امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان با سه کلمه (سری جدید )
لطفا داستان با 3 کلمه شروع میشه و نفر بعدی که میخواد پست بده متن پست قبل رو کپی می کنه و خودش با 3 کلمه ادامه میده و به همین صورت ادامه پیدا میکنه تا یه پایانی براش بذاریم .
مثلا من شروع می کنم :
امروزم مثل همیشه
نفر بعد که پست میده اینطور ادامه میده :
امروزم مثل همیشه کلاسم تموم شدو

و به همین صورت پیش میره .
♦حتما توی پست کل داستان رو قرار بدید و کلمات خودتون رو هم پر رنگ (Bold) کنید .
♦اگه هم 4 یا 5 کلمه هم شد اشکال نداره ، اما بیشتر نشه .
♦اگه 2 نفر هم همزمان پست بدند ، پستی که زودتر ارسال شده باقی می مونه و بعدی پاک میشه .
♦لطفا داستان رو به جاهای باریک نکشونید و حرفهای سیاسی و ... توش نزنید .
♦یک کاربر هم نمی تونه پشت سر هم پست بده. اسپم هم ندید.
توی پست بعد خودم شروع می کنم.
مرسی

♦دوستان لطفا از کارکترهای اضافی مثل ... استفاده نکنید .
لطفا کلماتی که خودتون مینویسید رو پر رنگ کنید ، یعنی از پست قبل کپی بگیری و 3 کلمه تون رو بنویسید و سلکت آل کنید و روی B کلیک کنید تا همه ی داستان بولد بشه و یک بار دیگه روی B بزنید تا تمام نوشته از حالت بولد خارج بشه و بعدش 3 کلمه ی خودتون رو های لایت کنید روی B کلیک کنید تا فقط اون 3 کلمه ی شما بولد بشه .
♦هر پست اشتباه اگه همون موقع ویرایش نشه سریع حذف می شه .
♦ازشکلک استفاده نکنید.
♦حتما جمله یا حرف نفر قبلی رو کامل کنید و ازش رد نشید. mara
پاسخ
سپاس شده توسط:
متن آغازین TongueTongue

امروز روز خیلی خاصی بود
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز روز خيلى خاصى بود.
براى ديدنش ذوق داشتم !
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز روز خيلى خاصى بود. براى ديدنش ذوق داشتم ! ولی خاص بودنِ امروز
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز روز خيلى خاصى بود. براى ديدنش ذوق داشتم ! ولی خاص بودنِ امروز یک دلیل دیگر هم داشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز روز خيلى خاصى بود. براى ديدنش ذوق داشتم ! ولی خاص بودنِ امروز یک دلیل دیگر هم داشت ، دلیلی که فهمیدنش اون روهم ذوق زده میکرد
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز روز خيلى خاصى بود. براى ديدنش ذوق داشتم ! ولی خاص بودنِ امروز یک دلیل دیگر هم داشت ، دلیلی که فهمیدنش اون روهم ذوق زده میکرد. آخه قرار بود
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز روز خيلى خاصى بود. براى ديدنش ذوق داشتم ! ولی خاص بودنِ امروز یک دلیل دیگر هم داشت ، دلیلی که فهمیدنش اون روهم ذوق زده میکرد. آخه قرار بود
من اولین نفری باشم که
پاسخ
سپاس شده توسط:
من اولین نفری باشم که روی سِن بروم
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
من اولین نفری باشم که روی سِن بروم و آن خبر مهم را به همه اعلام کنم
پاسخ
سپاس شده توسط: