اطلاعیه رمان

[*] سلام
[*] برای خواندن رمان مد نظرتون : پس از عضویت در انجمن به یکی از مدیرا پیام بدین و اسم رمان رو عنوان کنید تا رمان بررسی بشه
[*] برای ثبت نام کلیک کنید:لینک ثبت نام
[*]<<*****مسابقه بزرگ داستان کوتاه ِ کوتاه ِ انجمن ایران رمان ****>>

درخواست دانلود کتاب و رمان
زمان کنونی: ۲۶-۰۸-۹۷، ۱۲:۳۱ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ملکه برفی
آخرین ارسال: Elimeli
پاسخ 79
بازدید 7691

درخواست دانلود کتاب و رمان
(۳۰-۰۶-۹۷، ۰۸:۴۹ ب.ظ)دخترعلی نوشته:
(۳۰-۰۶-۹۷، ۰۸:۳۹ ب.ظ)saba._.abi نوشته:
(۱۲-۰۵-۹۴، ۰۱:۳۴ ب.ظ)ملکه برفی نوشته:
با سلام خدمت کاربران عزیز

همینطور که از عنوان پیداست ، این تاپیک جهت درخواست دانلود رمان هایی که در انجمن وجود ندارند هست .

رمان های درخواستی میتونه ایرانی ، خارجی و زبان اصلی باشه .
لطفا قبل از درخواست از طریق جستجو که در بالای انجمن قرار داره مطمئن بشید دانلود رمان مورد نظرتون رو در انجمن نداریم .
اسم نویسنده و اسم رمان رو فراموش نکنید .
لطفا هنگام درخواست فرمت ( pdf ، apk ، ePUB ، جار و پرنیان ) دانلود رمان مورد نظرتون رو مشخص کنید .

و در آخر لطفا پستی به جز درخواست دانلود رمان ارسال نکنید و در صورت مشکل داشتن و خرابی لینک دانلود از طریق دکمه ی گزارش ارسال [عکس: postbit_report.gif] اطلاع بدید .

با تشکر fbc

سلام میشه فایل کامل رمان ییلاق دلپذیر رو بزارید؟از اسما کرمی پور من هیچ جایی پیداش نکردم
سلام
کامل شده نیست
http://forum.iranroman.com/Thread-%D8%B1...9%88%D8%B1

من چندسال پیش هم دنبالش بودم تموم نشده بود هنوز هم تموم نشده؟؟؟/مگه میشه شاید دیگه نویسنده ادامه نمیده؟؟؟؟؟هیچ راه ارتباطی با اسما کرمی پور نیست؟؟؟هیچ چیجی توی اینستاگرام یا چنلی توی تلگرام ندارن؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
ببخشید من رمان هوای رابطه سرد است اما رو میخاستم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام لطفا رمان رها از حسن کریم پور رو بزارین ممنونمم
mara
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۳۱-۰۶-۹۷، ۰۱:۲۵ ب.ظ)saba._.abi نوشته:
(۳۰-۰۶-۹۷، ۰۸:۴۹ ب.ظ)دخترعلی نوشته:
(۳۰-۰۶-۹۷، ۰۸:۳۹ ب.ظ)saba._.abi نوشته:
(۱۲-۰۵-۹۴، ۰۱:۳۴ ب.ظ)ملکه برفی نوشته:
با سلام خدمت کاربران عزیز

همینطور که از عنوان پیداست ، این تاپیک جهت درخواست دانلود رمان هایی که در انجمن وجود ندارند هست .

رمان های درخواستی میتونه ایرانی ، خارجی و زبان اصلی باشه .
لطفا قبل از درخواست از طریق جستجو که در بالای انجمن قرار داره مطمئن بشید دانلود رمان مورد نظرتون رو در انجمن نداریم .
اسم نویسنده و اسم رمان رو فراموش نکنید .
لطفا هنگام درخواست فرمت ( pdf ، apk ، ePUB ، جار و پرنیان ) دانلود رمان مورد نظرتون رو مشخص کنید .

و در آخر لطفا پستی به جز درخواست دانلود رمان ارسال نکنید و در صورت مشکل داشتن و خرابی لینک دانلود از طریق دکمه ی گزارش ارسال [عکس: postbit_report.gif] اطلاع بدید .

با تشکر fbc

سلام میشه فایل کامل رمان ییلاق دلپذیر رو بزارید؟از اسما کرمی پور من هیچ جایی پیداش نکردم
سلام
کامل شده نیست
http://forum.iranroman.com/Thread-%D8%B1...9%88%D8%B1

من چندسال پیش هم دنبالش بودم تموم نشده بود هنوز هم تموم نشده؟؟؟/مگه میشه شاید دیگه نویسنده ادامه نمیده؟؟؟؟؟هیچ راه ارتباطی با اسما کرمی پور نیست؟؟؟هیچ چیجی توی اینستاگرام یا چنلی توی تلگرام ندارن؟

اتفاقا ما دنبال نویسنده ها که رماناشون نصفه هستن میگردیم
اگر خبر دار شدین حتما مارو خبر دار کنید لطفا
مثلا رمان "سکوت سرد" برای خانم "نیلوفر طاووسی" که نصفه مونده و کلا از نویسنده هیچ خبری نیست . هیچ کجا نمیشه گیرش آورد
نیست که نیست!!!

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام 
لطفافایل رمان قبول کردم مادر بشم را برایم بقرستید
با تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۳-۰۷-۹۷، ۱۲:۲۴ ب.ظ)helen.kh نوشته: سلام 
لطفافایل رمان قبول کردم مادر بشم را برایم بقرستید
با تشکر
سلام

http://forum.iranroman.com/Thread-%D8%B1...9%86%D9%87
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام و خدا قوت
من دو ت‌ا از رمانهی شما را دنبال می کردم اما هر دو نصفه مونده و به بقیه رمان هم دسترسی ندارم
اسم رمانه جاذبه هست و رمان دیگه هم رمان من یک مطلقهام
چطور می تونم ادامه رمانه را بخونم
قبلا از زحمات شما متشکرم
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی
(۰۱-۰۸-۹۷، ۱۰:۵۵ ب.ظ)tabarakrayaneh نوشته: با سلام و خدا قوت
من دو ت‌ا از رمانهی شما را دنبال می کردم اما هر دو نصفه مونده و به بقیه رمان هم دسترسی ندارم
اسم رمانه جاذبه هست و رمان دیگه هم رمان من یک مطلقهام
چطور می تونم ادامه رمانه را بخونم
قبلا از زحمات شما متشکرم
سلام
جاذبه هنوزکامل نشده وخبری از ادامه اش نیست متاسفانه.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام pdf نسخه کامل رمان تراکم تنهایی رو میشه بزارین.
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود رمان همجنس از اتش N!rvana 1 1,837 ۲۵-۰۸-۹۶، ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arezoo0884
  دانلود رمان نت موسیقی عاشقانه N!rvana 1 1,134 ۳۱-۰۵-۹۴، ۰۹:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ghazaleh
  رمان گذشته ی تلخ | sanabala | دانلود N!rvana 0 1,419 ۱۳-۰۳-۹۴، ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: N!rvana
  رمان بیست و ششمین سی ام| Gol Dokhi| دانلود N!rvana 0 880 ۱۳-۰۳-۹۴، ۰۸:۰۵ ب.ظ
  رمان اخرین شب پاییز |مهسا . گ| دانلود N!rvana 0 2,457 ۲۹-۰۲-۹۴، ۰۱:۱۰ ق.ظ
  دانلود رمان الهه اسمونی N!rvana 0 1,024 ۱۲-۱۲-۹۳، ۰۴:۳۹ ب.ظ
  دانلود رمان عاشقی یعنی همین N!rvana 0 1,226 ۰۵-۱۲-۹۳، ۱۱:۴۸ ب.ظ
  دانلود رمان خاکستر های عشق قدیمی N!rvana 0 1,187 ۰۵-۱۲-۹۳، ۱۱:۴۱ ب.ظ
  دانلود رمان درسا N!rvana 0 1,366 ۰۵-۱۲-۹۳، ۰۳:۴۴ ب.ظ
  دانلود رمان همیشه در ق[color=#ff0000]لبم[/color] بودی و هستی N!rvana 0 874 ۰۵-۱۲-۹۳، ۰۳:۳۱ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۲-۰۸-۹۷, ۰۷:۳۰ ق.ظ)، sadaf (۲۸-۰۷-۹۷, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، parak71 (۲۲-۰۲-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، v.a.y (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، ققنوس (۲۵-۰۷-۹۷, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، Afsaneh (۲۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۹ ب.ظ)، Lisa (۱۷-۰۲-۹۵, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، R a n A (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، zahra97(baran) (۱۵-۰۲-۹۵, ۱۱:۱۶ ق.ظ)، N!rvana (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۱:۱۳ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۵-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ)، poyapedram (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۰ ق.ظ)، ملکه برفی (۲۶-۰۶-۹۷, ۰۶:۰۶ ب.ظ)، mas57 (۰۸-۰۲-۹۵, ۱۱:۱۲ ق.ظ)، nady48 (۲۱-۰۴-۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، nahidsoltani (۰۷-۰۲-۹۵, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، Ar.chly (۲۱-۰۲-۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، .مليكا. (۱۲-۰۷-۹۴, ۱۱:۳۷ ق.ظ)، Mahdiye (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، ♥لیلی♥ (۱۹-۰۲-۹۵, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، SilentCity (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ)، elmer2014 (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، • Niha • (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، Sogolsanei (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۸:۱۰ ق.ظ)، s@mir@ (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۹ ق.ظ)، ghazaleh (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۹:۲۴ ق.ظ)، elham zelzele (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۳:۵۴ ب.ظ)، heliia (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، مژان (۱۹-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۵ ق.ظ)، asi_0098 (۲۵-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، Death (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۲ ق.ظ)، white lion (۱۷-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ)، گل مریم (۲۳-۰۲-۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، 2fan2314 (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۱:۰۸ ق.ظ)، مینا . د (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، takta (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۸ ق.ظ)، آیداموسوی (۰۸-۰۸-۹۵, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، اریکا (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۹:۴۴ ب.ظ)، nilofar (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ)، elmira501 (۲۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ)، elMira.j (۲۳-۰۷-۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ)، nza3380 (۲۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، sara parsa (۲۶-۰۶-۹۴, ۰۹:۱۸ ق.ظ)، baran79 (۳۰-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، lida16 (۱۱-۰۲-۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، fahimeh68 (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، فروزان فرخی پور (۱۲-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، fatemeh . R (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، arteston (۱۱-۰۲-۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، *hasti* (۲۹-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، monireh (۱۱-۰۷-۹۴, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، asmanabi (۱۵-۰۳-۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، بیتا @@@ (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، barooni (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، marziyeh92 (۰۵-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۴ ق.ظ)، ♥صنم♥ (۲۰-۰۲-۹۵, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۰۴-۹۵, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، matyo (۱۱-۰۲-۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، مریم 15 (۱۸-۰۲-۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، بهار۶۰ (۲۲-۰۲-۹۵, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، nahidlucky (۱۷-۰۸-۹۵, ۱۲:۲۶ ب.ظ)، حسين (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، آق جمشید (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، hanane (۰۱-۰۳-۹۵, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، محمد ابراهیم (۲۲-۰۲-۹۵, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، برف سیاه (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۳ ق.ظ)، شایان (۰۹-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۳ ق.ظ)، foti (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۷ ق.ظ)، Miranda (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ)، mahya1368 (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، ماه زیبا (۱۷-۰۲-۹۵, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، fereshteh4n (۲۰-۰۲-۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، bahari (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۹ ب.ظ)، Kourd74 (۲۶-۰۲-۹۵, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، sima59 (۱۴-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، ارغوان مهر (۱۴-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، عسل6 (۲۵-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۵ ب.ظ)، leilath (۱۰-۰۲-۹۵, ۰۱:۲۹ ق.ظ)، آیشن (۱۰-۰۲-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، زهرا ی (۱۰-۰۲-۹۵, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، ahora (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ)، msh46k (۱۰-۰۲-۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، Samooooo (۱۱-۰۲-۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ)، Shalizar2 (۱۱-۰۲-۹۵, ۰۶:۰۳ ق.ظ)، مریم طلا (۱۱-۰۲-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، pari1 (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، گردافريد (۱۱-۰۲-۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، divane (۱۲-۰۲-۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، zeinabalouchi (۲۱-۰۲-۹۵, ۰۱:۵۸ ق.ظ)، فاطمه 59 (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۱:۴۱ ب.ظ)، پری سان (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، sali14 (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، m.hashemi (۱۴-۰۲-۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ)، trooska (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، pari39 (۲۵-۰۲-۹۵, ۰۹:۴۴ ق.ظ)، جیران (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۸:۱۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان