امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+تـــاریخ تـــولد اعضای ایــــــــــــرانـــ رمــــــــآنـــ+
18تیر 77xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
۱۳۸۱|: دی شب کریسمس
پاسخ
سپاس شده توسط:
1 خردادTongue

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
13 مرداد 79 ieirieir
گاهی اشتباهمان
در زندگی اینست
که به برخی ادمها
جایگاهی می بخشیم
که هرگز لیاقت انرا
ندارند
پاسخ
سپاس شده توسط:
۵شهریور۱۳۸۲Tongue
من خیلی بچم مگه نهzaps
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
پاسخ
سپاس شده توسط:
پنج خرداد هزار و سیصد و هشتادhv
{کِنٰارِ ایْنْ لَبْخَنْدٰامْ [:)] یِهْ {دَرْدٰایْی} هَسْت کِه هْیچْکیْ نَِمْیدونِه}
پاسخ
سپاس شده توسط:
19 مهر 1379
من واسه هر کی پر درآوردم از خاطراتت سر دراوردم
اما نمیخوامت
دلتنگمو خیلی ازم دوری با اینکه من میمیرم اینجوری
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
پاسخ
سپاس شده توسط:
9 دي 79
اگهـ شما כیــپلم خیــانت כاریــ...
ما כیـ ماهــیــا فوق تخصص انتقام כاریــم...!
گفتم כر جریــاטּ باشیــ!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
تولد من 14 مرداد
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۱-۰۴-۹۴، ۱۱:۳۲ ق.ظ)ghazaleh نوشته: ۵شهریور۱۳۸۲Tongue
من خیلی بچم مگه نهzaps
آره خیلیTongueasna
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۲-۰۶-۹۷, ۰۹:۰۶ ق.ظ)، nafas (۲۸-۱۰-۹۶, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، sadaf (۱۰-۰۸-۹۷, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، محمد رضا (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۸ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۳-۰۹-۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، hasti.cruel (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، *Zahra* (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، zahra97(baran) (۰۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۰۳ ق.ظ)، .M!!NoO. (۰۲-۱۰-۹۵, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، laya (۰۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، Tasnim (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، elena.r (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۱:۴۱ ق.ظ)، hadis hpf (۱۲-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، نويد (۱۴-۱۲-۹۶, ۰۱:۰۹ ق.ظ)، n@st@r@n (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۹ ق.ظ)، Ar.chly (۰۲-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، sara74 (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ)، neda.s (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۱۴ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، • Niha • (۰۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۰۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، "MJ" (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، ghazaleh (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۱ ب.ظ)، Aiden22 (۰۹-۰۶-۹۶, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، elham zelzele (۱۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، دختر ایران (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، الهه ی شب (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، raha..79 (۱۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، سرنای را (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، heliia (۱۱-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ)، eris (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۶ ق.ظ)، آشوب (۲۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، سهیلا (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، hannaneh (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، nza3380 (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، sarika (۱۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، *hasti* (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۳ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، avapars (۱۵-۰۳-۹۶, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، barooni (۱۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، armiti (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، aydil (۱۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، صنم بانو (۱۴-۰۳-۰, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۸ ق.ظ)، فائزه 2 (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، sahar* (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، محبوب (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، nafas:) (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۴ ق.ظ)، عسل6 (۰۵-۰۶-۹۶, ۰۱:۲۴ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، ثـمین (۲۴-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، پرنس (۰۲-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، maryamix (۲۳-۰۶-۹۵, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، دخترشب (۱۰-۰۸-۹۷, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، AsαNα (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، ft.samadi (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۷ ب.ظ)، hananee (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، maral:) (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۱ ق.ظ)، m@hshid (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ)، Baran123 (۲۳-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۱ ب.ظ)، بانو 16 (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، بارین (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، MozHgh (۰۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، d.ali (۰۵-۰۶-۹۶, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، Apameh Banoo (۱۱-۰۲-۹۸, ۱۰:۱۰ ب.ظ)، bmbm (۱۸-۰۵-۹۶, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، .AtenA. (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۰ ق.ظ)، ایانا (۱۰-۰۵-۹۶, ۰۸:۱۷ ب.ظ)، دختربهار (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، Land star (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، •Vida• (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، :)nafas (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، "Ava" (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۵۳ ب.ظ)، ساسی (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۰۸-۰۴-۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، Elesa (۰۵-۰۵-۹۶, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، alirezaa_shah (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، taranomi (۲۷-۰۵-۹۶, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، maTisA (۱۵-۰۳-۹۶, ۰۲:۰۶ ق.ظ)، ~Ava~ (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، مهرسا1383 (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۱:۱۳ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان