امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 4.22 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست تغییر نام کاربری
عاقا فكر كنم من دو ماهه درخواست دادم.
رييس جون به فكر من نيستيا dfgh
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام خسته نباشید من خیلی وقته درخواست دادم ولی اسم کاربریم تغییر نکرده اگر میشه اسم منو به Ms.kosar تغییر بدید ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام وقت بخیر....لطفااسم کاربری من روسیدسجادمامان بزارید..تشکراززحماتتون...
کمی اندیشه...ره به کجامیبریم...دنیارابنگریم که غرق در ظلم است.. ازخداوندخواهانش باشیم تابرماببخشداین فریادرس مظلومان را...باورکنیم تانیایدوضعمان بدوبدترمیشود...پس خداراقسم دهیم به حق حضرت زینب سلام الله که برساندمنجی عالم را.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام ...دیروزدرخواست دادم برای تغییرنام کاربریم به سیدسجادمامان...ولی خواستم لطف کنیدومامان سجادبزارید..تشکر
کمی اندیشه...ره به کجامیبریم...دنیارابنگریم که غرق در ظلم است.. ازخداوندخواهانش باشیم تابرماببخشداین فریادرس مظلومان را...باورکنیم تانیایدوضعمان بدوبدترمیشود...پس خداراقسم دهیم به حق حضرت زینب سلام الله که برساندمنجی عالم را.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام،
اسم کاربریم رو به  author تغییر بدهید
که ناکس کس نمی گردد بدین بالا نشینی ها
پاسخ
سپاس شده توسط:
آقا یکی اقدام کنه دیگه
پاچه خواری کنم ،حل میشه؟؟
ای هلو ای شفتالو قربون قدم های همایونیت برم من .اگه زحمتی نیست این نام کاربریمونو حلش کن دیگه mara
boss of authors به author تغییر بده
حل نکنی قهر می کنم جواب نداد خود کشی می کنم zaps
من از روییدن خار سر دیوار دانستم
که ناکس کس نمی گردد بدین بالا نشینی ها
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام ادمین اسم منو به فاطیما تغییر بده
دلم یك كلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توكاها
من و یك رود
من و یك كلبه ی پر دود
من و چای و كتاب حافظ وخیام
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۰-۱۰-۹۶، ۰۳:۰۷ ب.ظ)*فاطمه* نوشته: سلام ادمین اسم منو به فاطیما تغییر بده
تکراری فاطیما
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۰-۱۰-۹۶، ۰۳:۰۷ ب.ظ)*فاطمه* نوشته: سلام ادمین اسم منو به فاطیما تغییر بده

‌سلام
دقیقا بگو اسمت میخوای به چه صورت باشه
به این صورتی که فرستادی فاطیما تو انجمن زیاد داریم
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
♥فاطیما♥ اینطوری بشه
دلم یك كلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توكاها
من و یك رود
من و یك كلبه ی پر دود
من و چای و كتاب حافظ وخیام
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۸-۰۷-۰, ۰۸:۴۱ ق.ظ)، nafas (۲۷-۰۲-۰, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، لیلی (۳۰-۱۱-۹۹, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، sadaf (۳۰-۱۱-۹۹, ۱۲:۴۷ ق.ظ)، ~mahdis~ (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۷-۰۶-۹۶, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ)، .ستایش. (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، maedeh (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ق.ظ)، *Zahra* (۰۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، ×دختر بهار× (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، ice Girl (۲۳-۰۶-۲, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۱-۱۲-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، zahra16 (۲۳-۰۷-۹۵, ۰۷:۳۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۴-۰۵-۰, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، vajiheh (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۵:۰۹ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۲ ب.ظ)، elena.r (۰۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، hadis hpf (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۸ ق.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۳:۴۸ ق.ظ)، n@st@r@n (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۷-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، Ar.chly (۲۷-۰۶-۹۶, ۱۰:۵۲ ق.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، Mahdiye (۱۷-۰۱-۹۶, ۱۱:۵۴ ب.ظ)، SilentCity (۱۰-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، آرا 123 (۱۹-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۷ ق.ظ)، hasti794 (۱۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، hedy (۱۶-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ)، • Niha • (۳۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، s@mir@ (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، mercede (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ)، "MJ" (۰۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، ghazaleh (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ)، نیاز (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، Hana-ffaa (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، paniz1989 (۰۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، Aiden22 (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، Fateme.mkh (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، Neda0077 (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، *آسمان آبی* (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، دختر ایران (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، الهه ی شب (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، raha..79 (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، سایه تنهایی (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، سرنای را (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، heliia (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، م.اسلامی (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، eris (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، nobody (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، Mehrad hidden (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۶ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۷-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، آشوب (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، HACKER80 (۱۶-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، hannaneh (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، مارکیز (۰۱-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، Death (۲۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۳ ق.ظ)، deli67 (۲۲-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، lovely (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، Ayla (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ)، parand (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، white lion (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، sadaf af (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ReyhooN22 (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۳-۰۷-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، T a R a N e (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، RASHNOU (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، elMira.j (۲۴-۰۷-۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، parysa7 (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، mahsa70 (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، فاطمه حیدری (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، raha7 (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، paniz ۲6 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، hasti.mehr (۱۹-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، nza3380 (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، paniz445 (۱۸-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، nasim30 (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، saba.AZ (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۷ ق.ظ)، avapars (۰۷-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، barooni (۱۶-۰۵-۹۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، armiti (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۵ ق.ظ)، صنم بانو (۰۱-۰۳-۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان