امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خنده دار ترین رمانی که خوندین چی بوده؟
gggpسلام دوستانgggp

کسانی که رمان های طنز می خونن می تونن اسم اون رمان رو اینجا بنویسن تا سایر خواننده های رمان های طنز((از جمله خودمxcvb))بتونن اون رمان هارو بخونن و ازش لذت ببرن.
دوستان عزیز طفا یه خلاصه اوچول موچولو هم درباره رومان مورد نظرتون بنویسید.

خوب اول خودم:
همسایه گودزیلا:
یه دخترشیطون و دیوونه به اسم رهاشایان…یه پسرشیطون به اسم رادوین رستگار…هم کلاسی هایی که سایه هم دیگه روباتیرمیزنن…رهابه شدت ازرادوین متنفره واین تنفرباعث میشه که واسه اذیت کردنش نقشه های مختلفی بکشه…البته این وسط رادوینم ساکت نمی شینه و هرکاری می کنه تاحرص رهارودربیاره…این نقشه کشیدناواذیت کردناوحرص دادناباعث میشه که اتفاقای خنده داری بیفته.
همه چیز خوبه وزندگی به خوبی می گذره اما به دلیل یه سری ازمشکلات،رها مجبورمیشه ازخانواده اش جدابشه وتویه خونه دیگه زندگی کنه…اماباورودش به خونه جدید…عشقولانه…کل کلی..طنز…پایان خوش…قشنگه
اگه گفتی من کیم:
هار راد ۲۱ساله لیسانه معماری بر حسب عمل انجام شده مجبور به ازدواج زوری(البته زوریه زوری هم نه) با نوه ی دوست پدر بزرگش می شه اما چون پسره پول داره تصمیم کبری می گیره که اول خوب پسره(پرهام) بچاپه و بعد…
باورم کن:
آنید کیان دانشجوی مهندسی کشاورزی یه دختر شمالی که کرج درس میخونه. به خاطر توصیه ی یکی از استاد ها که پیشنهاد داده بود که برای بهتر یادگیری درس بهتره کار عملی انجام بدن و به طور مستقیم روی گل و گیاه کار کنن.بنا به عللی آنید تصمیم میگیره که به عنوان یه پرستار برای یه خانم سالمند توی یه خونه ی بزرگ که وسط یه باغه کار کنه که بتونه از باغش برای یادگیری رشته اش استفاده کنه.آنید مخصوصا” دنبال خونه ای میگرده که بدون عنصر ذکور باشه و خونه خانم احتشام بهترین جاست چون سالهاست که بچه های خانم احتشام خارج از کشور زندگی میکنن. همه چیز خوب پیش میره تا روزی که آنید از مرخصی میاد و …..خیلی قشنگه پرخنده وکل کل وسوتی… من که خیلی خوشم اومد وکلی از سوتی هایی که انید میدادخندیدم توصیه میکنم حتمابخونیدش
انچه که ازسر گذشت ؛ شد سرگذشت!!!
حیف بی دقت گذشت؛ اما گذشت!!!
تاکه خواستیم یک «دوروزی» فکرکنیم!!!!!!!
بردرخانه نوشتند؛ درگذشت..‌..
پاسخ
سپاس شده توسط:
در همسایگی گودزیلا
تمنا برای نفس کشیدن
عشق ممنوعه
قرعه بنام ۳نفر
: رمان های من :
پری بانو
مرگ مزمن
آوای بی کسی ها
چشم های برادرم
هم نفس
پاسخ
سپاس شده توسط:
رمانای اقای مرتضی مودب پور رو بخونید عاااااااااااااااااااااالی اند طنز طنزasnaasnaاما اخرش غمگینه اخ که به خاطر قسمت اخر یاسمین گریه کردمzaps
و پشت کوه و اشرافی شیطون بلا و در همسایگی گودزیلا
ادمک اخر دنیاست بخند...
ادمک مرگ همین جاست بخند...
ادمک خر نشوی گریه کنی
دست خطی که تو را عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند...
ان خدایی که حکیمش خواندی
به خدا مثل تو تنهاست بخند ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
رمان اگه گفتی من کیم؟
رمان جرات یا حقیقت؟
رمان با من قدم بزن...
رمان قرعه به نام سه نفر...
mara
بغض هایم را به آسمان سپردم...
خدا به خیر کند، باران امشب را...

#saadat6789
پاسخ
سپاس شده توسط:
قرعه بنام سه نفر .....خیلی باحاله ....
خاطرات هرچه شیرین تر باشد
بعد ها از تلخی
گلویت را بیشتر می سوزانند
*deli _ amini*
پاسخ
سپاس شده توسط:
همه ی این رمانارو خوندم..
رمان گندم خیلی طنزه اون قسمتاش که پسرا مسخره بازی در میارن.‌
مشکل اینجاست
هرچه صبورتر میشوی
دنیا پروترمیشود..
پاسخ
سپاس شده توسط:
رمانی که خوندم خیلی خندیدم رمان خیلی مسخره دختر سرکش بود
ولی موقع خوندن خیلی خندیدم
ولی رمان خیلی خوب و طنز و هم خونه ای منی که سخت میگیرم بود
رمان همخونه ای زیاد خوندم این بهترین بود
پاسخ
سپاس شده توسط:
رمان اگه گفتی من کیم
کی گفته من شیطونم
من شوشو میخوام
دختر مغروره که میگن منم

ﻣﻐــــــــﺮﻭﺭ ﻧﯿﺴﺘـــــﻢ ..…!!
ﻓﻘﻂ ﺩﻧﯿــــــﺎ ﺑﻬﻢ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ
تـــــــﻮﺟﻪ ﺯﯾﺎﺩ
ﺑﯽتوﺟــــــــﻬﯽ میاره
پاسخ
سپاس شده توسط:
واحد روبرویی
بچه های شیطون + یه دخی دیوونه
#من مهری ام فرمانروای احساسات....
پاسخ
سپاس شده توسط:
رمان گندم
رمان نی نی های جلف
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۷-۱۲-۹۸, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، sadaf (۲۸-۰۸-۹۹, ۰۱:۵۵ ب.ظ)، R a n A (۲۸-۰۲-۹۸, ۰۴:۱۷ ق.ظ)، hadis hpf (۲۰-۱۱-۹۵, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، نويد (۳۰-۰۸-۹۹, ۰۱:۴۴ ق.ظ)، • Niha • (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، دختر ایران (۰۸-۱۲-۹۸, ۰۹:۱۸ ب.ظ)، asi_0098 (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۱-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۱ ق.ظ)، رزبیتا (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، ویکتوریا (۲۱-۰۳-۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ)، @ M.E @ (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۱ ق.ظ)، armiti (۱۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، ♥صنم♥ (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۸:۰۸ ق.ظ)، فائزه 2 (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۵ ق.ظ)، BULB (۰۲-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، hanane (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، برف سیاه (۰۱-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۵ ق.ظ)، *Azin* (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۸ ق.ظ)، عسل6 (۰۲-۰۵-۹۵, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، فاطمه 59 (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، sahar05 (۱۴-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، مهلا سادات (۲۱-۰۲-۹۵, ۱۲:۲۶ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۵ ق.ظ)، مینا جابری (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۷:۲۸ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۲-۰۳-۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، M@rzi (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، deli_amini (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ)، dinaa (۱۴-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۵ ب.ظ)، نازنين (۱۵-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۱ ق.ظ)، ثـمین (۲۹-۰۳-۹۶, ۰۸:۴۹ ق.ظ)، maryamix (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، zo68 (۱۷-۰۳-۹۶, ۰۴:۴۲ ق.ظ)، hasti22 (۱۲-۰۹-۹۵, ۱۰:۰۳ ب.ظ)، farima2014 (۰۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۸ ق.ظ)، دخترشب (۱۱-۰۶-۹۶, ۰۹:۵۲ ق.ظ)، habibe (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، Leila_p (۱۷-۰۲-۹۷, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، AsαNα (۳۰-۰۷-۹۶, ۰۲:۳۰ ق.ظ)، ft.samadi (۰۷-۰۸-۹۵, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، hananee (۰۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۹ ق.ظ)، nazanin213 (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ)، ftm sr (۰۱-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، happyramina (۱۹-۱۰-۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، آسیل (۰۷-۰۸-۹۵, ۰۲:۳۰ ب.ظ)، farnaz83 (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، سهها (۱۵-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ)، vida_shamari (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، Maris (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، zizigooloo (۲۰-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ)، d.ali (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، daryaeearam (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، faaariba (۰۷-۰۸-۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، موش موش (۱۶-۰۹-۹۵, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، .AtenA. (۱۲-۱۱-۹۵, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، ایانا (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، دختربهار (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، !azadeh97 (۲۴-۰۸-۹۵, ۰۳:۳۳ ب.ظ)، Land star (۰۷-۰۵-۹۸, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، نرگس خانوم -گ (۲۴-۰۹-۹۵, ۰۶:۴۴ ب.ظ)، Fhhha (۰۳-۰۹-۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، maryam.sh (۰۸-۰۹-۹۵, ۱۲:۱۴ ق.ظ)، hedie_ja (۲۹-۰۲-۹۶, ۰۹:۱۸ ب.ظ)، اداک (۱۷-۰۹-۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ)، sadra134759 (۲۵-۰۹-۹۵, ۱۱:۵۴ ب.ظ)، Arghavan 80 (۰۳-۱۰-۹۵, ۰۲:۴۳ ب.ظ)، kiana8115 (۲۱-۱۰-۹۶, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، parisa m (۲۶-۱۰-۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، به کجا چنین (۱۴-۰۷-۹۶, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، salina (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، اسمان ابی (۱۳-۰۲-۹۶, ۰۸:۳۲ ق.ظ)، Bahar_.shi (۰۴-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۸-۰۸-۹۹, ۰۴:۵۶ ب.ظ)، مامان فاطمه (۰۴-۱۲-۹۶, ۰۶:۴۶ ق.ظ)، ranma (۱۶-۰۳-۹۶, ۱۱:۴۹ ب.ظ)، رویای خیس (۲۸-۰۸-۹۶, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، fatemeh.hm (۰۲-۱۱-۹۶, ۰۵:۱۳ ب.ظ)، سیمایش (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، serme (۱۹-۰۳-۹۶, ۱۰:۵۲ ق.ظ)، ونوووس (۱۱-۱۲-۹۶, ۱۲:۳۷ ق.ظ)، rezvaneh (۰۲-۰۸-۹۶, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، taranomi (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، هاجر (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۰ ب.ظ)، ._.мιѕѕ_ala._. (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، "فاطیما79" (۰۴-۰۴-۹۶, ۰۲:۳۸ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۲:۵۵ ب.ظ)، fatemeh100 (۳۰-۰۴-۹۶, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، فاطمه آلا (۰۷-۱۰-۹۶, ۰۷:۲۳ ق.ظ)، مهسا خانومی (۰۳-۰۸-۹۶, ۰۹:۲۷ ب.ظ)، Darya nsj (۲۱-۱۰-۹۶, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، N.a.f.a.s (۳۱-۰۱-۹۷, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، simii (۲۵-۱۰-۹۶, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، shivamomeni96 (۲۷-۰۲-۹۷, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، S.mhd (۳۰-۰۳-۹۷, ۰۲:۱۸ ب.ظ)، نیـایــش (۱۹-۰۵-۹۷, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، Neda1378 (۱۲-۰۳-۹۷, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، فروغی (۱۷-۰۱-۹۹, ۰۸:۱۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان