اطلاعیه رمان

[*] برخی از جدید ترین رمانهای انجمن ایران رمان
[*] رمان گل سر شکسته|دختر علی کاربر انجمن ایران رمان
[*] رمان ییلاق دلپذیر | اسماء کرمی پور کاربر انجمن ایران رمان
[*] رمان فرنگیس | ژاله صفری کاربر انجمن ایران رمان
[*] رمان سراب رد پای تو|maryamalikaniکاربر انجمن ایران رمان
[*] برای خواندن رمان مد نظرتون : پس از عضویت در انجمن به یکی از مدیرا پیام بدین و اسم رمان رو عنوان کنید تا رمان بررسی بشه
[*] برای ثبت نام کلیک کنید:لینک ثبت نام

درخواست کتاب و رمان
زمان کنونی: ۲۹-۱۱-۹۷، ۰۷:۳۶ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ملکه برفی
آخرین ارسال: Reyhene
پاسخ 248
بازدید 2411

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کتاب و رمان
(۱۳-۱۱-۹۷، ۱۱:۱۶ ب.ظ)saghar.99 نوشته: سلام لطفا رمان اقای جنیفر رو بزارین ممنون.
سلام
رمان آقای جنیفر
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی ، admin
(۲۳-۱۱-۹۷، ۰۹:۴۸ ب.ظ)09149552543 نوشته: سلام رمان من مطلقه ام نازگل جلد دوم رو میخواستم

‌اگه رمان من یک مطلقه ام رو منظورته اینه:
من یک مطلقه ام
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی ، admin ، admin ، admin
چرا رمان منی که سخت می گیرم کامل نیست؟؟
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی
سلام رمان شکست غرور رو میذارین
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی
(۲۴-۱۱-۹۷، ۰۵:۰۴ ب.ظ)Zarit نوشته: سلام رمان شکست غرور رو میذارین

سلام
شکست غرور
http://forum.iranroman.com/Thread-%D8%B1...9%84%DB%8C
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط: admin
سلام من نمیتونم رمان عطر یوسف شمیم یاس رو بخونم عضو هم هستم لطفا قابل دسترسش کنید.  mara
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، دخترعلی
(۲۶-۱۱-۹۷، ۱۱:۰۳ ب.ظ)Reyhene نوشته: سلام من نمیتونم رمان عطر یوسف شمیم یاس رو بخونم عضو هم هستم لطفا قابل دسترسش کنید.  mara

‌سلام
http://forum.iranroman.com/Thread-%D8%B1...9%8A%D8%B2
خداوندا...
توخيلي بزرگی ومن خيلي کوچـک، ولي جالب اينجاســـت
تـــوبه ايـــن بزرگـي من کوچک را فراموش نميکني ؛
ولـــــي من به اين کوچـکي تورا فرامـوش کرده ام
وجالب تر اينجاست كه نعمتهايت را نديده ميگيريم و
حكمت هايت را تحليل و زير سوال ميبريم!!!
به بزرگي ات همه را ببخش...

پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، Reyhene
سلام . لطفا میشه رمان پاییزان از آزاده احسانی بزارین . ممنون میشم .  mara
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۷-۱۱-۹۷, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، sadaf (۲۷-۱۱-۹۷, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۰-۰۹-۹۷, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، nady48 (۱۳-۰۹-۹۷, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، siiima (۱۴-۰۷-۹۷, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۱۷-۰۶-۹۷, ۰۲:۲۷ ق.ظ)، havva (۲۲-۱۰-۹۷, ۰۸:۵۴ ق.ظ)، ساده (۱۱-۰۷-۹۷, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، NdiamondN (۱۰-۰۸-۹۷, ۰۱:۳۵ ق.ظ)، پیگیر (۰۵-۰۸-۹۷, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، Reyhene (امروز, ۰۱:۵۰ ق.ظ)، sahar05 (۰۴-۰۷-۹۷, ۰۵:۳۰ ق.ظ)، Nasim_hgh (۰۹-۰۹-۹۷, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، Saman.p (۲۸-۰۶-۹۷, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، جینگو (۰۴-۰۸-۹۷, ۰۲:۰۵ ب.ظ)، ثـمین (۲۹-۰۷-۹۷, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، sedi (۱۳-۰۶-۹۷, ۰۲:۳۶ ق.ظ)، raha43 (۲۵-۰۸-۹۷, ۱۰:۵۹ ق.ظ)، tabarakrayaneh (۰۱-۰۸-۹۷, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، دخترشب (۲۱-۱۰-۹۷, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، xzahrax (۰۸-۰۸-۹۷, ۰۵:۲۹ ب.ظ)، ma-ali (۲۱-۱۰-۹۷, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، Jessica 13 (۰۷-۰۷-۹۷, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، Juli (۱۸-۰۶-۹۷, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، دخترعلی (۲۷-۱۱-۹۷, ۰۱:۰۷ ب.ظ)، Apameh Banoo (۲۲-۱۱-۹۷, ۰۴:۰۴ ب.ظ)، sohi (۰۸-۰۹-۹۷, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، noonoo (۲۵-۱۱-۹۷, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، Land star (۲۴-۱۱-۹۷, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، نارسیس (۱۹-۰۸-۹۷, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، zarfa (۲۵-۰۷-۹۷, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، مرادی2 (۲۲-۰۶-۹۷, ۰۵:۲۴ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۱۰-۹۷, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۸-۱۰-۹۷, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، Elesa (۱۳-۰۸-۹۷, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، Feli.vip (۲۱-۰۶-۹۷, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، fatemeh466 (۰۹-۰۹-۹۷, ۰۸:۰۳ ق.ظ)، taranomi (۰۹-۰۹-۹۷, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، نیاز۲ (۲۶-۰۷-۹۷, ۰۸:۰۷ ق.ظ)، پرستو مهاجر (۱۷-۰۶-۹۷, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، شیماد (۱۳-۰۷-۹۷, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، arnbm (۲۸-۰۶-۹۷, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، Elham31 (۲۸-۰۹-۹۷, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، زهرا۷۱ (۱۳-۰۸-۹۷, ۰۴:۲۰ ق.ظ)، aminbir (۱۰-۰۷-۹۷, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، Fatemeh.k (۱۵-۰۶-۹۷, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، armita1991 (۲۰-۰۹-۹۷, ۰۲:۳۲ ق.ظ)، Artina (۲۲-۱۰-۹۷, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، mtv2625 (۱۴-۰۶-۹۷, ۰۱:۳۵ ق.ظ)، باران حاتمی (۲۰-۰۶-۹۷, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، maryam_p2 (۰۲-۰۷-۹۷, ۰۹:۴۲ ق.ظ)، نیـایــش (۲۷-۱۱-۹۷, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، Nilla mhd (۱۵-۰۸-۹۷, ۰۳:۴۷ ق.ظ)، Noosh1366 (۰۲-۰۷-۹۷, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، لاچین۹۶ (۰۴-۱۰-۹۷, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، ثمامشکات (۱۳-۰۶-۹۷, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، Titania (۰۶-۰۸-۹۷, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، dara (۲۵-۰۶-۹۷, ۱۱:۳۱ ق.ظ)، کتایون امین (۲۶-۰۶-۹۷, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، ♡€Tr@n♡ (۱۹-۰۶-۹۷, ۰۶:۴۱ ب.ظ)، سیما صفویان (۰۷-۰۹-۹۷, ۱۲:۴۴ ق.ظ)، میناm2 (۲۹-۰۶-۹۷, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، ایلمان سایمان (۱۸-۰۶-۹۷, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، mahsa1772 (۱۲-۰۶-۹۷, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، Arta_ (۱۳-۰۶-۹۷, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، زهرا فرحی (۲۸-۰۶-۹۷, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، الهام گلی (۲۰-۰۶-۹۷, ۱۱:۱۵ ق.ظ)، Mirka (۱۲-۰۶-۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، فری43 (۱۰-۰۸-۹۷, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، rahel mohammadi (۱۳-۰۶-۹۷, ۰۶:۳۷ ب.ظ)، Farzane12 (۱۳-۰۶-۹۷, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، t.nasrollahi (۱۴-۰۶-۹۷, ۰۲:۱۱ ب.ظ)، شبنم زند (۱۴-۰۶-۹۷, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، Kazemiyektaa (۱۷-۰۶-۹۷, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، مرضيه.م1375 (۱۶-۰۶-۹۷, ۰۳:۲۷ ق.ظ)، Sanaz.MF (۱۷-۰۶-۹۷, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، حسین شاد (۱۶-۰۶-۹۷, ۰۲:۴۱ ق.ظ)، farzamxx (۱۸-۰۶-۹۷, ۰۶:۰۶ ب.ظ)، Goleyakh68686 (۱۹-۰۶-۹۷, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، نرجس محمد (۱۹-۰۶-۹۷, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، Saharnl.ir (۲۱-۰۶-۹۷, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، zahra asadi (۰۲-۰۷-۹۷, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، NOVEL (۲۱-۰۶-۹۷, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، 15reyhaneh (۲۱-۰۶-۹۷, ۰۵:۰۱ ب.ظ)، MJ99 (۲۱-۰۶-۹۷, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، farmiz49 (۲۲-۰۶-۹۷, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، مینا m1 (۲۵-۰۶-۹۷, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، آرمیتا شیرازی (۲۲-۰۶-۹۷, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، delipinks2015 (۲۲-۰۶-۹۷, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، زهراحافظي (۲۵-۰۶-۹۷, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، E.sahel (۲۰-۱۱-۹۷, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، ناهیدا (۲۶-۰۶-۹۷, ۰۱:۳۵ ب.ظ)، shmsi (۲۳-۰۶-۹۷, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، Monika21 (۲۳-۰۶-۹۷, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، nafas_78 (۲۴-۰۶-۹۷, ۰۱:۵۷ ق.ظ)، Negar1381 (۲۴-۰۶-۹۷, ۰۴:۳۲ ق.ظ)، نجما (۲۵-۰۶-۹۷, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، 80najmeh (۲۷-۰۶-۹۷, ۱۲:۳۷ ب.ظ)، mina28 (۲۸-۰۹-۹۷, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، _ngarin._ (۲۵-۰۶-۹۷, ۰۸:۰۰ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان