امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود رمان این مرد امشب میمیرد از زینب ایلخانی
موضوع رمان این مرد امشب میمیرد: عاشقانهرمان این مرد امشب میمیرد نوشته: زینب ایلخانی
خلاصه داستان: 
یلدا دخترى سرکش است که با عمه اش زندگى میکند.طى حادثه اى باز داشت میشود و اتهام سنگینى در پرونده اش رقم میخورد.ناجى او به طور معجزه آسایى وارد زندگى اش میشود و پرده از وقایع اصلى گذشته این دختر برداشته میشود.معین نامدار! مردى از جنس خشم و تعصب، با روح و زندگى اش در مى آمیزد و روایتى تازه رقم میخورد…قسمتی از رمان این مرد امشب میمیرداولین پک به سیـ ـگارم با لبخندی تلخ آغاز شد.یاد اولین روز آشنایی در پارک،‬ بعدی ها را با مرور تک تک قرار هایمان.آخرین پک هم با لبخندی تلخ تر با‬ بغضی سنگین و قورت داده از یاد آوری حرف آخرش:‬ ‫هر تفریحی یک روز تموم میشه یک تفریح بود که تموم شد واسه جفتمون‬.
من ٨ ماه تفریح پسرک تازه به دوران رسیده ای بودم که شاید عاشقش نبودم اما‬ همه باور همه تنهایی هایم بود و که راحت با شروع یک تفریح جدید تر من را‬ پس زد.تمام شد! تمام ته مانده احساسم، همین چند قطره اعتماد و باورم به‬ دنیا و آدمهایش زیر سایه اشکان به لجن تبدیل شد.آخرین پک را زده ام این‬ سیـ ـگار تنها یادگاری از پسرک تفریح طلب زندگی ام است.اولین بار او سیـ ـگار‬ کشیدن را یادم داد و باز دم معرفتش گرم که حداقل یک مسکّن برای زخم‬ کاشته اش برایم تعبیه دیده بود.از جایم بلند شدم ته مانده سیـ ـگار را زیر پایم‬ با تمام نفرتم له کردم.اشکان دفترت را بستم تمام خاطرات و حتی اسمت را‬ مثل همین سیـ ـگار زیر پایم له کردم و تو…

باکس دانلود
  •  
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
6 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
fatemeh100 (۲۷-۰۸-۹۸, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، ferdows.sh (۰۳-۰۸-۹۸, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، minaa (۰۷-۰۶-۹۸, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، delsaelareza (۲۹-۰۸-۹۸, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، آریحون (۰۵-۰۹-۹۸, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، @manely (۲۷-۰۹-۹۸, ۱۲:۱۳ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان