امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیــالوگــــــ هــاي مــانـدگــار
سلام دوستانxcvk

توي اين تاپيك ميتونين ديالوگ هاي به ياد ماندني و تاثير گذاري رو كه شنيديد بنويسيد...xcvl

منظورم اونایی که تو فیلما شنیدین

اميدوارم تاپيك خوبي بشهieir
پاسخ
سپاس شده توسط:
'اي خدا قربونت برم تو چقدر دشمن داري دوستات هم كه ما هستيم يه مشت ديونه و عليل و بي دست پا كه تو در حق شون دشمني كردي .... '( سوته دلان _ مرحوم علی حاتمی )

_ یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه . (درباره الی _ اصغر فرهادی )

_ مادر مرد، از بس که جان ندارد . ( مادر _ مرحوم علی حاتمی )
پاسخ
سپاس شده توسط:
تو این دیار برد با اوناییه که از مخشون کار میکشن. بخوای از دلت مایه بذاری سوختی!

(سینم ایی خوب،بد،زشت،نویسنده:سرجیو لئونه و لوچیانو وینسنزونی،کارگردان:سرجیو لئونه)

همیشه آماده باش تا هر چی رو که داری بتونی تو ۳۰ ثانیه ترک کنی .
(سینم ایی مخمصه،نویسنده و کارگردان:مایکل مان)

-تو این سالها چیکار میکردی؟
-آهنگ میساختم
-حتی زمان جنگ؟
-حتی وقتی کسی نمی رقص ید.

(سینم ایی افسانه 1900،ساخنه جوزپه تورناتوره)

مایکل: پدرم به من یاد داد که به دوستام نزدیک باشم و به دشمنام نزدیک تر.
(سینم ایی پدرخوانده،نویسنده:ماریو پوزو،کارگردان:فرانسیس فورد کاپولا)
پاسخ
سپاس شده توسط:
"ماهی ها دوست اند، نه غذا." بروس [در جستجوی نمو- 2003]
"کدوم بدتره؟ اینکه مثل یک هیولا زندگی کنی، یا مثل یک مرد بمیری؟" لئوناردو دی کاپریو در نقش تد دنیلز [جزیره شاتر- 2010]
"آنچه ما در زندگی انجام میدیم در ابدیت بازتاب می‌یابد." راسل کرو در نقش مکسیموس [گلادیاتور- 2000]
"بعضی آدما فقط میخوان دنیا رو در حال سوخته شدن ببینن." مایکل کین در نقش آلفرد[شوالیه تاریکی- 2008]
"من می دونم کی هستم. من یکی ام که نقش یکی رو بازی می کنه که می خواد یکی رو متقاعد کنه." رابرت داونی جونیور در نقش کرک لازارس [گذرگاه شیطان - 2008]
"هر چه آروم تر حرکت کنیم، سریع تر میمیریم." جرج کلونی در نقش رایان بینگهام [بالا در آسمان- 2009]
"یک ایده اصل و اساسی‌ پیدا کنید. این تنها راهیه که من خودم رو از بقیه جدا می‌کنم. تنها راهی‌که برام اهمیت داره." راسل کرو در نقش جان نش [یک ذهن زیبا-2001]
"زندگی هر چقدر هم سخت باشه من این جمله رو هیچ وقت فراموش نمی کنم؛ قدرت زیاد، مسئولیت زیاد میاره . این هدیه منه. سرنوشت منه. من کیم؟ من مرد عنکبوتی هستم." تاوی مگوایر در نقش پیتر پارکر [مرد عنکبوتی -2002]
"یکی از هیجان انگیزترین اتفاقاتی که برای من میفته وقتیه که کسی رو ملاقات می کنم" ایتن هاک در نقش جسی [پیش از غروب]
"مهمترین کشف زندگی من: فقط در معادلات پر رمز و راز عاشقانه ست که هر منطق و دلیلی پیدا می شود" راسل کرو در نقش جان نش [یک ذهن زیبا]
"من می تونم شماره پلاک هر شش ماشین بیرون رو بهت بگم.می تونم بهت بگم که گارسون چپ دستِ و مردی که دم صندوقِ، 215 پوند وزنشه و می دونه چه جوری خودش رو کنترل کنه. می دونم بهترین جا برای برای پیدا کردن یه تفنگ زیر صندلی راننده کامیون خاکستری که بیرون پارک شده، و تو این ارتفاع می تونم نیم مایل بدون توفق بدوم و دستام نلرزه. اما چطور من اینا رو می دونم؟ چه جور می تونم این کارا رو بکنم اما ندونم کیم؟" مت دیمون در نقش جیسون بورن [هویت بورن - 2002]
"اون نمرد، ولی زنده نیست" سمانتا مورتون در نقش آگاتا [گزارش اقلیت- 2002]
"با علامت من، جهنمش کنید" راسل کرو در نقش مکسیموس [گلادیاتور- 2000]
"دو موش کوچک توی یک سطل خامه گیر افتادند، اولی زود تسلیم شد و غرق شد. دومی ول نمی کرد. اینقدر تقلا کرد، تا خامه رو تبدیل به کره کرد و بیرون اومد. آقا، در این لحظه، من اون موش دوم ام." کریستوفر واکن در نقش فرنک آباگنیل [اگه می تونی منو بگیر- 2002]
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
- مام بنده خدا هستيم دیگه ... مگه بنده خدا نباس نعشه باشه ... چه عيبشه ؟ ... همه نعشه ان ، مام روش ... نصف مردم ، شب كه ميشه فكر ميكنن خسته ان ... ولي همشون خمارن ... بله ...

- نمردیم و گلوله هم خوردیم ... همیشه دوس داشتم یه جور خوب کلک ام کنده بشه ... با گلوله مردن از شب زیر پل توی جوب مردن که بهتره ...

گوزن ها

ظهوری : بابا بیا غذا بخور . آبگوشته. خوب چیزیه. ننه علی درست کرده.

-قارون : نمی تونم . آخه زخم معده دارم
علی (فردین) : زخم چی چی ؟!
ظهوری : علی این داره چی میگه ؟
علی: هیچی . میگه تیر خورده به معده ام سوراخ شده !!
علی و تقی : ها ها ها ها ... عجب آدم هالویی هست این . بابا بیا غذاتو بخور اینقدر اراجیف نگو ...
قارون: آخه نمی تونم. قند دارم. اوره دارم . چربی دارم !
ظهوری : مرد حسابی تو که این همه چیز داری پس وضع ات باید خوب باشه. چرا می خواستی خود کشی کنی ؟!

گنج قارون
پاسخ
سپاس شده توسط:
زندگی مثل همین اقیانوسه که الان داریم نگاه می کنیم. واقعی و لذت بخش...

در فيلم پدر من

ولی من این احساسو ندارم که همسرتم. احساس می کنم سنگریزه ته کفشتم.

پدر هیچ گاه از خاطره آدم پاک نمی شه.

دو ديالوگ از فيلم چهره درون

بجنگید ممکنه بمیرید، فرار کنید زنده میمونید. دست کم مدتی! ولی چند سال بعد توی رختخواب هاتون میمیرید. کدوم رو انتخاب می کنید ؟

شجاع دل

هیچ چیز با وقار تر از آخرین لحطات زندگی یک انسان نیست... خوب تماشا کن...

ریش قرمز
پاسخ
سپاس شده توسط:
دیالوگ رئیس - مسعود کیمیایی

رئیس ( داریوش ارجمند):باباتو می شناختم! قدیما با آفتابه عرق میخورد، حالا " ضای " والضالین نمازشو قد اتوبانِ قم میکشه!
پاسخ
سپاس شده توسط:
اهمیت یک مرد با دشمنانش معلوم میشود نه از دوستانش

1996
C
ity Hall
دامـبـلــدور: دلــت بــه حـال مـرده هــا نـسـوزه نـگــرانِ زنـده هـا بــاش مـخـصـوصـن اونـایی کـه بــی عـشـق زنـدگــی
مـی کـنـن

2011 Harry Potter and the Deathly Hallows هری پاتر و یادگاران مرگ

سایمون سیلور :ما همیشه سعی می کنیم ، چیزی باشیم که نیستیم

2012 Red Lights چراغ قرمز
[align=-WEBKIT-RIGHT] وی: هــنــرمــنــدان هــمــیــشــه دروغ مــیــگـن تــا واقــعــیـت رو بــیــان کــنــن... در حــالــی کــه ســیــاســتــمــداران دروغ مــیــگــن تــا حـــقــیـــقـــت رو پــــنـهان کــنــن

[align=-WEBKIT-RIGHT]2005 V for Vendetta وی برای انتقام گیری
ســانـتــیــاگــو:خــُب بـهـتـره بـه چــیـزایـی کـه نـدارم فـکـر نـکـنـم.بـه جـاش بـه چـیـزهـایــی کـه دارم فـکـر مـی کـنـم...مـن یـه عـالـمـه امـیـد دارم...بـهـتـره بـه امـیـدم فـکـر کـنـم.!

1990 The Old Man and the Sea پیرمرد و دریا
زمونه ما را زده خودمون دیگه خودمونو نزنیم

ستاره میشود 1384
میهن: اما این کار خلاف عرفه

پدر مانی: عرف یه قراریه که مردم خودشون بین خودشون میزارن/و معنیش این نیست که نمیشه خلافش عمل کرد

شام آخر 1380
[highlight=#ffffff][highlight=#ffffff]
[/highlight]
[/highlight]

[highlight=#ffffff][highlight=#ffffff][/highlight][/highlight]
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
من عاشق بودم ولی نمی خواستم کن فیکون بکنم
دختره رو دوس داشتم به علی گفتم...گفتم کمک کن...رفت گذاشت کف دست باباش
دختره کشته شد...نمیدونم چرا
عنایتی بکن شما به من آخه...عنایتی بکن
بش گفتم نگو نگو برادر من نگو...گفت شد نارفیق
-سریال سایه ی آفتاب-
پاسخ
سپاس شده توسط:
ها ردی:میخوام ازدواج كنم
لورل:با كی؟
هاردی:معلومه دیگه,با یه زن.مگه تو كسیو دیدی كه با یه مرد ازدواج كنه؟
لورل:اره
هاردی:كی؟
لورل:خواهرم.asna
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
11 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، صنم بانو (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، برف سیاه (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ)، عسل6 (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، ثـمین (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۷ ب.ظ)، maryamix (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، hananee (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۴۶ ب.ظ)، بارین (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، آسیل (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان