امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حقه های روانشناسی
افرادی در این دنیا وجود دارند که می‌توانند همه را مجذوب خود کنند. زندگی و اهداف این افراد گاهی آن‌قدر برای ما جالب است که همگی دوست داریم از آن‌ها الگو بگیریم و مانند آن‌ها زندگی کنیم. جالب این است موفقیت این افراد اصلا به ظاهری که دارند ارتباطی ندارد و الزاما خوش‌قیافه نیستند. راز موفقیت این افراد چیست؟ در این مقاله در بنیتا حقه‌های روانشناسی‌ای را به شما می‌گوییم که می‌توانید در زندگی از آن‌ها استفاده کنید و با کمک آن‌ها همه را به خود جذب کنید.
خاص باشید[عکس: George.jpg]
شما به یک تصویر خاص با جزئیاتی خاص احتیاج دارید تا ظاهر خود را به آن شکل حفظ کنید. بالاخره این ظاهر شماست که باعث می‌شود دیگران شما را به خاطر بسپارند. درباره‌ی زیبایی صحبت نمی‌کنیم. خاص بودن می‌تواند حتی در زیبا نبودن خودش را نشان دهد. هر ویژگی خاصی مثل سرعت، ژست، حالات صورت، لحن حرف‌زدن، استایل صحبت کردن یا حتی طرز لباس پوشیدن می‌تواند باعث شود در خاطر افراد بمانید. در زیر چند نمونه از این جزئیات را می‌خوانید.
چارلی چاپلین - سبیل، کت و شلوار، عصاتیلدا سوینتون - آرایش نکردندیتا وُن تیس - استایل دهه‌ی ۴۰ و رژ لب قرمزمریلین مونرو - رنگ مو و خالسالوادور دالی - سبیل و حرکات خاص صورترویای بزرگ داشته باشید
برای اینکه مردم شما را به عنوان یک شخصیت خاص تحسین کنند باید دلیلی برای زندگی داشته باشید؛ بلند همتی، هدف و میل به تغییر یک چیز کوچک در این دنیا. برای اهداف خود بجنگید. یک انسان بی‌هدف مثل یک کتاب بدون محتوا است. چرا باید چنین کتابی را خواند؟
اعتماد به نفس داشته باشید
برای اینکه پرجذبه به نظر برسید باید اعتماد به نفس داشته باشید. با شجاعت تصمیم بگیرید، به خودتان تکیه کنید و منتظر کمک دیگران نباشید. ایده‌های خود را برای دیگران به روشی که برایشان قابل فهم است بیان کنید. اطرافیان‌تان می‌توانند اعتماد به نفس شما را نه تنها در رفتار بلکه در صحبت‌هایتان حس کنند. بهتر است از گفتن کلماتی چون حدس می‌زنم، امیدوارم، فکر می‌کنم، انتظار دارم، شاید و احتمالا دوری کنید.
شکایت نکنید[عکس: qq.png]
هیچ‌کس دوست ندارد از کسی الگو بگیرد که دائم در حال شکایت کردن است. افراد پر جذبه ذهن مثبتی دارند. از انتقاد، شکایت و موضوعات منفی دوری می‌کنند. حتی اگر زندگی بر وفق مرادتان نیست مکالمه‌ای را شروع کنید که شما و شنوندگان‌تان را خوشحال کند.
از ژست‌های مختلف استفاده کنید
رفتار شما اعتماد به نفس شما را نشان می‌دهد. خمیده راه نروید، هنگام صحبت کردن مِن و مِن نکنید، لبخند بزنید و به صورت مخاطبتان نگاه کنید و دست به سینه نایستید. هنگامی که در عموم ظاهر می‌شوید، مانند یک سلبریتی روی فرش قرمز رفتار کنید.
قصه‌گوی خوبی باشید
برخی از مردم اعتقاد دارند که تبدیل یک داستان کوتاه به یک داستان جالب یک استعداد است. اما همیشه این طور نیست. این یک مهارت است و می‌تواند کسب شود. با اعتماد به نفس صحبت کنید و شوخ‌طبع باشید. به خودتان بخندید و زبان بدن را فراموش نکنید. احساساتی باشید و مثبت فکر کنید. نگران این نباشید که داستان یا لطیفه‌ای که تعریف می‌کنید تاثیر دارد یا نه. از تجربه‌های شخصی خودتان بگویید. مردم تمایل دارند داستان‌های جالبی که می‌شنوند برای یکدیگر تعریف کنند.
به صورت مخاطب خود نگاه کنید[عکس: o-SITTING-ON-A-BENCH-TALKING-facebook.jpg]
هنگامی‌که با کسی حرف می‌زنید همیشه به چشمانش نگاه کنید. گاهی یک نگاه نافذ تاثیری بیشتر از هزاران کلمه دارد. ارتباط چشمی نشان می‌دهد که به حرف طرف مقابل گوش می‌کنید و آنها را به عنوان یک شخص قبول دارید. زمانی هم که در مراسمی سخنرانی می‌کنید، سعی کنید حواستان به چیزهای دیگر پرت نشود. به مخاطبین خود نگاه کنید تا بدانند برای شما اهمیت دارند.
یاد بگیرید به دیگران گوش دهید
نیازی نیست خودتان را مهم‌ترین فرد روی زمین تصور کنید. گوش دادن به دیگران یک هنر است. اگر با اشتیاق و علاقه به حرف‌های کسی گوش دهید به طرف مقابل حس خوبی می‌دهید. مسلما نمی‌توانید هر آن‌چه طرف مقابلتان می‌گوید به خاطر بسپارید اما به یاد آوردن اسمشان هم اهمیت زیادی دارد. این یک حقه‌ی جالب است. هنگامی‌که فردی خودش را به شما معرفی می‌کند، نامش را تکرار کنید؛ «از دیدنت خوشوقتم سارا». اگر می‌خواهید دیگران نام شما را به خاطر بسپارند از همین روش استفاده کنید. « من سوزان هستم. سوزان جانسون»
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
من خودم همينطوزى خاص هستم.خخخasna

هر کى بخواد اين چيزا رو انجام بده که نصف عمرش رفتهdfgh
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...