امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دست های پنهان (افشاگری)
#1
Exclamation 
سلام xcvk
همراه شما دوستان هستیم با تاپیکی جدید و جالب


این تاپیک درباره حقيقتهاى (رازهاى )پنهان شده ای است که درطول تاریخ توسط حکومت ها و دولت ها از چشم بشر دور مانده است.


حقایقی درباره آب ، غذا ، هوا و ...


شفاف سازی راجع به آنها هدف اصلی این تاپیک می باشد.
مطالب به تدریج گذاشته می شوند ، مطالبى جذاب و جالب
نکته مهم اینکه تاپیک سياسى نمی باشد.


در مقابل همکاری شما دوستان عزیز از ارسال مطالبی در این زمینه ۱۰ اعتبار دریافت می کنید.


چنانچه مطلبی مورد توجه شما قرار گرفت از دکمه سپاس استفاده كنيد.


با تشكر mara
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
#2
استراژی آنفولانزای نیویورکی چیست ؟

در دنیای معاصر اندیشکده ها و مراکز مطالعات استراتژیک به عنوان مغزهای متفکر حکومت ها، نقشی حیاتی در ثبات نظام های سیاسی دارند، این مراکز همواره به دنبال شناخت معادلات کلان دنیای معاصر، پیش بینی تحولات آینده و ارائه راهکارهای مختلف و کار آمد هستند که توسط استراتژیست ها صورت می پذیرد.
هدف گذاری های کلان این اندیشکده ها نوعاً در قالب برنامه های ۲۵ ،۵۰ ، ۷۵ و ۱۰۰ ساله ارائه می شود.
استراتژیست های نظام سلطه تاکنون ده ها استراتژی علیه ما طراحی کرده اند که یکی از خطرناکترین آنها استراتژی آنفولانزای نیویورکی است، این استراتژی ششمین استراتژی از مجموعه راهبردهایی است که نظام سلطه علیه انقلاب مردم ایران مورد استفاده قرار داده است.
این استراتژی از سال ۱۳۸۶ و پس از استفاده از عنوان محور شرارت برای ایران، عراق وکره شمالی، توسط نیکلاس برنز در کنگره مطرح گردید، عملکرد این استراتژی، مانند یک ویروس پنج لایه ای است که در ادامه به تشریح آن خواهیم پرداخت.
البته قبل از آن تئوری های متعددی در راستای مقابله با نظام اسلامی طرح ریزی شده بود که همه آنها با عنایات خداوندی و ایستادگی رهبری و مردم بی اثر شده بود.
برای مثال پنج تئوری ناکارآمد پیشین عبارت اند از:
استراتژی های چماق و هویج، پلیس خوب پلیس بد، مکانیسم ماشه، شک و بهت و بالاخره تئوری قورباغه پخته و غیره
پنج لایه راهبرد آنفولانزای نیویورکی عبارتند از:
۱- نفرت در بین مردم :
نفرت مردم نسبت به قومیت هایی که در کنارشان هزاران سال زیسته اند، مانند قومیت های ترک،‌ لر،‌ عرب، گیلک و ... . بذر این نفرت به عنوان مثال به راحتی توسط لطیفه ها کاشته می شود.

[عکس: 11ddبارگیری-1-.jpg]
۲- نفرت علیه مسئولین :

که در آن مثلا با پرداختن به یک پرونده فساد مالی یک شخصیت سیاسی،‌ به قدری یأس و نا امیدی در میان مردم ایجاد می شود که همگان به این باور برسند که تمام مسئولین کشور فاسق و فاجر اند!
۳- نفرت علیه اصل نظام و انقلاب :
در این لایه تلاش بر این است که مردم به هر طریق ممکن نسبت به نظام بی اعتماد شوند. برخی از فیلسوفان لیبرال عرصه سیاست همچون جورج اورول در کتاب قلعه حیوانات، انقلاب ها را تلاشی بی حاصل جوامع و فرزند خوار معرفی می کنند که پس از مدتی باز کشورهای انقلابی به رویه سابق خود باز می گردن د. مانند قیاس مع الفارق کشورهای استثمارگری چون انگلیس، فرانسه و آمریکا با کشور استعمار زده ایران
۴- نفرت علیه ایرانی بودن :
با ساختن فیلم هایی همچون "300" (تولید کمپانی صهیونیستی برادران وارنر) و یا فیلم "آرگو" به این موضوع پرداختند که ایرانیان مردمانی جنگ طلب و برهم زننده آرامش جهانی اند تا ایرانی از ایرانی بودن خویش احساس شرمندگی کند.

[عکس: 11ddبارگیری.jpg]
[عکس: 11ddimages.jpg]

۵- نفرت علیه اسلام :

نفرت علیه ایدئولوژی اساسی جمهوری اسلامی ایران که چند سالی است توسط غرب با جدیت در ایران و جهان دنبال می شود. به عنوان نمونه می توان به کاریکاتورهایی که در روزنامه های دانمارکی و نیویورکی از چهره پیامبر جلیل القدر اسلام (ص) به نمایش گذاشتند اشاره کرد .

[عکس: 11ddبارگیری-2-.jpg]
[عکس: 11ddimages-3-.jpg]

از موارد دیگر می توان به ساخت فیلمهای ضد اسلامی مانند فرار از فتنه، سنگسار ثریا و.. اشاره کرد. از سوی دیگر ایجاد چهره هایی مانند جیش العدل، القائده، داعش، جبهه النصره، بوکوحرام و حمایت همه جانبه مالی و رسانه ای از جریان هایی مثل اسلام لندنی و ترویج رسم و رسوماتی مانند قمه زنی از این دست برنامه هایند.

در ابتدای کار، نیکلاس برنز بودجه ای ۱۲۵ میلیون دلاری برای اجرای این استراتژی از کمیسیون خزانه داری کنگره آمریکا درخواست کرده بود که با موافقت نمایندگان در اختیار وی و مراجع ذیربط قرار گرفت.
بنابرین قبل از اینکه بخواهید یک پست تلگرامی را فوروارد کنید
مراقب باشید که به جای تبدیل شدن به نیروی رایگان دشمن برای اجرای این استراتژی ، آگاهانه از آن عبور و این موضوع را به اطلاع سایرین برسانید.
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
#3
بیوتروریسم( جنگ خاموش و کشتار بیولوژیکی علیه ملت ها):

[عکس: c0e06192-447.jpg]

تعریف :
در بیوتروریسم عواملی مانند باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها یا توکسین آنها در سطح بین‌الملل یا منطقه خاصی جهت ایجاد آلودگی آزاد می‌شوند. این عوامل بصورت طبیعی یا دستکاری شده توسط انسان ايجاد آلودگي مي‌كنند.
آزاد شدن عوامل بیولوژیک مضر فوق‌الذکر در یک حمله بیوتروریستی برای ایجاد بیماری یا مرگ در انسان‌ها، حیوانات یا گیاهان می‌باشد. این عوامل مشخصاً در طبیعت یافت شده اما ممکن است برای افزایش توانایی آنها برای ایجاد بیماری جهش یا تغییر بیابند که این کار سبب مقاوم سازی آنها در برابر داروهای رایج شده و یا سبب افزایش قدرت انتشارشان در محیط می‌گردد.

[عکس: 8efdبارگیری.jpg]

خبر های بیوتروریستی :
در جهان متمدن با وجودی که ساخت و به کارگیری این سلاح ها طی کنوانسیون های بین المللی به شدت ممنوع شد. با این وجود قدرت های استکباری همواره در اندیشه ساخت سلاح های بیولوژیک و زیستی هستند تا با وارد ساختن کم ترین زیان اقتصادی به صنایع و با بیشترین کشتار بتوانند به منابع حریف دست یابند.


[عکس: c0e0646.jpg]

کشتار فراوان، وحشت گسترده، ایجاد هراس در عقب جبهه، فلج ساختن خط مقدم، بردن جنگ به داخل خانه های مردم غیر نظامی و درگیر نمودن شهرها، عدم امکان اثبات دقیق در به کارگیری آن ها و نهایتا تخریب اندک، از محسنات خاص سلاح های میکروبی هستند. محسناتی که از نگاه نظریه پردازان جنگی به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیستند. انتشار عوامل بیماری زا در هوا ، آب ، مواد غذائی ، انواع مواد کنسرو شده ، اسباب بازی ، پاکت نامه ، هدایای پستی،حشرات ناقل، خون و.... سابقه داشته است.

[عکس: 8efdimages.jpg]

استفاده از عامل بیوتروریسم بر اساس اهداف تروریست ها تعیین می گردد. در صورتی که تروریسم قصد گسترش وسیع بیماری را داشته باشد از عواملی نظیر آبله انسانی استفاده می کند که به راحتی از فردی به فرد دیگر منتقل می شود و باعث آلودگی وسیع می شود و در صورتی که قصد آن مورد هدف قرار دادن شخص خاصی باشد از عواملی نظیر انتراکس (سیاه زخم ) استفاده می کند.

《جنگ جدید علیه ملت ها جنگ و کشتار بیوتروریستی است. آگاه شدن و آگاه کردن مهمترین وظیفه ماست》
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
#4
نمونه هایی از بیوتروریسم در تاریخ :

1- مردم آتن در 600 سال قبل از میلاد منبع آب شهر kirrha را با سم مشتق شده از گیاه خربق (hellbore) از خانواده آلاله آلوده کردند.

2- یونانی ها در 300 سال قبل از میلاد چاه های آب دشمن را با لاشه حیوانات تلف شده از بیماری انباشتند .

3- در قرن 14 میلادی تاتارها پس از محاصره شهر kaffa در اوکراین از سلاح بیولوژیک استفاده کردند. آنها جنازه سربازان تلف شده از طاعون را با منجنیق به داخل شهر پرتاب کرده و باعث ابتلا تعداد زیادی از ساکنین و قتل عده کثیری از آنها شدند.

4- بین سالهای 1754 و 1769 فرمانده نیروهای انگلیسی در آمریکای شمالی از سلاح بیولوژیک برای ازبین بردن و کاهش جمعیت در دره رود ohio استفاده کرد . وی از حیله اسب تروا تقلید نموده و با اهدای پتو“ ملافه“دستمال و پارچه های بیماران آبله ای به سرخپوستان عده زیادی از آنان را به کام بیماری و مرگ کشاند .

5- بین سالهای 1932 و 1945 ژاپنی ها با استفاده از زندانیان در واحد 731 ارتش سلاح های بیولوژیک را مورد آزمایش قرار داادند . حداقل 10000 زندانی در نتیجه این آزمایش ها جان سپردند .

6- آزمایشگاه های ژاپن کک های تغذیه شده از خون رات های آلوده به طاعون را پرورش دادند و هواپیماهای ژاپنی در هر مرحله 15 میلیون کک را بر روی 11 شهر چین اسپری نموده و اپیدمی طاعون بوقوع پیوست که بین سالهای 1937 و 1947 با بیش از 2000 حمله مرگ94000 نفر بوقوع پیوست.

7- در سال 1941 ارتش ژاپن به درد مشابهی با 10000 مورد ابتلا و 1700 مورد مرگ در نتیجه سلاح بیولوژیک وبای تولید شده خود ژاپنی ها دچار شد .

[عکس: df310010001.jpg]

8- در سال 1945 ارتش آلمان مخازن آب شمال غربی بوهمیا را به فاضلاب آلوده نمود . همچنین ارتش آلمان از زندانیان جنگی در بررسی های تجربی جهت واکسن و دارو به حد وسیعی استفاده کردند .

[عکس: 304eimages-1-.jpg]

[عکس: 304eبیو-02.jpg]

9- در سال 1942 ایالات متحده امریکا تولید سلاح های بیولوژیک در سطح وسیع را آغاز کرد . بیش از 5000 بمب با عوامل باکتریائی منجمله بروسلا سوئیس ”توکسین ها ” ویروس ها و قارچ ها پر شدند .

[عکس: df31images.jpg]

10- در اواخر دهه 1960 ارتش آمریکا باکتری های بروسلا ” باسیلوس آنتراسیس و . . . را به مقادیر زیاد تولید و ذخیره نمود .

[عکس: 304e120269-492.jpg]

[عکس: df31mqdefault.jpg]

11- در سال 1993 گمرک کانادا فردی از آمریکا را با سلاح گرم و توکسین ریسین برای کشتن 30 میلیون نفر دستگیر کرد . مورد مشابهی از فردی نژاد پرست با توکسین بوتولین و ریسین در 1995 بدست آمد .

12- در سال 1997 اعلام شد که بعد از 30 سال تروریسم رسمی امروزه با بیو تروریسم روبرو هستیم .

[عکس: df3100418422.jpg]

13- در سال 1979 در شوروی سابق اپیدمی سیاه زخم با ابتلا 77 نفر و مرگ 66 نفر و تعداد زیادی از حیوانات اتفاق افتاد. در آن زمان علت اپیدمی مصرف گوشت آلوده ذکر شد اما در سال 1992 مشخص شد که اشکال در فیلتر های هوای مرکز تولید سلاح های بیولوژیک ارتش به پخش شدن اسپورهای باسیلوس آنتراسیس منجر شده است.

[عکس: df31123456789.jpg]
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
#5
عوامل مورد استفاده در سلاح هاي بيولوژيك را ميتوان به سه دسته زير تقسيم كرد:


گروه A با ويژگي های:


1- انتشار آسان يا انتقال آسان فرد به فرد


2- ايجاد موارد مرگ زياد و نتيجتاً اثرات مهم بر بهداشت عمومي


3- ايجاد وحشت عمومي و از هم پاشيدگي جامعه


4- نياز به عمليات ويژه جهت جبران صدمات بهداشتي ناشي از آنها و سازماندهي مجدد سيستم بهداشتي


از این دسته می توان به موارد ذیل اشاره کرد :


- واريولا ماژور (عامل آبله)


[عکس: a94dبارگیری-1-.jpg]


- باسيلوس انتراسيس (عامل سياه زخم)
[عکس: a94dبارگیری-2-.jpg]

- يرسينيا پسيتاسي (عامل طاعون)[عکس: a94dimages-4-.jpg]


- كلوستريديوم بوتولينوم (عامل بوتوليسم)


[عکس: d08fimages-5-.jpg]- فرانسيلا تولارنسيس ( عامل تولارمي)

[عکس: a94dبارگیری-3-.jpg]
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
#6
انواع حملات بیوتروریستی در عصر حاضر:

بیوتروریسم اقتصادی :

《برنارد باروچ》، مشاور رؤسای جمهور در طول دو جنگ جهانی، می گفت:《 تمامی جنگ ها ریشه ای اقتصادی دارند.》حتی جنگ های صلیبی قرن سیزدهم در خاورمیانه اقدامی از سوی «منافع ویژه» در اروپا به منظور كنترل بر ثروت ها و درآمدهای «جاده ابریشم» بوده است.

بیوتروریسم محیط زیست :

گیاهان نیز می توانند هدف سلاح های میکروبی باشند، این امر منجر به تخریب و توقف رشد گیاهان می گردد. در طول جنگ جهانی دوم کشورهای آمریکا و انگلیس موفق به کشف روش تنظیم رشد گیاهان شدند و با به کارگیری سلاح های از بین برنده گیاهان عملیاتی را آغاز نمودند.

[عکس: ba0418248.jpg]

[عکس: ba04بارگیری.jpg]

[عکس: ba041204034.jpg]

بیوتروریسم غذایی:

غذاهای حاصل از مهندسی ژنتیک که تایید نشده و اثر آنها بر روی انسان بر روی مردم جهان سوم آزمون می شود، داروهای جدید کمپانی های بزرگ داروسازی که به صورت هدیه به کشورهای جهان سوم فرستاده می شود، زباله های خطرناک که با نام اقلام مصرفی دست دوم به کشورهای فقیر صادر می شوند، مکمل های غذایی حاوی مواد خطرناک جهت نابودسازی تدریجی سلامتی افراد، آلوده سازی بخش کشاورزی و دامی یک کشور (محصولات غذايي همواره در معرض سوء قصد عوامل تروريستي جهت نيل به اهداف شوم هستند: آگروتروریسم) و...
همگی در حیطه اعمال یک شبکه به هم پیوسته بزرگ بیوتروریستی دیده می شود.

[عکس: ba04images.jpg]

[عکس: ba04محصولات-تراریخته-جدید-نیست-05.jpg]
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
#7
سازمان FDA:

[عکس: f5e0images-2-.jpg]

نگه‌داشتن مردم در جهل برای استفاده از محصولات اصلاح شده ژنتيکي (تراریخته) با کمک FDA

ارگانيسم‌هاي اصلاح شده ژنتيکي (Genetically Modified Organism) GMO ما را با خطري بي‌سابقه مواجه مي‌کنند؛ در کل تاريخ حيات بر روي اين سياره هرگز هيچ چيز مشابه با آنها وجود نداشته است.
هر مطالعه مستقلي که تا به حال بر روي اثرات غذاهاي اصلاح شده ژنتيکي انجام شده، نشان داده که اين غذاها موجب آسيب به اندام‌هاي بدن مي‌شود و همچنین ناباروري را افزایش و باعث نارسايي سيستم ايمني بدن مي‌گردد. این یک بازی با آتش ژنتیک است.

[عکس: 445211.jpg]

[عکس: 4452images-9-.jpg]

[عکس: 4452images-10-.jpg]


با یک سیاست رسوایی آمیز FDA اعلام کرد که غذاهاي اصلاح شده ژنتيکي ( تراریخته) از لحاظ ذاتي، معادل با غذاهاي عادي واصلاح ژنتيکي نشده است و نیازی به برچسب‌گذاری برای تشخیص مشتری ندارد.
فردي به نام " تيلور" در آن زمان مسئول برچسب‌گذاري غذاها بود که قبل از آن به عنوان وکيل و لابي‌کننده براي شرکت مونسانتو کار مي‌کرد. شرکت Monsanto بزرگترین شرکت چند ملیتی در آمریکا در زمینه بیوتکنولوژی کشاورزی می‌باشد که اصلی‌ترین تولید کننده دانه‌های دستکاری ژنتیکی شده در جهان است. بعد از اينکه تيلور در اوايل دهه 1990 از FDA کناره گيري کرد، به مونسانتو برگشت و بعد دوباره به FDA بازگشت.

[عکس: f5e0images-3-.jpg]


مونسانتو یکی از مخوف‌ترین شرکت‌های تولید مواد شیمیایی و ژنتیکی در جهان است.

[عکس: f5e0images-4-.jpg]

[عکس: f5e014374466-1054865201278410-1549031220032045056-n.jpg]

به همین دلیل است که اکنون 170 ميليون جريب (هر جریب معادل 4046 مترمربع است) زمين در ايالات متحده زير کشت ذرت، سويا، پنبه، روغن کانولا و نيشکر اصلاح شده ژنتيکي رفته است. استانداردهاي غذای اصلاح شده ژنتيکي (GMO) در سطح کدکس تصويب شدند و چون کدکس اين محصولات زراعي را ايمن معرفی کرد، FDA نیز نيازي به برچسب گذاري برای این نوع محصولات مخرب ندید.

[عکس: d3b7images-8-.jpg]

[عکس: 4452images-7-.jpg]

[عکس: d3b7images-6-.jpg]آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
#8
آگاه باشید !!! جنگی بزرگ با بشریت در حال انجام است !!!
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
#9
عقیم کردن برنامه‌ریزی شده انسانها از طریق محصولات تراریخته ممکن شد !!!
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
19 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۷-۰۷-۹۶, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، v.a.y (۰۷-۰۴-۹۶, ۱۰:۵۵ ق.ظ)، Tasnim (۲۵-۱۱-۹۶, ۱۲:۱۴ ق.ظ)، ملکه برفی (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۴:۵۶ ب.ظ)، نويد (۲۱-۰۲-۹۹, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، avapars (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، ♥صنم♥ (۱۱-۰۶-۹۶, ۰۷:۴۱ ق.ظ)، دخترشب (۲۱-۱۰-۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، AsαNα (۱۵-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، d.ali (۲۷-۰۷-۹۶, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، .AtenA. (۱۵-۰۴-۹۶, ۰۵:۲۵ ب.ظ)، ایانا (۱۳-۰۷-۹۶, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، دختربهار (۱۳-۰۷-۹۶, ۰۹:۴۳ ب.ظ)، Land star (۱۰-۰۶-۹۶, ۰۲:۲۱ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۷-۰۴-۹۶, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، salina (۰۷-۰۴-۹۶, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، taranomi (۱۴-۰۷-۹۶, ۱۰:۰۵ ق.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۱۰-۰۶-۹۶, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، مهدا امیری (۱۳-۰۷-۹۶, ۱۰:۱۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان