اطلاعیه رمان

[*] سلام
[*] برای خواندن رمان مد نظرتون : پس از عضویت در انجمن به یکی از مدیرا پیام بدین و اسم رمان رو عنوان کنید تا رمان بررسی بشه
[*] برای ثبت نام کلیک کنید:لینک ثبت نام

درخواست حذف رمان
زمان کنونی: ۲۰-۰۹-۹۷، ۱۲:۱۸ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: admin
آخرین ارسال: tahereh.alef
پاسخ 114
بازدید 127467

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست حذف رمان
با سلام من نویسنده رمان های ناتمام " تازه فهمیدم که.." و "قلب صبورم " هستم
به دلیل از دست دادن پی دی اف اونها و نداشتنشون درخواست حذف رمانم رو از سایت دارم تا فرصت انتشار و نوشتن رمان های بهتری رو داشته باشم

ممنون عزیزان
" رمان زیبا "
می نویسم زیبا ترین عاشقانه هارا ، نه برای افسوس نه برای غم..
بخوانی ، عشق بدانی و بورزی و بخندی...
پاسخ
سپاس شده توسط: ملکه برفی ، دخترعلی ، admin ، دخترشب
(۱۹-۰۳-۹۷، ۰۹:۴۹ ب.ظ)mahla_nazari نوشته: با سلام من نویسنده رمان های ناتمام " تازه فهمیدم که.." و "قلب صبورم " هستم
به دلیل از دست دادن پی دی اف اونها و نداشتنشون درخواست حذف رمانم رو از سایت دارم تا فرصت انتشار و نوشتن رمان های بهتری رو داشته باشم

ممنون عزیزان
سلام
رمانهای 
تازه فهمیدم که
و
قلب صبور به درخواست نویسنده حذف شد .
خداوندا...
توخيلي بزرگی ومن خيلي کوچـک، ولي جالب اينجاســـت
تـــوبه ايـــن بزرگـي من کوچک را فراموش نميکني ؛
ولـــــي من به اين کوچـکي تورا فرامـوش کرده ام
وجالب تر اينجاست كه نعمتهايت را نديده ميگيريم و
حكمت هايت را تحليل و زير سوال ميبريم!!!
به بزرگي ات همه را ببخش...

پاسخ
سپاس شده توسط: ملکه برفی ، دخترعلی ، دخترشب
سلام.من نویسنده رمان آتش افروز هستم.لطفا هر چه سریع تر رمان منو حذف کنید
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی ، دخترشب
سلام!
من نویسنده ی "رمان آقای باقری به خانه برنمی گر دد!" هستم که در انجمن نودهشتیا با همراهی دوستم نوشته و کامل شده بود. درخواست حذف رمانم رو از سایتتون دارم چون قرار به چاپش هست. 
با تشکر!

http://forum.iranroman.com/Thread-%D8%B1...88-sourire
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پرفروش‌ترین رمان‌های ایرانی در ۵ دهه اخیر taranomi 13 25 ۱۱-۰۹-۹۷، ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa
  درباره رمان «مهتاب»؛ کنسرت ژنرال‌های ارتش مرده! taranomi 2 236 ۰۷-۱۲-۹۶، ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  آیا واقعا رمان ایرانی خواننده ندارد؟ ♥صنم♥ 3 256 ۳۰-۱۱-۹۶، ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ♥صنم♥
  نام‌های اولیه مشهورترین رمان‌های جهان taranomi 9 310 ۲۹-۱۱-۹۶، ۰۹:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترعلی
  رمان آناتومی افسردگی؛ شرح افسردگی و جنون در ایران امروز ♥صنم♥ 2 265 ۱۷-۱۱-۹۶، ۰۷:۵۰ ب.ظ
  چرا رمان اسماعیل فصیح بین آثار ادبیات جنگ مهم است؟ ♥صنم♥ 2 310 ۱۵-۱۱-۹۶، ۰۱:۲۱ ب.ظ
Rainbow چرا ايراني ها رمان نمي خوانند؟ v.a.y 0 266 ۰۳-۱۱-۹۶، ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: v.a.y
  نگاه تازه‌ای به فاوست در رمان «بیدار شدن به وقت وین» ملکه برفی 0 692 ۲۸-۰۳-۹۶، ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ملکه برفی
  وزیر خارجه کاراکتر رمان شد/ آقای دکتر ظریف شما رویا نمی‌بینید؟ fatemeh . R 0 986 ۲۱-۰۵-۹۵، ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemeh . R
  ادامه انتشار رمان «پیامبر (ص)» ملکه برفی 0 1,007 ۰۸-۰۸-۹۴، ۱۰:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ملکه برفی

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۹-۰۷-۹۷, ۰۷:۰۶ ق.ظ)، nafas (۰۹-۰۸-۹۶, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، لیلی (۱۹-۰۲-۹۶, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، sadaf (۰۱-۰۲-۹۷, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، baran (۲۲-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، تارا (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، آرزو (۰۴-۰۹-۹۶, ۰۶:۱۲ ق.ظ)، kanyar (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، saba erfan (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۸:۴۸ ق.ظ)، ~mahdis~ (۳۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۸ ق.ظ)، زینب سلطان (۱۱-۱۰-۹۶, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، shahang (۱۵-۱۱-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، lalehjoon (۱۲-۰۷-۹۵, ۰۲:۲۵ ق.ظ)، v.a.y (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۴:۱۸ ب.ظ)، .ستایش. (۲۷-۰۶-۹۶, ۰۲:۱۸ ب.ظ)، maedeh (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، sinsor (۱۷-۱۱-۹۴, ۰۷:۵۳ ب.ظ)، mahtabi22 (۱۹-۰۸-۹۶, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، zahra97(baran) (۱۲-۰۷-۹۵, ۰۸:۰۱ ق.ظ)، yasaminsaba (۱۰-۰۷-۹۵, ۱۰:۳۰ ق.ظ)، N!rvana (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، laya (۲۲-۰۸-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، maryamoop (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۷-۱۱-۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ)، shayesteh (۲۶-۱۰-۹۶, ۱۲:۴۴ ق.ظ)، lovestory (۱۲-۱۱-۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۹-۰۸-۹۶, ۰۵:۵۶ ب.ظ)، Tasnim (۱۴-۱۱-۹۶, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، zahra16 (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۹ ق.ظ)، ملکه برفی (۱۴-۰۸-۹۷, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، mehrnoush_re (۲۲-۰۵-۹۷, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، مامان زهرا (۲۳-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، رهایش* (۱۵-۱۱-۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، Saharnaz (۰۳-۰۷-۹۵, ۱۰:۳۹ ق.ظ)، elena.r (۰۱-۰۷-۹۶, ۰۱:۴۲ ب.ظ)، nady48 (۲۱-۰۴-۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، hadis hpf (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۱:۰۶ ق.ظ)، نويد (۱۱-۰۶-۹۶, ۰۱:۳۲ ق.ظ)، Katayoon (۱۹-۰۸-۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، nika_beny (۱۶-۱۱-۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ)، لیـلا . م (۲۱-۱۱-۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، Taaraa (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۷-۰۹-۹۵, ۰۶:۳۴ ق.ظ)، Ar.chly (۱۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، fatemeh80 (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۳۵ ق.ظ)، hedy (۱۵-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، • Niha • (۱۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، mercede (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، breaking_BAAD (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ)، نیاز (۱۶-۱۰-۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، shakiba.n (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۹:۴۳ ب.ظ)، م.کهکشان (۲۲-۰۹-۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، tehrani (۱۸-۱۲-۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، سرنای را (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ)، heliia (۱۶-۰۶-۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، آشوب (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، asi_0098 (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۷:۱۶ ق.ظ)، parisana (۱۶-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۶ ق.ظ)، مارکیز (۲۶-۱۰-۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، Death (۰۱-۰۹-۹۶, ۱۰:۴۹ ق.ظ)، deli67 (۲۱-۰۷-۹۵, ۰۹:۴۷ ق.ظ)، hunter (۲۰-۱۱-۹۵, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، blue girl (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ)، *گیسو* (۲۹-۱۱-۹۶, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، Girl\'s Day (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۵ ق.ظ)، daved (۰۳-۰۷-۹۵, ۱۱:۴۱ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۹-۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، azarmidokht (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، T a R a N e (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۲:۴۶ ب.ظ)، ツ ηarsis ℓavani (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، خانوم خونه (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، رزبیتا (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، elMira.j (۲۱-۰۷-۹۵, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، sahar07 (۲۳-۰۹-۹۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، parysa7 (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۴۶ ق.ظ)، hajieh (۱۷-۱۱-۹۴, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۵-۰۴-۹۵, ۱۲:۴۲ ب.ظ)، هستی.ق (۱۶-۱۰-۹۶, ۰۹:۰۵ ب.ظ)، nza3380 (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ)، yas25 (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۲ ب.ظ)، revota1999 (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، پستچی بهشت (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ)، sarika (۲۳-۰۹-۹۶, ۰۲:۲۰ ب.ظ)، Judy abote (۲۵-۰۹-۹۵, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۵ ب.ظ)، *hasti* (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، nasim30 (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، سارا اعتماد (۱۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، saba.AZ (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۶ ب.ظ)، avapars (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، فریاد بی صدا (۲۲-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، barooni (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، saraf74 (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ)، Natali (۲۵-۰۷-۹۶, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، aydil (۰۶-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان