امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+تـــاریخ تـــولد اعضای ایــــــــــــرانـــ رمــــــــآنـــ+
سلامی به گرمی آفتـــآب بوشهر خدمت شما ایران رمانی های عزیزم
سلام دوستای گل و خوبم Tongue
من باز اومدم ieir
از اونجایی که هر روز به تعداد اعضای سایت اضافه می شه و در حال حاضر بالای 4000 نفر جمعیت داریم ، به نظر جالب میاد که ببینیم کیا تو یه روز به دنیا اومدن ، [عکس: 713319_storksmily.gif] کدوم ماه متولد هاش بیشتره [عکس: 484719_oo1g321nd0zwms1p.gif] و کله گنده های سایت توی کدوم ماه ها هستن . [عکس: 4.gif] [عکس: 113719_pirateshipff.gif]
رای همین با اجازه مدیر ارشد خوشگله ، " صدف نازم " [عکس: 428219_parssmile_v15.gif] ، تصمصیم گرفتم که این تاپیک رو بزنم تا هرکسی تاریخ تولدشو توی اون بنویسه .
پست ها تون بعد از یه مدت پاک می شه و پست اول آپدیت می شه و ما تمام کسایی که پست دادن رو به ترتیب تاریخ مرتب می کنیم .

فقط یک سری قوانین رو باید رعایت کنید وگرنه اسمتون توی لیست جای نمی گیره :

1 . هر کاربر فقط و فقط یک بار پست بزنه . [عکس: 900019_heartsmile.gif][عکس: 900019_heartsmile.gif][عکس: 900019_heartsmile.gif][عکس: 900019_heartsmile.gif][عکس: 900019_heartsmile.gif]

2. تاریخ تولدتون رو نمی تونین بعدا عوض کنید . ( پس مواظب باشید که تاریخ تولد اصلیتون رو بگید . ) [عکس: 857819_nonosmiley.gif]

3. تاریخ تولدتون رو به صورت کامل ؛ روز ، ماه و سال بنویسید . [عکس: 614319_knitsmile.gif]

4. به خاطر اینکه یک موقع تاریخ تولدتون رو اشتباه متوجه نشیم لطفا اول روز ، بعد ماه تولدتون رو به حروف و بعد سال تولدتون رو بنویسین .
به عنوان مثال : 14 مرداد 74 [عکس: 487719_parssmile_v31.gif]
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
14 مرداد 74
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
8 تیر 76
پاسخ
اصن دلتون میاد من نیام

بزن کف قشنگروو
4 مهر 75...

همه یه قر ریز ieir
پاسخ
28 خرداد 76
سه جمله آخر کوروش :

تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلومرگ را بگیرد .

تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد.

دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست
خالی رفت.

« بیهوده متاز که مقصد خاک است »
پاسخ
14 دی 79 Tongue
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
29 آذر 1373Tongue
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
10بهمن79
طرف درخونش روبازمیکنه ویه گلوله شلیک میشه تومغزش فکرکردی همچین اتفاقی برامن ممکنه بیفته؟نه،من اونیم که درمیزنه:)
پاسخ
12 فروردین 76
پاسخ
32آذر 74
[عکس: 60206296981884050397.gif]
پاسخ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۲-۰۶-۹۷, ۰۹:۰۶ ق.ظ)، nafas (۲۸-۱۰-۹۶, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، sadaf (۱۰-۰۸-۹۷, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، محمد رضا (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۸ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۳-۰۹-۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، hasti.cruel (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، *Zahra* (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، zahra97(baran) (۰۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۰۳ ق.ظ)، .M!!NoO. (۰۲-۱۰-۹۵, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، laya (۰۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، Tasnim (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، elena.r (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۱:۴۱ ق.ظ)، hadis hpf (۱۲-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، نويد (۱۴-۱۲-۹۶, ۰۱:۰۹ ق.ظ)، n@st@r@n (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۹ ق.ظ)، Ar.chly (۰۲-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، sara74 (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ)، neda.s (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۱۴ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، • Niha • (۰۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۰۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، "MJ" (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، ghazaleh (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۱ ب.ظ)، Aiden22 (۰۹-۰۶-۹۶, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، elham zelzele (۱۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، دختر ایران (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، الهه ی شب (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، raha..79 (۱۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، سرنای را (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، heliia (۱۱-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ)، eris (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۶ ق.ظ)، آشوب (۲۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، سهیلا (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، hannaneh (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، nza3380 (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، sarika (۱۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، *hasti* (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۳ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، avapars (۱۵-۰۳-۹۶, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، barooni (۱۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، armiti (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، aydil (۱۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، صنم بانو (۱۴-۰۳-۰, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۸ ق.ظ)، فائزه 2 (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، sahar* (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، محبوب (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، nafas:) (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۴ ق.ظ)، عسل6 (۰۵-۰۶-۹۶, ۰۱:۲۴ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، ثـمین (۲۴-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، پرنس (۰۲-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، maryamix (۲۳-۰۶-۹۵, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، دخترشب (۱۰-۰۸-۹۷, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، AsαNα (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، ft.samadi (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۷ ب.ظ)، hananee (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، maral:) (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۱ ق.ظ)، m@hshid (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ)، Baran123 (۲۳-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۱ ب.ظ)، بانو 16 (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، بارین (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، MozHgh (۰۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، d.ali (۰۵-۰۶-۹۶, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، Apameh Banoo (۱۱-۰۲-۹۸, ۱۰:۱۰ ب.ظ)، bmbm (۱۸-۰۵-۹۶, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، .AtenA. (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۰ ق.ظ)، ایانا (۱۰-۰۵-۹۶, ۰۸:۱۷ ب.ظ)، دختربهار (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، Land star (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، •Vida• (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، :)nafas (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، "Ava" (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۵۳ ب.ظ)، ساسی (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۰۸-۰۴-۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، Elesa (۰۵-۰۵-۹۶, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، alirezaa_shah (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، taranomi (۲۷-۰۵-۹۶, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، maTisA (۱۵-۰۳-۹۶, ۰۲:۰۶ ق.ظ)، ~Ava~ (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، مهرسا1383 (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۱:۱۳ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان