امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلنوشته ها و متن های ادبی کوتاه و بلند بچه های ایران رمان
این میشه که نمیتونی به هیچ ادمی خیلی نزدیک بشی..مسئله ترس از اعتماد کردنه
پاسخ
سپاس شده توسط:
در این که قدرشناسی،معرفت و ارزشها کم رنگ شده هیچ شکی نیست.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
یه سکوتی هم هست ک مال بعد از
‏‎شنیدن یه سری حرفاییه که نباید میشنیدی
‏‎حس عجیبیه...
‏‎بیرونش سکوته ولی از درونت هی
‏‎صدای شکستن میاد :)
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
‌كاش همان بارِ اول كه ديدمت، همان جا پيشانی‌ات را می‌بوسيدم و از اين جمله‌های معروف می گفتم:
عزيزِ من... ما به دردِ همديگر نميیخوريم...
و تمام.
اما ادامه‌ات دادم...
و اشتباه هم ادامه‌ات دادم...
خيلی از لباسها، فقط توی اتاق پُرُو قشنگ اند...
نبايد انتخابشان كرد...

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
‌به او بگویید دوستش دارم ...
زبان مرا، نوشته هایم را، حتی شعرهایم را
هیچ نمی‌فهمد ...!
نمی‌دانم دوست داشتن کجایش نامفهوم است !
به چه زبانی بگویم ، بنویسم ، بخوانم که بداند دوستش دارم ...!
بگوییدش عاشقی ،
این گوشه‌ی شهر دور از او می‌نویسد ...!
سطر به سطر ، بیت به بیت ، حتی کلمه به کلمه ، که " او را دوستش دارم" ...
بگوییدش رسوای پایین و بالای شهر شده است عشقش !
بگوییدش مسخره‌ی کوچه و برزن شده است شعرهایش ...!
بگوییدش که من دوس ...
صبر کنید ...!!!
شما چه ؟ زبانم را می‌فهمید ؟ نوشته‌هایم را می‌فهمید ؟ اصلا عشق را می‌فهمید ...؟
می‌فهمید که عشق دیوانه‌ام کرده است ...؟
که من هیچ نمی‌دانستم از شعر ولی عشقش شاعرم کرد ...؟
اصلا این ها همه هیچ ...
شما چه ...؟ دوست داشتن را می‌فهمید ...؟؟

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
خودت شايد نميدانى
چه كردى با دلم اما
دل يك آدم سر سخت را
بردى ، خدا قوت...!

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
تو با من چه كرده اى
كه مى ترسم
بيايى هم
حالى براى خوب بودن
نمانده باشد

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیانت، درست مثل خوردن یک بادام تلخ است...

تمام شیرینیِ رابطه را از بین میبرد و ادامه رابطه طعم خوشش را برنمیگرداند...

برای رابطه های بعد خود ترس می آورد،

ترس از اینکه نکند باز همان مزه ی زهرمار حال خوشت را خراب کند ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیلی از عشق ها
وسط همین جر و بحث ها پیش می آید
با کوتاه آمدن های معمولی
با "ببخشید عزیزم "های ساده…
اصلا فکر می کنم
یک معذرت خواهی به موقع
خیلی عاشقانه تر است
از ناز و اداهای بی مورد هر
روزه، یک دانه اش می ارزد به تمام
دلبری های دنیا!
آخر پشت چشم نازک کردن و اطوار ریختن را که همه خوب می دانند
اما یک کوتاه آمدن ساده انگار خیلی بلد بودن می خواهد
خیلی باید بزرگ شده باشی تا بخواهی … تا بتوانی …
می دانی
اصلا من هم دلم می خواهد
که تو را داشته باشم
تا بعضی از روزها
وسط دعواهای احتمالی مان
زل بزنم توی چشم هایت و آن
"ببخشید عزیزم" رویایی را بگویم
تا عاشق ترت کنم …!
پاسخ
سپاس شده توسط:
چگونه مرا درک کند...!
منی که نه
بغلش کرده ام...
نه بوسیده امش...
و نه زیر باران با او قدم زده ام...
حتی
نزدیکش هم نبودم...
من فقط تمام شبها را به یادش خوابیده ام...
و تمام روز ها را به امید دیدنش گذرانده ام...
من بیچاره فقط می توانم از دور دوستش داشته باشم...
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart فاصله ی غزل | فاطمه سلیم زاده کاربر انجمن ایران رمان Faty khanm 26 2,215 ۱۱-۱۱-۹۹، ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Faty khanm
  مهدى جان|محمودى كاربر انجمن ايران رمان محمودی 22 1,304 ۲۸-۰۹-۹۹، ۰۶:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: محمودی
  هفته ای یک روز با پسر عمه ام ناصر| دختر علی کاربر انجمن ایران رمان d.ali 5 738 ۲۰-۰۶-۹۷، ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۰-۰۲-۹۷, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، لیلی (۰۱-۰۶-۹۶, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، sadaf (۱۴-۱۲-۹۷, ۰۲:۳۱ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۶-۹۶, ۰۳:۱۹ ق.ظ)، v.a.y (۲۸-۱۲-۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، behe6t (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۵ ق.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۳-۹۵, ۰۱:۲۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۵-۰۷-۹۴, ۱۲:۵۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۰-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۱ ق.ظ)، Tasnim (۲۱-۱۱-۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۵-۹۸, ۱۰:۰۳ ق.ظ)، vajiheh (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، Elien (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، elena.r (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، hadis hpf (۲۲-۱۱-۹۵, ۰۲:۱۴ ق.ظ)، نويد (۰۳-۰۸-۹۹, ۰۴:۱۵ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۰۴-۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، Ar.chly (۳۰-۰۷-۹۴, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، تورنادو (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۲۹ ق.ظ)، hedy (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۵۳ ب.ظ)، • Niha • (۰۹-۰۹-۹۵, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۵ ق.ظ)، "MJ" (۰۶-۰۷-۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ)، Aiden22 (۲۷-۰۲-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، raha22 (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، elham zelzele (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، forough (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، دختر ایران (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، asma123 (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، سایه تنهایی (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ)، heliia (۲۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ)، آرام18 (۰۳-۰۸-۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، عسلک(s.g) (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، eris (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، afsoon100 (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۴ ق.ظ)، آشوب (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، hannaneh (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۴:۳۶ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، *گیسو* (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۴۳ ق.ظ)، sadaf af (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، dakhtare-darya (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، RASHNOU (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، هبوط (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، mania (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، parisa1367 (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۶ ب.ظ)، nza3380 (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۷ ب.ظ)، *hasti* (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، Madi_2 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۸:۲۹ ق.ظ)، nasim30 (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، avapars (۲۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، barooni (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، بهار۲۳ (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، aydil (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۵:۱۰ ب.ظ)، مژدده (۲۳-۰۸-۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، لیلا خفن (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۱۰-۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، afsoonnnnnnnn (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، sahar* (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، افسون امینیان (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، dokhi-atish (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، ӄoCholOo (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، nastaran_f (۲۸-۰۳-۹۷, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، 1374 (۰۴-۰۲-۹۵, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، عسل6 (۱۰-۰۵-۹۶, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، پژمان فروزش راد (۱۴-۱۱-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، vahid_t (۲۵-۰۲-۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۲-۰۳-۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، Mohade3_asi (۰۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، eternity (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، ثـمین (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، کیان 2 (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۳ ب.ظ)، دخترشب (۰۲-۰۵-۰, ۰۴:۰۴ ق.ظ)، AsαNα (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، ft.samadi (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۴-۱۰-۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۲-۰۹-۹۵, ۰۲:۱۱ ق.ظ)، shab mahtabi (۱۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، farnaz83 (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۶ ق.ظ)، khorshid (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۴-۱۰-۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، NastaranMir (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، d.ali (۳۰-۰۳-۹۸, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، daryaeearam (۱۳-۰۶-۹۶, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، .AtenA. (۲۵-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۴ ق.ظ)، ایانا (۰۱-۰۶-۹۶, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، دختربهار (۲۷-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، pariix (۲۰-۰۸-۹۵, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، Land star (۱۱-۰۵-۹۶, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، Months off (۰۴-۰۹-۹۵, ۰۲:۰۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان