امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنجال زایمان کردن پنهانی دختر 14 ساله در [color=#ff0000]حمام[/color] + عکس
[عکس: 0.077532001349842806_parsnaz_ir.jpg]

یک دختر نوجوان که باردار بوده و حاملگیش را از همه پنهان کرده بود به صورت مخفیانه و در شرایطی سخت در حمام خانه زایمان کرد. به گزارش پارس ناز این خبر در حالی جنجالی شد که وی نوزاد خود را که یک پسر بود خفه کرده و در یک جعبه کفش پنهان کرد.کسیدی گودیسون 14 ساله بعد از دستگیری به عنوان یک قاتل درجه یک محاکمه خواهد شد، او متهم است که فرزند خود را به قتل رسانده است .

داستان وحشتناک او همه را شگفت زده کرده است اینکه او چگونه توانسته است ماهها بارداری خود را از همه مخفی کند گفته میشود هرساله 750 هزار نوجوان امریکایی دچار بارداری ناخواسته و پنهانی می شوند.این دختر هنگامیکه دچار درد زایمان شد به جای درخواست کمک به تنهایی اقدام به وضع حمل کرد و سعی کرد با استفاده از قرار دادن حوله ای بین دندانهایش و چسب زدن بر دهان مانع از فریاد زدن خود شود.

[عکس: 0.115299001349842806_parsnaz_ir.jpg]

او بند ناف بچه را با یک قیچی بریده و بعد از به دنیا آمدن بچه اش او را خفه کرده و بدنش را دریک جعبه کفش در کمدش قرار داد.او میگوید علت اینکار ترس از عکس العمل مادرش بوده است.سه روز بعد از این حادثه زمانیکه مادرش در حال تمییز کردن اتاق بود متوجه جعبه کفش شد و زمانیکه جسد یک نوزاد را در آن دید با پلیس تماس گرفت و اینجا بود که دست این دختر رو شد. مادرش میگوید یکبار به وضعیت ظاهری او شک کردم اما وقتی از او تست بارداری گرفتم جواب آزمایش منفی بود و تعجب میکنم که این دختر چگونه توانسته است با این شرایط سخت و به تنهایی وضع حمل کند.
پاسخ
سپاس شده توسط: maedeh ، khorzo khan ، لیلی ، v.a.y ، Tasnim ، mahro ، ×دختر بهار×
فاجعه است.............

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
سپاس شده توسط: آرنوشا ، لیلی
خدای من.....................................twoltwoltwoltwoltwoltwolmaramara
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی
خبرشو خونده بودم. نمیدونم چی بگم
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمیکند من از سکوت موریانه ها میترسم...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدای منtwoltwol
من از اون دسته دخترام ک وقتی از خواب بیدار میشم...شیطون میگه اخ اخ باز این بیدار شد
پاسخ
سپاس شده توسط:
واييي واقعاً وحشتناكه
چطور اخه تونسته!!twoltwol
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه جورى تست بارداريش منفى بوده؟!
پاسخ
سپاس شده توسط:
چقدر وحشتناک twol
وای از این عمر که با میگذرد ... میگذرد !!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
ناراحت کننده ست
زنـــــده باد هـــــدف... :)

پاسخ
سپاس شده توسط: