امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حسینی: آن‌هایی که ناراحت بودند، خوشحال باشند
ورزش سه: سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در میکسدزون ورزشگاه آزادی گلایه هایش از داوری را تکرار کرد.
 حسینی که در محاصره خبرنگاران بود در پاسخ به سوالات آنها تاکید کرد بنیه پرسپولیس زیرفشار مسابقات پیاپی کاهش یافته است.
لحن صحبت های او مثل همیشه گلایه آمیز بود.
به نظر می رسید در این بازی طراوت یا قدرت لازم را نداشتید؟
شما چه فکر می کنید؟! الان آسیب دیدگی محمد انصاری هم جدی است. ما داریم روز به روز خسته تر می شویم اما کاری نمی شود کرد. بچه ها خیلی تلاش کردند، ما در نیمه اول شرایط خوبی داشتیم اما متاسفانه نشد. البته حتی با این تلاش خیلی ها ناراحت بودند که چرا ما زود به ژاپن رفتیم. از همین جا به آنها می گوییم دیگر ناراحت نباشید.
نظرتان درباره داوری چه بود؟
این داور اولین بارش نبود و همیشه با ما این کار را کرده، متاسفانه ما با این مسائل مشکل داریم.
نظرتان در مورد هواداران در ورزشگاه؟
مهمترین چیز ما هواداران مان هستند. ما 40 میلیون هوادار داریم که همه جا هستند و همیشه کنارمان بودند و حمایتمان کردند. این از همه چیز مهمتر بود و ممنون شان هستم ولی آنهایی که ناراحت بودند چرا ما زود رفتیم بدانند ما امکانات لازم را در اینجا نداریم. همچنین جا دارد از آقای گرشاسبی هم خیلی تشکر کنم همین طور آقای برانکو با این شرایط و البته بازیکنان که هرچه داشتند رو کردند.
الان حسین و محمد انصاری از بین ما رفته اند و بقیه بچه ها همه تلاششان را می کنند اگرچه خیلی ها ناراحتند.
نظر شما در مورد حضور بانوان چیست؟
تشکر می کنم از حضور آنها و فکر می کنم که حق آنهاست که در ورزشگاه باشند.
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
سپاس شده توسط: