امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستيها در دنياي مجازي
خب درباره دوستيها در دنياي مجازي، اين سوالات رو بخونيد ، بهش فكر كنيد بعد جواب بدين :

1/ به نظرتون اين دوستي چه تعريفي مي تونه داشته باشه ؟آيا مترادف با دوستي در دنياي حقيقي هست يا خير؟
2/اين دوستيها چقدر واقعيه ؟
3/تا چه حد به محيطي كه در اون فعاليت مي كنيد بستگي داره ؟
4/ چقدر مي تونه وابستگي ايجاد بكنه ؟
5/ چقدر مي تونه در جهت پويايي انجمن نقش داشته باشه ؟
6/آيا اصلا دوستي از پشت مانيتور بدون شناخت معنايي داره ؟
7/تا چه حد مي شه اعتماد كرد به اين روابط؟
و ... خيلي چيزاي ديگه اي كه شايد تو ذهن خودتون باشه و من الان به فكرم نرسه .

اينا رو بخونيد و جوابهاتون رو همينجا بزاريد تا با هم بررسي كنيم .پيشاپيش از همكاري شما سپاسگذارم
تــو میگذری .. زمان ..
میــگـــــذرد !..
چه كنم با دلــــ ـــ ـی ..
كه از تو ..
توان گذشتنش ..
نیستـــــ ـــ ـ ؟!!
سپاس شده توسط: mahtabiiiiii ، sadaf
1- مترادفش نیست ولی متزادشم نیست...............میانه 2-گاهی اوقات خیلی گاهی هم همش دروغه 3-30درصد 4-زیاد 5-شاید اصلا نقشی نداشته باشه 6-میشه گفت کم کم شناخت پیدا میکنی 7-نباید اعتماد کنی یا دلتو خوش کنی
و خدایی که در این نزدیکیست..!
سپاس شده توسط: mahtabiiiiii ، frhad32
راستش دوستی و دوست یافتن توی دنیای مجازی خیلی سخته ! اگر چه فکر نمی کنم تو دنیای واقعی هم خیلی راحت باشه .... اصلا اعتماد کردن سخت شده ... من به شخصه در دنیای حقیقی دوستان زیادی ندارم .. نه اینکه پیش نیومده موقعیتش ... نه ... خودم خیلی نخواستم ... دوری کردم .... نتونستم به غیر خانوادم به کسی زیاد اعتماد کنم !
به نظر من به تشخیص خود فرده که بشناسه و ببینه به چه کسی میشه اعتماد کرد .. وقت می بره ، زمان می خواد که بفهمی طرفی که باهاش دوستی اصلا ارزش اینکه اسمشو بذاریم دوست و داره یا نه !
اینجا هم مثل دنیای واقعی ، اعتماد کردن سخته ، اعتمادی که نخوای فردا پشیمون بشی ... وابستگی هم میاره ... درصدش بستگی به دو طرف داره ... اینکه چقدر توی زندگی هم تاثیر بذاریم .... تاثیر مثبت و یا منفی !
اینکه چشم و گوش بسته با کسی دوست بشی به نظر من حقیقی و مجازی نداره ...
چه در دنیای مجازی و چه حقیقی سعی کنیم برای هم دوستانی باشیم که زندگی رو با زیباییهاش ببینیم و لذت ببریم در کنار خانواده ! mara
دنیا خوش است و مال عزیز است و تن شریف// لیکن رفیق بر همه چیزی مقدم است
باران حضورت
که ببارد
تنهایی ام خشکسالی اش
را تعطیل می کند
به حرمت
قطراتی از جنس تو ...
سپاس شده توسط: frhad32

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
1 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
hannaneh (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)

پرش به انجمن: