هستند، اما از فقدان اعتماد به نفس رنج می‌برند مشاوره می‌دهد.
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه


 
پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، شاهدخت. ، دخترشب
#2
حق داشته بنده خدا asnaasna
ولی خوب اونا هم حق نداشتن عیبش رو به روش بیارن و مسخره ش کنن tyui
تا خدا بنده نواز است،به خلقش چه نیاز؟!..
میکشم ناز یکی ،تا به همه ناز کنم..
پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، شاهدخت. ، شاهدخت. ، دخترشب
#3
به لبش ی ژل هم بزنه دیگه عالی میشه asna ‌‌


خداروشکر خدا دوزار قیافه بهمون دادا
خدایا شکرت
 و خدایی ک بشدت کافیست
پاسخ
سپاس شده توسط: شاهدخت. ، شاهدخت. ، محمودی ، محمودی ، دخترشب
#4
خو چرا مسخره میکردن :-2-42-: ‌نقاشی خدا ک بهتراز نقاشی جراحاس :-2-42-:
بِــسمِ ربّ الحُسَــین❤
پاسخ
سپاس شده توسط: محمودی ، دخترشب


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
5 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۱۱-۰۷-۹۹, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، دخترشب (۱۲-۰۷-۹۹, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، minaa (۱۱-۰۷-۹۹, ۰۶:۰۷ ب.ظ)، محمودی (۱۲-۰۷-۹۹, ۰۹:۰۰ ق.ظ)، شاهدخت. (۱۲-۰۷-۹۹, ۰۲:۰۷ ق.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان