امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*حضور مجموعه اي از حرفه اي ها در "يه تيكه زمين"
همراه با نفيسه روشن بازيگر نقش مژگان در سريال "يه تيكه زمين":
"يه تيكه زمين" و فراز و نشيب هاي آن/ماه محرم و ريشه هاي اعتقادي مذهبي آن
سريال "يه تيكه زمين" با توجه به فراز و نشيب هاي موجود در خود در روند پيشبرد داستان با اتفاقات بزرگتري روبرو مي شود.
نفيسه روشن بازيگر نقش مژگان همسر حامد در سريال تلويزيوني يه تيكه زمين" شبكه 2 در گفتگو با خبرنگار حوزه راديو تلويزيون باشگاه خبرنگاران ضمن بيان اين مطلب افزود: نقش مژگان كه در سريال "يه تيكه زمين" ايفا مي كنم با ساير نقش هاي ايفايي ام تاكنون بسيار تفاوت دارد.
وي ادامه داد: من در كارهاي قبلي هيچوقت نقش يك دختر خاكستري يا بدجنس را ايفا نمي‌كردم و هميشه در نقش يك دختر ايده آل خانواده ها ظاهر مي‌شدم.

*ماه محرم و ريشه هاي اعتقادي مذهبي ما
وي با اشاره به دليل اصلي خود براي پذيرفتن نقش مژگان و حضور در سريال "يه تيكه زمين" اظهار داشت: ملاك اصلي من براي حضور در اين سريال، مناسبتي بودن اين اثر و تعلق آن به ماه محرم بود زيرا ريشه هاي اعتقادي و مذهبي ما، باعث توجه ويژه ما به برخي مناسبت ها همچون ماه محرم مي شود.
روشن در ادامه افزود: حضور تهيه كننده اي حرفه اي همچون محمد علي اسلامي در گروه تهيه و توليد و همچنين حضور كارگرداني كارآشنا به نام مهدي كرم پور در گروه كارگرداني از ساير دلايل من براي حضور در اين اثر تلويزيوني بود.

*كارگردان و تهيه كننده اي حرفه اي و يك متن جذاب
وي با اشاره به اينكه كارگردان و تهيه كننده اي حرفه اي همچون مهدي كرم پور و محمد علي اسلامي،‌هيچگاه يك فيلمنامه ضعيف را براي كارگردان انتخاب نمي كنند، تصريح كرد: با مشاهده حضور كارگردان و تهيه كننده اي كارآشنا در اين پروژه،‌اين اطمينان را بدست آوردم كه حرفه اي بودن دو عضو اصلي اين پروژه هيچگاه به آن ها اجازه كاركردن بر روي فيلمنامه اي ضعيف را نمي دهد و به همين دليل نيز هم اكنون شاهد نمايش زواياي مختلف فيلمنامه جذاب و دلنشين سريال يه تيكه زمين در بخش هاي مختلف آن هستيم.

*فراز و نشيب در "يه تيكه زمين"
وي با اشاره به فراز و نشيب هاي سريال "يه تيكه زمين" و اينكه اين فراز و نشيب ها در روند پيشبرد داستان به اتفاقات بزرگتري تبديل مي شود، اظهار داشت: "يه تيكه زمين" فراز و نشيب هاي متفاوتي دارد كه اين فراز و نشيب ها در آينده داستان اين اثر تلويزيوني به اتفاقات بزرگتر و پردامنه تري تبديل مي شود.
روشن ادامه داد: بسياري از اتفاقات سريال "يه تيكه زمين" به وسيله شخصيت مژگان به وقوع مي پيوندد و اين فرد نقشي اساسي در بروز بسياري از اتفاقات برعهده دارد.

*حضور مجموعه اي از حرفه اي ها در "يه تيكه زمين"
اين بازيگر سريال "يه تيكه زمين" با اشاره به اينكه مجموعه بازيگران اين سريال به شكلي حرفه اي و غيرقابل پيش بيني بسته شده، تصريح كرد: مجموعه بازيگران "يه تيكه زمين" به شكلي حرفه اي و غيرقابل پيش بيني بسته شده و دسته اي از هنرمندان حرفه اي و خوب، به نحوي ماهرانه در كنار يكديگر چيده شده اند كه هيچ گاه خللي در مسير ايفاي نقش هاي مختلف احساس نمي شود.
روشن تبيين كرد: هنگامي كه مجموعه اي از بازيگران كارآشنا خوب و استخوان دار كنار يكديگر قرار بگيرند به طور يقين در ميزان جذب مخاطب و ديده شدن اثر تاثير بسزايي خواهد داشت.

*جذب مخاطب در قالب چارچوب هاي فعلي
وي با اشاره به اينكه با چارچوب ها و موازين فعلي هم مي‌توان مخاطبان را جذب كرد، تصريح كرد: من به عنوان بازيگري كه تجربه ام در تلويزيون به يك دهه مي‌رسد تصور مي كنم بايد با فكر و تامل خاصي اقدام به ساخت آثار كنيم تا بينندگان بيشتري پاي تلويزيون بنشينند.
روشن خاطرنشان كرد: ما توانايي بالايي داريم تا سريال هايي بسازيم كه مردم كشورمان را به خوبي جذب سريالهاي ساخته شده در ژانرهاي مختلف كنيم./ي2
می کوشم غــــم هایم را غـــرق کنم اما
بی شرف ها یاد گرفته اند شــنا کنند ...
حسين پناهي

پاسخ
سپاس شده توسط: مرد آریایی ، sa armani
سریال قشنگیه. تا اینجاشو دیدم.
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: بانوی جنوب ، پرنسس ، sa armani