امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو آغاز شد/ حضور بیش از 500 مهمان خا?
دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو با هدف تبیین استراتژی صنعت خودرو و توسعه مشارکت‌های بین‌المللی با حضور وزیر صنعت و نمایندگان 30 کشور آغاز به کار کرد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، دومین همایش بین المللی صنعت خودرو با هدف تبیین استراتژی صنعت خودرو و توسعه مشارکت های بین المللی با حضور وزیر صنعت و نمایندگان 30 کشور آغاز به کار کرد.

ساسان قربانی دبیر این همایش اظهار داشت: افزایش بیش از 70 درصدی تولید خودرو،‌ بازگشت بیش از 20 هزار نیروی انسانی به صنعت قطعه سازی و فعال شدن واحدهای قطعه سازی نسبت به سال گذشته، رتبه اول صنعت خودرو در تاثیرگذاری بر رشد اقتصادی کشور،‌ دستیابی به اهداف کمی تعیین شده در برنامه و نزدیکی شرکت های خودرو و قطعه سازی برای تحقق برنامه ها، معرفی چند خودرو جدید با عمق ساخت داخل و تداوم مذاکره شرکت های خودرو و قطعه سازی با شرکت های خارجی و به نتیجه رسیدن تعدادی از آنها از جمله اتفاقات یک سال اخیر بوده است.

وی افزود: در این همایش بیش از 500 مهمان خارجی از 250 شرکت معتبر بین المللی و 30 کشور حضور پیدا کرده اند.

قربانی تصریح کرد: تبیین برنامه های صنعت خودرو ایران و توسعه همکاری های بین المللی برای تحقق رضایت‌مندی مشتریان ایرانی از خودروهای تولید داخل از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

وی ادامه داد: امیدرواریم این همایش زمینه همکاری های موثر را فراهم سازد.

انتهای پیام/
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
خدا کنه تاثیرم داشته باشه
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط: