امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلنوشته ها و متن های ادبی کوتاه و بلند بچه های ایران رمان
بگـــذار آغوشم بـــرای همیشه یخ بـــزند .
نمی خواهم کـــسی شـــال گردن اضافی اش را دور گـــردن احســـاسمـــــــــــــ بیاندازد . . . !
کی شود این روان من ساکن
اینچنین ساکن روان که منم
پاسخ
سپاس شده توسط: آرزو ، taranomi ، صنم بانو
[عکس: Naghmehsara.ir85oa.jpg]

خودتـــــ را در آغــــوش بگیر و بخــــــــواب !
آشفتگی اتــــــــ را شانـــــه نخواهـــد زد !
این جمع پر از تنــــهاییستـــــــــ…
کی شود این روان من ساکن
اینچنین ساکن روان که منم
پاسخ
[عکس: v3lvyszyb7fw2kyq49aa.jpg]

عشـــــــــ ـــق

همین خنده های ساده ی توست

وقتی با تمام غصه هایت میخندی

تا از تمام غصه هایم

رها شوم ...
کی شود این روان من ساکن
اینچنین ساکن روان که منم
پاسخ
[عکس: q8388_1353259237437001_lar.gif]

باران که می بارد
تمام کوچه های شهر
پر از فریاد من است
که می گویم
من تنها نیستم
تنها ، منتظرم
تنها .

کیکاووس یاکیده
یادتـــــــــان باشد که
اعتماد المثنی ندارد
خرابش نکنید. گمش نکنید....
پاسخ
سپاس شده توسط: آرزو ، sadaf ، taranomi ، صنم بانو
[عکس: 13496752847.jpg]
مگر چند بار به دنیا آمده ایم
که این‌همه می‌میریم؟ !!

پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 134967528610.jpg]

چگونه است؟!
صبح كه بيدار شدي
كدامين نقاب را بر مي داري؟
فصل نقابهاست...
انگار كسي ما را بي نقاب نمي بيند
اگر روي واقعي داشته باشيم
كسي ما را نمي پسندد
به دنبال لحظه ايم كه تمام نقابها از چهره ها برداشته شود
ايا آن روز هيچ "خودي" باقي خواهد ماند؟.

پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 134967528611.jpg]

می روم...به کجا؟
نمی دانم ....حس بدی ست... بی مقصدی!
کاش نه باران بند می آمد... نه خیابان به انتها می رسید....

پاسخ
سپاس شده توسط:
دخترک برگشت
چه بزرگ شده بود
پرسیدم : پس کبریتهایت کو ؟
پوزخندی زد .
گونه اش آتش بود ، سرخ ، زرد ...
.........

گفتم : می خواهم امشب
با کبریتهای تو ، این سرزمین را به آتش بکشم !
دخترک نگاهی انداخت ، تنم لرزید ...
گفت : کبریت هایم را نخریدند
سالهاست تن می فروشم ...

[عکس: 134967528712.jpg]

پاسخ
سپاس شده توسط:
کـاش مـی فـهـمیـدی ....

قـهـر میـکنم تـا دسـتـم را مـحـکمتر بگیـری و بـلـنـدتـر بـگـویی:

بـمان...

نـه ایـنـکـه شـانـه بـالا بـیـنـدازی ؛

و آرام بـگویـى:

هـر طور راحـتـى ... !

[عکس: 134967528814.jpg]

پاسخ
سپاس شده توسط:
از من تا خدا راهی نیست …

فاصله ایست به درازای مـــــن تا مـــــن !!!

و در این هیاهوِی غریب ، من این من را نمیابم...

[عکس: 7454902-b.jpg]

پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart فاصله ی غزل | فاطمه سلیم زاده کاربر انجمن ایران رمان Faty khanm 26 2,106 ۱۱-۱۱-۹۹، ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Faty khanm
  مهدى جان|محمودى كاربر انجمن ايران رمان محمودی 22 1,277 ۲۸-۰۹-۹۹، ۰۶:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: محمودی
  هفته ای یک روز با پسر عمه ام ناصر| دختر علی کاربر انجمن ایران رمان d.ali 5 688 ۲۰-۰۶-۹۷، ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۰-۰۲-۹۷, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، لیلی (۰۱-۰۶-۹۶, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، sadaf (۱۴-۱۲-۹۷, ۰۲:۳۱ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۶-۹۶, ۰۳:۱۹ ق.ظ)، v.a.y (۲۸-۱۲-۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، behe6t (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۵ ق.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۳-۹۵, ۰۱:۲۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۵-۰۷-۹۴, ۱۲:۵۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۰-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۱ ق.ظ)، Tasnim (۲۱-۱۱-۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۵-۹۸, ۱۰:۰۳ ق.ظ)، vajiheh (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، Elien (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، elena.r (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، hadis hpf (۲۲-۱۱-۹۵, ۰۲:۱۴ ق.ظ)، نويد (۰۳-۰۸-۹۹, ۰۴:۱۵ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۰۴-۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، Ar.chly (۳۰-۰۷-۹۴, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، تورنادو (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۲۹ ق.ظ)، hedy (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۵۳ ب.ظ)، • Niha • (۰۹-۰۹-۹۵, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۵ ق.ظ)، "MJ" (۰۶-۰۷-۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ)، Aiden22 (۲۷-۰۲-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، raha22 (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، elham zelzele (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، forough (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، دختر ایران (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، asma123 (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، سایه تنهایی (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ)، heliia (۲۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ)، آرام18 (۰۳-۰۸-۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، عسلک(s.g) (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، eris (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، afsoon100 (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۴ ق.ظ)، آشوب (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، hannaneh (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۴:۳۶ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، *گیسو* (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۴۳ ق.ظ)، sadaf af (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، dakhtare-darya (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، RASHNOU (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، هبوط (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، mania (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، parisa1367 (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۶ ب.ظ)، nza3380 (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۷ ب.ظ)، *hasti* (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، Madi_2 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۸:۲۹ ق.ظ)، nasim30 (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، avapars (۲۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، barooni (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، بهار۲۳ (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، aydil (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۵:۱۰ ب.ظ)، مژدده (۲۳-۰۸-۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، لیلا خفن (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۱۰-۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، afsoonnnnnnnn (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، sahar* (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، افسون امینیان (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، dokhi-atish (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، ӄoCholOo (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، nastaran_f (۲۸-۰۳-۹۷, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، 1374 (۰۴-۰۲-۹۵, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، عسل6 (۱۰-۰۵-۹۶, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، پژمان فروزش راد (۱۴-۱۱-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، vahid_t (۲۵-۰۲-۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۲-۰۳-۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، Mohade3_asi (۰۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، eternity (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، ثـمین (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، کیان 2 (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۳ ب.ظ)، دخترشب (۰۲-۰۵-۰, ۰۴:۰۴ ق.ظ)، AsαNα (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، ft.samadi (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۴-۱۰-۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۲-۰۹-۹۵, ۰۲:۱۱ ق.ظ)، shab mahtabi (۱۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، farnaz83 (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۶ ق.ظ)، khorshid (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۴-۱۰-۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، NastaranMir (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، d.ali (۳۰-۰۳-۹۸, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، daryaeearam (۱۳-۰۶-۹۶, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، .AtenA. (۲۵-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۴ ق.ظ)، ایانا (۰۱-۰۶-۹۶, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، دختربهار (۲۷-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، pariix (۲۰-۰۸-۹۵, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، Land star (۱۱-۰۵-۹۶, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، Months off (۰۴-۰۹-۹۵, ۰۲:۰۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان